Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam wszystkich,

Mam na imię Przemek, moja obecność tutaj to efekt lektury kursu RPi. Do tematu malinki podchodziłem już kilkukrotnie, ale nie byłem do końca przekonany czy to dla mnie. Kurs mnie przekonał 😀

Pozdrawiam

Przemek

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@TomaszZ1975 Cześć Tomku, witam Cię na forum 🙂 Z Twoimi zainteresowaniami trafiłeś w dobre miejsce!

@Oskar21 Cześć Oskarze, witam ma naszym forum 🙂 wszystko w swoim czasie, jak ze wszystkim czego trzeba się nauczyć - nie od razu Rzym zbudowano. 😄 

@kacpersowinski Cześć Kacprze, również miło mi Cię przywitać na naszym forum. Arduino to ciekawy temat, powodzenia w nauce! 🙂 

@Chikito Witam serdecznie na forum 🙂 zatem powodzenia w nauce, w razie problemów pytaj na forum 🙂 

@PKpeszka Cześć Przemku! To miło czytać że znalazłeś motywację w kursie, powodzenia w nauce, RPi to bardzo bogaty temat 🙂 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie 😉

Dzięki akualnej pandemii znalazłem w końcu wolny czas na poszerzenie swojej wiedzy w zakresie elektryki i elektroniki. Zajmuje się tym "hobbistycznie" i ciesze się, że wybrałem pierwsze kroki właśnie kurs FORBOT 🙂 Życzę wszystkim samych sukcesów! 🙂

 

Bartek, informatyk. Kraków

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

(edytowany)

@PrzemoPiotr Witam na forum 🙂 Fajnie że zająłeś się nowym hobby. Może jesteś renesansowym humanistą 😉 oni maczali palce we wszystkim więc nic nie stoi na przeszkodzie abyś spróbował trochę elektroniki.

Edytowano przez Gieneq
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

(edytowany)

Witam,

jestem Stefan, na co dzień zajmuje się różnymi aspektami fizyki teoretycznej, symulacjami, programowaniem, ale pierwsze kroki w elektronice zaszczepili we mnie już jakiś czas temu moi najbliżsi. Były też momenty, kiedy zajmowałem się programowaniem mikrokontrolerów, ale nie były to skomplikowane projekty. A i w liceum bardzo miło wspominam opiekunów koła krótkofalowców. Okazuje się, że całkiem niespodziewanie mój chrześniak wykazuje zainteresowanie elektroniką i wstępnie myślałem, że materiały będą świetną ścieżką dla niego. Wygląda jednak na to, że mi również dobrze zrobi przerobienie tego kursu, żeby trochę odkurzyć szare komórki i usystematyzować wiedzę. Obecnie nie mam szczególnie wybranego projektu, ale wykorzystując RPi lub BPi chciałbym kiedyś przeprowadzić analizę mojego zawieszenia w samochodzie osobowym, niestety defekt jest zauważalny jedynie w trakcie jazdy poza miastem. Chwilowo mam jedynie ideę, żeby zarejestrować drgania w kilku wybranych miejscach zawieszenia.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Edytowano przez ststag
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

6 godzin temu, Gieneq napisał:

@PrzemoPiotr Witam na forum 🙂 Fajnie że zająłeś się nowym hobby. Może jesteś renesansowym humanistą 😉 oni maczali palce we wszystkim więc nic nie stoi na przeszkodzie abyś spróbował trochę elektroniki.

...tak czasami się czuję - zbyt wiele w głowie 🙂 w jednej chwili 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam Administracje i Użytkowników! 🙂

Mam na imię Bartek, pochodzę z Poznania, mam 25 lat i jestem inżynierem. W wolnym czasie między innymi zajmuję się elektroniką i programowaniem na platformę Android (język Java).

W niedalekiej przyszłość i chciałbym rozpocząć przygodę z Arduino.

Pozdrawiam!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@ststag cześć Stefan, witam na forum 🙂 Ciesz się, że nasze kursy są dla Ciebie ciekawe - powodzenia w eksperymentach z elektroniką. Nie wiem ile lat ma chrześniak, ale jeśli jest młodszym adeptem elektroniki to koniecznie sprawdźcie kurs micro:bita.

@DeHbih witam na forum 🙂

@bukston cześć Bartek, witam na forum i zachęcam do stałej aktywności. Arduino to dobry plan na dalszą naukę, na pewno będziesz zadowolony 😉

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.