Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam, 
Mam na imię Mateusz, mam 24 lata, jestem absolwentem Mechatroniki na WAT. Od dawna korzystam z kursów i czytam artykuły na Forbocie, ale dopiero teraz zdecydowałem się na założenie konta. Kurs elektroniki, lutowania i Arduino był dla mnie niezwykle pomocny, zarówno podczas studiów jak i pisania pracy inżynierskiej. Planuję w najbliższym czasie zaprezentować artykuł o moim projekcie.

Pozdrawiam,

mrocznydrwal

Edytowano przez mrocznydrwal
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć! Nazywam się Damian, mam 30 lat i zajmuję się informatyką. Zawsze chciałem nauczyć się podstaw elektroniki, ale wiedziałem jak się za to zabrać. Na urodziny dostałem Raspberry Pi 4b i szukając do niego zastosowań trafiłem na kurs elektroniki, który od razu mnie zainteresował, więc zaopatrzyłem się w zestaw do podstaw elektroniki no i będę próbował 🙂 Pozdrawiam.

Edytowano przez Lisu89
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@Lato Cześć Michale, witam na forum i życzę powodzenia w realizacji kursu 🙂 

@mrocznydrwal również serdecznie witam Cię na forum. Fajnie że chcesz podzielić się swoim projektem, czekam z niecierpliwością 🙂 

@Lisu89 Cześć Damian! Witam na forum i zachęcam do aktywności. Powodzenia z Rasberry Pi - z komputerkiem tym można zdziałać naprawdę dużo. W razie problemów śmiało pytaj na forum 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam Serdecznie

Jestem Sebastian, jestem inżynierem sieci komputerowych. Prywatnie, amatorsko interesuję się elektroniką więc tak tu trafiłem...wiele wymagam więc oczekujcie trudnych pytań 😉 żartowałem , na początku na pewno będą pytania czystego amatora wysypującego się na zadaniach z kursów. Liczę na koleżeńską pomoc i owocną współpracę.

Pozdrawiam

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@Michu12 Cześć Michale, witam na forum! Czyli jesteś zapaleńcem robotyki? Super! Dobrze że trafiłeś tu na forum, mam nadzieję że pochwalisz się swoimi konstrukcjami 🙂 

@sebastian1982 również serdecznie witam, powodzenia w realizacji zadań z kursów, w razie problemów śmiało pytaj na forum, każde pytanie mile widziane 🙂 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam. Jestem Arek. Mam 28lat. Pracuje jako mechanik w parku rozrywki Energylandia. Elektronika mnie interesowala od dawna(lecz wtedy myslalem ze to informatyka). Chce sie nauczyc choc troche o elektronice, taka wiedza zawsze sie przyda.  Pozdrawiam 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Jestem Darek. Mam 35 lat. Z wykształcenia Historyk. Trafiłem tu ponieważ chce się nauczyć czego nowego i może się przebranżowić. Mam nadzieję, że nie jest za późno na naukę. Pozdrawiam forumowiczów i pasjonatów elektroniki. 😀

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@Arek4500 witam Arku na forum! Masz ciekawą pracę, myślałem żeby wybrać się w tym roku do Energylandii. 😄 Z automatyką masz do czynienia zapewne codziennie. Powodzenia w nauce elektroniki, w razie problemów śmiało pisz na forum. 🙂

@rademeus również serdecznie witam na forum! 🙂 z historii na elektronikę? Przebranżowienie dość mocne, acz nie musisz do końca rezygnować z obecnego zawodu - zgłębianie historii elektroniki może być ciekawe i pożyteczne. Miło widzieć kogoś z pasją na forum, powodzenia w realizacji zadań z kursów!

@MiAMa witam na forum 🙂 Fajnie, że starasz się wspierać chłopców w nauce. Powodzenia w realizacji zadań, niektóre mogą być dość trudne, ale przykłady zawarte w kursie powinny pomóc zrozumieć temat. W razie problemów śmiało pytaj na forum, postaramy się pomóc.

@t0mek również witam! 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.