Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć!

Z tej strony Tomek, obecnie mam 33 lata; skończyłem studia informatyczne i pracuję jako programista Java/JS, ale od niepamiętnych czasów ciągnęło mnie do prądu, elektroniki i mikrokontrolerów. Ostatnio mój syn zaczął interesować się robotami, więc i u mnie odżyły dawne marzenia o budowaniu robotów 😉

Zaczynam od podstaw - właśnie biorę się za Kurs Elektroniki poziom I. Pod choinkę dostałem cały zestaw Mistrz Elektroniki, więc mam dużo zabawy 💪

Pozdrawiam!
Tomek

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@kaminski-tomek witaj Tomku na naszym forum 🙂 fajnie, że zabierasz się za elektronikę. Java nie przyda Ci się, ale jakbyś kiedyś dotknął tematu Arduino czy innych mikrokontrolerów, które programuje się w C, to wiedza programistyczna na pewno dużo Ci pomoże.

@marche witam serdecznie na forum 🙂 przeniosłem temat w to miejsce. Koniecznie pochwal się swoimi pracami w dziale DIY 😉 

Link do komentarza
Share on other sites

Witam.

 

Mam na imię Marcin, mam już swoje lata 🙂

Ostatnio zaciekawił mnie temat IoT, Home Assistant itp.

Lubię majsterkować, preferuję DIY nad gotowce.

Mam nadzieję, że w razie problemów znajdę rozwiązanie na forum lub ktoś z grona poratuje.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Hej,

jestem Bartek i mimo 33 wiosen na karku postanowiłem poznać podstawy elektroniki, zawsze mnie ciągnęło do stworzenia zdalnie sterowanych pojazdów, ale do tego poziomu to bardzo daleka droga. Zaczynam z poziomu 0 i mam nadzieje,że chęć do nauki pozwoli mi krok po kroku zbliżać się do opanowania elektroniki, chociaż podstaw:)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Graffy witam Marcinie, dobrze że jesteś tu na forum 🙂 

18 godzin temu, Graffy napisał:

Mam nadzieję, że w razie problemów znajdę rozwiązanie na forum lub ktoś z grona poratuje.

Pewnie, śmiało pytaj.

@Minionek witam serdecznie i dziękujemy za pozytywny komentarz 🙂 

@nocnypingwin witam Bartku na naszym forum 🙂 fajnie, że masz cel, życzę sukcesów w jego realizacji. Powodzenia!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.