Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć Wszystkim!
Jestem Tomek, od ponad 20 lat pracuję w IT, zajmowałem się administracją serwerami Unix/Linux sieciami, bezpieczeństwem, itp. Od kilku lat pracuję w technologiach chmurowych co mnie przywiodło do zainteresowania się tematem IoT, a co z kolei doprowadziło mnie tutaj. Wczoraj dotarł do mnie właśnie pierwszy zestaw Arduino no i zaczynam 🙂 Mam kilka pomysłów co chciałbym zrobić, zobaczymy jak pójdzie 🙂

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@JelitWypatrosz cześć Grzesiek, witam na Forbocie i życzę udanych eksperymentów z elektroniką!

@kapekto1 cześć Tomek, witaj na forum 🙂 Arduino to ciekawa platforma, na pewno ten temat Cię wciągnie. W razie problemów pytaj śmiało na forum.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@Enrico witaj Tomku na Forbocie 🙂 

11 godzin temu, Enrico napisał:

próbował znaleść informacje jak działa prąd.

To na pewno znajdziesz 😉 

@Bohdan witam serdecznie 🙂 

@Ebaryk witaj Ryku na naszym forum 🙂 Przeczytałem co piszesz i masz ciekawą historię. Dobrze, że przez te lata nie zniechęciłeś się do nauki elektroniki, faktycznie może być ona trudna i jej szczegóły akademickie są trudne jak sam zauważyłeś. Tu staramy się przekazać szczególnie początkującym wiedzę bardziej strawną, bo popartą praktyką. A później to już z górki 🙂 

Fajnie, że tu trafiłeś, zachęcam Cię do pozostania dłużej.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, jestem Krzysiek , mam 26 lat, z wykształcenia mechatronik z zamiłowaniem do cyberbezpieczeństwa. Pragnienie rozwoju zaprowadziło mnie na to forum. Pozdrawiam serdecznie.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.