Skocz do zawartości
Treker

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

@blaisePascal witam serdecznie na forum, powodzenia w nauce i zachęcam do dalszej aktywności 🙂 

@j_mich witam i zachęcam do stałej aktywności na forum 🙂

• Lubię! 1

Witam serdecznie,

mam na imię Michał i powoli dobiegam pięćdziesiątki. Z wykształcenia i z zawodu jestem informatykiem. Zawodowo zajmuję się administracją systemami i cyberbezpieczeństwem. Nieźle też radzę sobie z programowaniem. Moja wiedza na temat hardware kończy się jednak na wtyczkach zasilania i ethernetowych (no, może odrobinę dalej). Elektroniką zainteresowałem się z powodu mojej córki, która chce zbudować robota. Najlepiej takiego, który zagra na fortepianie nuty, który ona sama - jako uczennica szkoły muzycznej - musi mozolnie rozczytywać. Cokolwiek uda się zbudować, oboje liczymy na dobrą zabawę przez naukę (lub na odwrót).

Serdecznie pozdrawiam i gratuluję mega pozytywnego pomysłu tych kursów.

• Lubię! 1

Witam serdecznie bardzo mi miło że mogę dołączyć do tego forum i korzystać z jego zasobów. Buduję drona do opryskiwania upraw

• Lubię! 1

@Misioo witaj Michale na naszym forum 🙂 fajnie że z córką macie kokretny cel i chcecie go realizować. Na pewno będzie to ciekawe doświadczenie i dobra zabawa - choć elektronika bywa też bardzo frustrująca i wymagająca cierpliwości zwłaszcza jak coś nie działa z różnych powodów. Jest to dalej ciekawa nauka 🙂 Powodzenia! W razie problemów śmiało pytaj na forum, postaramy się pomóc.

@PanGutek Również serdecznie witam 🙂 Powodzenia w budowie! 

Dzień dobry

Piszę w imieniu synka, ma na imię Tomek i ma 9 lat.
Nie wiem jak potoczy się jego przygoda z elektroniką, ale chcemy spróbować.

Pozdrawiamy serdecznie

Tomek i Tata

• Lubię! 1

@Tomek_2011 witam serdecznie na forum 🙂 fajnie że chcecie spróbować, myślę że warto próbować różnych zainteresować, bo któreś może się przerodzić w pasję 🙂 powodzenia! 

@vioxx również witam 🙂 

Witam serdecznie miłośników i pasjonatów elektroniki, nazywam się Tadeusz, mam 68 lat, z wykształcenia jestem inżynierem mechanikiem, obecnie na emeryturze (aktywnej), pozostawiam sobie niewiele wolnego czasu pracując jeszcze na 1/4 etatu w mojej specjalności, a dodatkowo projektuję systemy nawadniania (zraszania) trawników. Zakup zestawu startowego Arduino podpowiedział mi syn, a chęć rozwiązania niektórych problemów ze sterowaniem zaworami zrobiła resztę. Jestem przekonany, że po ukończeniu kursów Arduino uda mi zrealizować te pomysły które mam.

Pozdrawiam

Tadeusz

• Lubię! 2

@Wendzio witam na naszym forum 🙂 

@tadeusz0608 witaj Tadeuszu na naszym forum 🙂 cieszymy się, że tu trafiłeś! 

Fajnie że cały czas masz ochotę się rozwijać, powodzenia w nauce – Arduino to bardzo rozbudowany i w praktyce przydatny temat, także życzę wielu udanych projektów!

Witam Wszystkich bardzo serdecznie.
Mam na imię Krzysztof, lat 59 i bardzo się ciesze że mogę tu być.
Arduino interesuję się od czasu pojawienia się strony www.arduino.cc
w końcu mam swój BOARD i koniec z czystą teorią ... :)

• Lubię! 1