Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć Wszystkim! Właśnie odkryłem swoją nową pasję 🙂 Programuję w C++,Delphi, C# i kilku innych językach od 14 roku życia, miałem już styczność z hardware ale elektronika to wyzwanie które dzięki Wam przełamię 🙂 

Edytowano przez Looke
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Elektronik54321 witam jeszcze raz na forum 🙂 fajnie że się przedstawiłeś w tym temacie.

@Ahzee witaj Przemku na Forbocie. Dobrze, że tu trafiłeś, powodzenia w nauce! 🙂 

@Looke witam serdecznie 🙂 jak masz już takie zaplecze umiejętności i doświadczenia, to elektronika powinna być nie taka trudna 😉 W razie ewentualnych problemów śmiało pytaj na forum.

 

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam. Mam na imię Marek i mam 56 lat. Z zawodu jestem elektromonterem górnictwa podziemnego, ale pracuje jako elektromonter instalacji elektrycznych w budownictwie. Tempo rozwoju elektroniki i coraz większe jej zastosowanie wymusza niejako ogarnięcie tej gałęzi w jakimś stopniu. Cały czas gdzieś się pojawiała mnie lub bardziej rozbudowana forma elektroniki. Dawniej było trochę prościej, bo układy nie były tak rozbudowane i można było na oko ocenić uszkodzenia, a dzisiaj ........... Pozdrawiam szystkich

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@lolus witam serdecznie, to dobrze że tu trafiłeś 🙂

@marek5314 witaj Marku na naszym forum 🙂 faktycznie dziedzina ta stale się poszerza. Zachęcam Cię do dalszej aktywności na forum, do zobaczenia! 

Edytowano przez Gieneq
Link do komentarza
Share on other sites

Anonim

Aż dziwne że ludzie umieją powiedzieć sobie "dzień dobry", wooow...

Sorry ale musiałem, wszak mamy 2021 ponoć już a nie tam jakiś 1999 czy 1992 gdzie... kulturka jeszcze istniała (jako/tako).

Powitam zatem i ja...

 

Link do komentarza
Share on other sites

@Pikaczu witam serdecznie na naszym forum 🙂 

6 minut temu, Pikaczu napisał:

Aż dziwne że ludzie umieją powiedzieć sobie "dzień dobry"

Faktycznie czasem jest to trochę dziwne, jeszcze zdarzają się ostalce kultury 😄 

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim

Albo moherki nieumiejące się z nią rozstać na potrzeby bytu w czasach ery ... xxx yyy zzz. Musiałem zamilknąć (xxyyzz) bo łatwo się "ponoszę" a potem się "panoszę". Widzę wyżej że ludziska chwalą się Technikum Elektronicznym to ja pochwalę się że nie żałuję że nie skończyłem, a co, heheh, no i teraz muszę żebrać o info. Moje TE leciało w latach 1991-1992 i zakończyło się przesiadką do LE (Liceum Ekonomiczne), tam było o pierdylion więcej samiczek 😄 i było co robić a nie tam jakieś lutowanie, hehe. Ale nie żałuję że się przeniosłem, trochę info zostało (jakieś 1%) bo i tak poszedł bym z torbami, patrząc dziś na te wszędobylną nienaprawialną już elektronikę. Kiedyś to było co naprawiać, aż miło było. Telewizorki CRT, monitorki CRT, radyjka, wzmacniacze i masa innych. Nie potrzebny był mikroskop hehe a nawet hotair. A dzisiaj wszystko takie maluteńkie, ehhh, co za czasy.

 

Link do komentarza
Share on other sites

Witam.

Mam na imię Marcin i lubię majsterkować głownie z elektryką. Skończyłem technikum elektryczne a teraz nadal edukuje się w tym kierunkiem.   Chciałbym moje pasje rozszerzyć  o Andino i wszelkie układy pomiarowe które będę umiał na nim oprzeć. Elektronika jest mi znana chodź nie jestem w niej bardzo oblatany. Programowanie też nie jest moją mocną strona lecz staram się to poprawić 😄

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Nie jestem dokońca nowy bo już miałem konto ale utraciłem adres gmail i założyłem nowe konto , nie chcę przywracać tego konta. Umiem programować w Arduino IDE i w Thonny Python IDE który służy do programowania Raspberry pi pico , chcę się jakoś nauczyć programowania C/C++ . Czy mogę zrobić kurs programowania Raspbrry pi pico w Thonny? miałem też micro:bit trochę już umiałem java skripts ale micro:bit mi wybuchł 😥, stało się to wtedy gdy próbowałem przykręcić shsielda , i jak podłączyłem to stało się to... No dobra jestem Mikołaj mam 11 lat i umiem programować Arduino i raspberry i chcę zrobić kurs Thonny.

mam dwa koty 😺

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.