Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Dzień dobry. Mam na imię Szymon i mam 24 lata. Interesuję się programowaniem (piszę zarówno aplikacje internetowe jak i programuje od czasu do czasu mikrokontrolery). Rok temu zakupiłem Arduino, a teraz mam zamiar przerzucić się na coś "większego", czyli stm32 🙂 Mam nadzieję, że znajdę tu wiele ciekawych informacji oraz nowinek ze świata techniki, a także w razie czego znajdę odpowiedzi na nurtujące mnie pytania w czasie nauki 😉

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich mam na imię Janusz , zawodowo zajmuje się budową i obsługą  podstacji trakcyjnych, programowaniem PLC itp.  Moją przygodę z elektroniką zacząłem bardzo dawno temu bo pod koniec lat 80 tych. Od kilku lat bawię się z Raspberry , robię małe doświadczenia fizyczne np.z cewkami Tesli, ale od dzisiaj zaczynam przygodę z włoskim sterownikiem Arduino.Pozdrawiam miłośników tego pięknego świata🙂🖐️

Edytowano przez Telidon
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

7 godzin temu, Gieneq napisał:

@Telidon witaj Januszu na forum 🙂 masz spore doświadczenie. Dobrze, że tu trafiłeś - zachęcam Cię zatem do pozostania dłużej i dalszej aktywności 🙂 

@pshkrk witaj Wojtku na Forbocie 🙂 Z tego co napisałeś to naprawdę porządnie zabrałeś się za elektronikę. Na razie przerób kursy jakie są dostępne na blogu - materiałów jest naprawdę sporo - ale i inne kursy też mogą się później przydać 😉 Powodzenia! 

W miarę możliwości czasowych napewno będę się tu pojawiał😏

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich, mam na imię Marek i jestem ojcem dziecka, które interesuje się elektroniką, robotyką oraz drukiem 3D. Zanim się zarejestrowałem,  znalazłem tu rozwiązanie naszego problemu, więc zapewne kolejne problemy rozwiąże na tym forum.

Pozdrawiam

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dzień Dobry, mam na imię Karol. Mam 15 lat i uczę się elektroniki w technikum ZSE w Bydgoszczy. W ostatnim czasie ,,zajarałem" się elektroniką i obecnie składam masę rzeczy typu ,, kit ", ale jest mi już trochę mało. Na kurs Forbota natrafiłem przypadkiem przeszukując elektronikę w Allegro. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony kursem, który jest niezwykle prosty i czytelny, a przede wszystkim nie ma w nim zbędnej teorii, którą to zalewa nas szkoła. Mam obecnie w planach stworzenie zegara (załącznik w opisie), takiego jak na zdjęciu i na aukcjach Allegro, tylko w wersji dużej.

Myślę, że będzie się nam ciekawie współpracowało;-)

Pozdrawiam

Karol P. 

Elektroniczny-zestaw-zr-b-to-sam-zegar-LED-zestaw-projektu-sodering-kolorowe-diody-LED-kolor-RGB.jpg_q50.jpg

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam dołączyłem do strony w celu pomocy z doborem pracy dyplomowej jestem po technikum elektronicznym mam 23 lata ale nie mam zbyt wielkiej wiedzy praktycznej stąd moje dołączenie do was pozdrawiam i liczę na mile spędzony czas tutaj.

Edytowano przez Elektronik54321
brak całej treści
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.