Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

@cooltechproject witam na forum 🙂 Zachęcam do stałej aktywności na forum! Jeśli szukasz jakiś ciekawych tematów dla swoich dzieci to dla tego rocznika idealnie nada się też micro:bit, zerknij na mój najnowszy kurs: https://forbot.pl/blog/kurs-microbit-wstep-spis-tresci-id41358

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam, jestem uczniem na profilu elektromechanik samochodowy i chciałbym poglebic swoja wiedze na temat elektroniki na pierwszy rzut oka zestaw wydaje sie byc kompetenty 🙂

Edytowano przez Gieneq
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@Wajcik Powodzenia w nauce 🙂 z zestawem elementów możesz wykonać wiele pouczających ćwiczeń.

@Fiki87 Witam na fourm 🙂 fajnie, że tu trafiłeś, zachęcam do aktywności i dzielenia się swoją wiedzą.

8 godzin temu, Fiki87 napisał:

Mam nadzieję że zainteresuje również dzieciaki

Powodzenia, może się w tym przydać nowy kurs micro:bita.

Link do komentarza
Share on other sites

Dzień dobry.

Witam wszystkich Forumowiczów. Pojawiłem się na tym forum ze względu na Arduino. Zainteresowała mnie ta platforma i postanowiłem dowiedzieć się trochę więcej na ten temat.
Jeżeli chodzi o programowanie, określę się jako osoba początkująca. Zawodowo związany jestem z szeroko pojętym Utrzymaniem Ruchu i automatyką.

Pozdrawiam,

Łukasz

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich. Mam 45 lat. Od kilku lat interesuje mnie elektronika a szczególnie sterowanie elektroniczne do rozmaitych pojazdów, z kolegą zbudowaliśmy wspólnie niewielkie laboratorium elektroniczne, które obecnie jeszcze nie jest wystarczająco wyposażone. Liczę na to, że nauczę się potrzebnych zagadnień z zakresu elektroniki korzystając z wymiany wiedzy na forum. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@lukaszlominski witam serdecznie na forum 🙂 fajnie że masz takie zainteresowania - powodzenia w ich rozwijaniu!

@Antosik no to dzień dobry 🙂 fajnie, że zachęta podziałała 😄 

@Simelek Witam serdeczne na naszym forum! Ciekawi mnie wasze laboratorium, jeżeli masz już jakieś projekty na koncie zachęcam do opowiedzenia o nich na forum 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Mam wiele pomysłów. To laboratorium jest na strychu, jest tam bardzo gorąco o tej porze roku, planujemy wyposażyć je w klimatyzację, na pewno zamieszczę informacje o ewentualnych sukcesach i udanych projektach, gdy już takie będą. Zamieszczam zdjęcia jak to na razie wygląda.image0164.thumb.jpg.be40c7e8bf8c11d1a714c0ea3fe75487.jpg25626339_1357129587729970_3322775487514722034_o.thumb.jpg.da964302e6cb776f7212dc6ae5c33186.jpg

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

elektroniką bawiłem się parę lat temu podczas studiów, w ramach pracy magisterskiej stworzyliśmy nawet z kolegą zabezpieczenie odległościowe dla sieci wysokich napięć. Teraz po kilku latach postanowiłem wrócić do elektroniki, zakupiłem Arduino i zamierzam trochę zautomatyzować swoje mieszkanie 😉  

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim, jestem Krzysiek, elektronika zawsze mnie ciekawiła i postanowiłem w końcu usiąść na tym tematem i przy odrobinie szczęścia przekuć je w fajne hobby 🙂
Bawię się już od jakiegoś czasu raspberry pi mam 3B i 4B. Trójka robi za retro konsolę do gier, a czwórka ma kilka rzeczy na dockerze, pi hole i nas przede wszystkim.

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć! Mam na imię Karol i pracuje jako programista (głownie Java, Python).

Dawno temu na studiach miałem kurs elektroniki, ale kilkanaście lat nie korzystałem z tej wiedzy i za wiele już nie pamiętam. Ostatnio hobbystycznie zacząłem bawić się budowanie automatyzacji w domu i okazało się że dość mocno braki w wiedzy na temat elektroniki mi przeszkadzają. Mam nadzieje, że kursy forbot pozwolą mi zdobyć potrzebną wiedzę.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.