Skocz do zawartości
Treker

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

@Arek4500 witam Arku na forum! Masz ciekawą pracę, myślałem żeby wybrać się w tym roku do Energylandii. 😄 Z automatyką masz do czynienia zapewne codziennie. Powodzenia w nauce elektroniki, w razie problemów śmiało pisz na forum. 🙂

@rademeus również serdecznie witam na forum! 🙂 z historii na elektronikę? Przebranżowienie dość mocne, acz nie musisz do końca rezygnować z obecnego zawodu - zgłębianie historii elektroniki może być ciekawe i pożyteczne. Miło widzieć kogoś z pasją na forum, powodzenia w realizacji zadań z kursów!

@MiAMa witam na forum 🙂 Fajnie, że starasz się wspierać chłopców w nauce. Powodzenia w realizacji zadań, niektóre mogą być dość trudne, ale przykłady zawarte w kursie powinny pomóc zrozumieć temat. W razie problemów śmiało pytaj na forum, postaramy się pomóc.

@t0mek również witam! 🙂 

cześć, jestem Przemek, dopiero zaczynam swoją przygodę z elektroniką. 

• Lubię! 1

@PrzemekW Cześć Przemku, witam na naszym forum! Powodzenia w nauce, zachęcam do aktywności na forum 🙂 

Witam i pozdrawiam .Jestem emerytem i postanowilem się zainteresować elektroniką.

• Lubię! 2

@kazimierz serdecznie witam na forum, miło mi przywitać kolejnego pasjonata elektroniki. Życzę powodzenia w realizacji zadań z kursów, pozdrawiam. 🙂 

@Acider Cześć! 🙂 

Witam Wszystkich,

Przyszedł czas odświeżyć sobie trochę starej wiedzy z zakresu elektroniki i przypomnieć jak to było w szkole średniej. Skończone technikum elektroniczne i brak pracy w zawodzie sprawił, że sporo wiedzy wyparowało z głowy, ale myślę, że czas już najwyższy, żeby odświeżyć trochę pamięć.

Pozdrawiam i liczę w razie potrzeby na pomoc bardziej doświadczonych kolegów.

• Lubię! 1

(edytowany)

@Maniek84 serdecznie witam na forum 🙂 Powodzenia w nauce, zachęcam do aktywności na forum, gdzie chętnie pomożemy.

Edytowano przez Gieneq

Witam twórców i użytkowników kursu. Dzięki za przyjęcie mnie do grona korzystających z wiedzy tu prezentowanej. Jestem pełen nadziei, że uda mi się przy wykorzystaniu tej wiedzy zreperować parę sprzętów. Serdecznie pozdrawiam i powodzenia.

• Lubię! 1

Jestem Szymon i na dodatek emerytem. Zajmuję się mechatroniką.Zbudowałem niewielką frezarkę cnc o polu roboczym 330mmx230mm.Cała mechanika to  jest to moja myśl techniczna.Oprogramowanie niby standardowe ale po kilku istotnych przeróbkach ale o tym wkrótce w moim artykule,który będzie niezłym poradnikiem dla tych co chcą zbudować na bazie moich doświadczeń frezarkę,drukarkę 3D,ploter etc.za niemalże grosze.

• Lubię! 1

@florianp witam serdecznie na forum, powodzenia w nauce i wykorzystaniu wiedzy w praktyce 🙂 

(edytowany)

@szymonw Witam serdecznie Szymonie na forum! 🙂 Cieszę się, że masz takie zainteresowania i chcesz udzielać się na forum. Z niecierpliwością wyczekuję na Twój wpis. Myślę że Twoje doświadczenie w zawodzie przyda się innym członkom forum. 

Edytowano przez Gieneq

Cześć, jestem Grzegorz, mam 23 lata, studiuję mechatronikę i pracuję w dziale technicznym w firmie produkcyjnej. Na forum trafiłem ponieważ staram się zautomatyzować część procesów w moim miejscu pracy. 🙂

• Lubię! 1