Skocz do zawartości
Treker

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

@rafaiwa834 Zdążyłem Cię przywitać już w innym temacie, ale fajnie że napisałeś coś o sobie. Powodzenia 🙂 

Cześć, jestem Piotr.

Zaczynam od zupełnych podstaw, czyli kurs lutowania 🙂
Z wykształcenia jestem biotechnologiem, obecnie pracuję w OLX. Od dawna pasjonują mnie stare konsole do gier, ale, że to często sprzęt leciwy, wymaga uwagi i napraw. Zawsze brakowało mi umiejętności technicznych by móc je samemu naprawiać. Czas się za to zabrać i nadgonić zaległości! Pozdrawiam

• Lubię! 1

@Wawrzino Cześć Piotrze, witam na forum 🙂 Przyznam, że zaskoczyłeś mnie swoją pracą, ciekawe! Powodzenia w realizacji kursu, lutowanie jest bardzo przydatną umiejętnością. W przypadku nowszej elektroniki może być problem z dobraniem się do drobnych układów SMD, ale jeżeli masz potrzebę pogrzebać w starszych sprzętach to na pewno lutownica Ci się przyda.

Cześć, jestem Michał, zupelnie początkujący, zaczynam od kursu elektroniki poziom 1. Pozdrawiam wszystkich

• Lubię! 1

(edytowany)

Witam, 
Mam na imię Mateusz, mam 24 lata, jestem absolwentem Mechatroniki na WAT. Od dawna korzystam z kursów i czytam artykuły na Forbocie, ale dopiero teraz zdecydowałem się na założenie konta. Kurs elektroniki, lutowania i Arduino był dla mnie niezwykle pomocny, zarówno podczas studiów jak i pisania pracy inżynierskiej. Planuję w najbliższym czasie zaprezentować artykuł o moim projekcie.

Pozdrawiam,

mrocznydrwal

Edytowano przez mrocznydrwal
  • Lubię! 1

(edytowany)

Cześć! Nazywam się Damian, mam 30 lat i zajmuję się informatyką. Zawsze chciałem nauczyć się podstaw elektroniki, ale wiedziałem jak się za to zabrać. Na urodziny dostałem Raspberry Pi 4b i szukając do niego zastosowań trafiłem na kurs elektroniki, który od razu mnie zainteresował, więc zaopatrzyłem się w zestaw do podstaw elektroniki no i będę próbował 🙂 Pozdrawiam.

Edytowano przez Lisu89
  • Lubię! 1

@Lato Cześć Michale, witam na forum i życzę powodzenia w realizacji kursu 🙂 

@mrocznydrwal również serdecznie witam Cię na forum. Fajnie że chcesz podzielić się swoim projektem, czekam z niecierpliwością 🙂 

@Lisu89 Cześć Damian! Witam na forum i zachęcam do aktywności. Powodzenia z Rasberry Pi - z komputerkiem tym można zdziałać naprawdę dużo. W razie problemów śmiało pytaj na forum 🙂 

(edytowany)

Cześć jestem Michał.

Moją pasją jest arduino. Mieszkam na pomorzu i chodzę na zajęcia z robotyki. Programuje i buduje roboty razem z kolegą i innymi osobami. Jeździmy na konkursy z robotyki na całym świecie. Teraz przygotowujemy się na miedzy narodowy konkurs w łegowie. Cały czas staram się zdobywać nowe umiejętności a kursy forbot mi w tym pomogły.

Edytowano przez Michu12
  • Lubię! 2

Witam Serdecznie

Jestem Sebastian, jestem inżynierem sieci komputerowych. Prywatnie, amatorsko interesuję się elektroniką więc tak tu trafiłem...wiele wymagam więc oczekujcie trudnych pytań 😉 żartowałem , na początku na pewno będą pytania czystego amatora wysypującego się na zadaniach z kursów. Liczę na koleżeńską pomoc i owocną współpracę.

Pozdrawiam

• Lubię! 1

@Michu12 Cześć Michale, witam na forum! Czyli jesteś zapaleńcem robotyki? Super! Dobrze że trafiłeś tu na forum, mam nadzieję że pochwalisz się swoimi konstrukcjami 🙂 

@sebastian1982 również serdecznie witam, powodzenia w realizacji zadań z kursów, w razie problemów śmiało pytaj na forum, każde pytanie mile widziane 🙂 

• Lubię! 2

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu interesuje mnie arduino,chciałbym go dobrze poznać.

• Lubię! 1

@urko28 witamy na pokładzie, proszę zapiąć pasy 😉.

• Lubię! 2

Witam. Jestem Arek. Mam 28lat. Pracuje jako mechanik w parku rozrywki Energylandia. Elektronika mnie interesowala od dawna(lecz wtedy myslalem ze to informatyka). Chce sie nauczyc choc troche o elektronice, taka wiedza zawsze sie przyda.  Pozdrawiam 

• Lubię! 1

Jestem Darek. Mam 35 lat. Z wykształcenia Historyk. Trafiłem tu ponieważ chce się nauczyć czego nowego i może się przebranżowić. Mam nadzieję, że nie jest za późno na naukę. Pozdrawiam forumowiczów i pasjonatów elektroniki. 😀

• Lubię! 1