Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć.Mam na imię Sebastian.Od niedawna zacząłem interesować się możliwościami jakie daje nam elektronika.Będąc na forum mam nadzieję pogłębiać swoją wiedzę w tym temacie a także szukać nowych pomysłów i inspiracji.Mam nadzieję że znajdę tutaj odpowiedzi na wiele pytań a jeśli nie to sam zapytam 🙂

Edytowano przez Cienio
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@Cienio cześć Sebastian, witam na forum 🙂 Zachęcam do stałej aktywności!

@mowmijulka cześć Julka, witam na forum! Życzę udanych eksperymentów z elektroniką i Arduino - w razie problemów pytaj śmiało na forum 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Czołem Technicy!

Forbota znam od lat, dawno temu miałem tu konto, szukałem wtedy pomocy w pewnej sprawie.

Ostatnio postanowiłem, że nareszcie  opowiem na łamach tego wspaniałego Forum o kilku technicznych przygodach, które dane mi było przeżyć...  Marzę o tym, aby niektóre z nich stały się naszą wspólną sprawą...

Pozdrawiam i dziękuję za gościnę!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam. na imię mam Robert. Myślę głównie o nauce programowania Arduino. Mam nadzieję, że dam radę. Ale mam też inne tematy z zakresu elektroniki które mnie interesują i o których chciałbym z tego forum się dowiedzieć. 

Pozdrawiam.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@MKJB serdecznie witam na forum o tak wczesnej porze. 

6 godzin temu, MKJB napisał:

Ostatnio postanowiłem, że nareszcie  opowiem na łamach tego wspaniałego Forum o kilku technicznych przygodach, które dane mi było przeżyć... 

Miło czytać pozytywny komentarz na temat forum. Też czekamy aż podzielisz się swoimi doświadczeniami. 🙂

@dalco Witaj Robercie! Powodzenia w nauce, masz ku temu przygotowane liczne kursy także możesz przebierać. Jeżeli zaczynasz od zera to najlepiej sięgnij po kurs podstaw elektroniki (ten zielony), a dopiero później bierz się za programowanie. Powodzenia! 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Hej! Mam 25 lat, jestem po informatyce, ale jakoś byłem na bakier z elektroniką na zajęciach. Od jakiegoś czasu chciałem jednak wrócić do niej i nauczyć się wszystkiego porządnie, od podstaw, dlatego wybrałem zestaw Mistrza Majsterkowania 😄 Zabieram się zaraz za kurs!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim! Mam na imię Kuba, mam 31 lat i aktualnie jestem na etapie swojego inteligentnego domu opartego na sterowniku PLC firmy WAGO PFC100. Z racji że podzespoły do sterownika są dość drogie postanowiłem szukać nowych elementów w nieco innym przedziale cenowym 🙂 I dlatego trafiłem na kurs Forbota, bardzo mi się podoba - mam już swoje raspberry pi i arduino, można działać powoli!

 

P.S. Super sprawa z tymi kursami, naprawdę dobrze wszystko wytłumaczone, kawał dobrej roboty!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.