Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć, jestem Kamil mam lat 7 i razem z moim tatą rozpoczynam naukę lutowania oraz kurs podstaw elektroniki. W przyszłości chcę projektować i budować roboty oraz zostać wielkim elektronikiem  😍😉😇 jak w Panu Kleksie 

Edytowano przez migacz2014
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Mateuszek witam serdecznie 🙂 

@marcin2011 witam Marcinie na naszym forum 🙂 fajnie, że masz nowe hobby, powodzenia!

@wiktorelektryk witam serdecznie, kiedyś musi być pierwszy krok, powodzenia! W razie trudności śmiało pytaj na forum 🙂 

@migacz2014 witaj Kamilu na Forbocie 🙂 super, że masz ambitne plany, tak trzymaj 💪

Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich użytkowników Forbot. Na imię mam Tomek mam 39 lat. Tak jak już zdążyłem zauważyć spora część odwiedzających nadrabiam podstawowe braki w edukacji. Niestety pomimo zainteresowania elektroniką od najmłodszych lat pewne perturbacje rodzinne sprawiły, że ukończyłem marketing. Dzisiaj mając własne dzieci chciałbym nie popełnić tego błędu z przeszłości i chciałbym być przykładem dla syna który również interesuje się elektroniką. Do tej pory nie miał ode mnie wystarczającego wsparcia mentorskiego poza dostarczaniem mu niezliczonej ilości sprzętu elektronicznego i gadżetów, którymi po mimo wielu możliwych zastosowań szybko się nudził bo nie umiałem mu pokazać co można z tym zrobić. W Forbot jest nadzieja nawet a jeśli syn wybierze inną drogę to zostanie mi wiedza o której zawsze marzyłem.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

witam jestem żółw lubię asg /airsoft  modelarstwo rc i kolejowe jestem licencjonowanym krótkofalowcem pszczelarzem elektrykiem wysokich napięć  z tego wynika praca na wysokościach lubie zabawę z elektroniką ,automatyką, elektryką  NIE LUBIE PROGRAMOWAć i tak dalej by opowiadać 

 

 

Edytowano przez sp6zolw
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@cyberton witam Tomku na forum 🙂 super, że chcesz nauczyć syna praktycznego podejścia do elektroniki. Fakt gadżety są czymś innym od elektroniki jaką proponujemy na Forbocie. Sam jak miałem kilka lat lubiłem już rozbierać elektroniczne sprzęty, nawet rodzice prosili znajomych, że jak komuś zepsuje się coś typu radio, telefon to żeby oddali to, bo syn sobie rozbierze na części 😅

@NareQ witam Mateuszu na forum 🙂 super, że w tak młodym wieku chcesz się rozwijać. Tak trzymaj 💪

@NeroDidNothing witam Adamie, super że masz motywację, podtrzymuj ją dalej 🔥

@Kubxon cześć Kuba, fajnie że się przywitałeś 🙂 dziękujemy za miłe słowa i życzę Ci powodzenia w nauce. W razie problemów śmiało pytaj na forum.

@sp6zolw witam serdecznie! Krótko to opisałeś, ale widać że masz sporo wiedzy w temacie naszego forum 🙂 Zachęcam Cię do aktywności, no i żebyś posiedział tu dłużej 😉 

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.