Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

@szmerf Cześć Nikodem, witam Cię na naszym forum 🙂 fajnie że tu trafiłeś, zachęcam Cię do aktywności.

@inter_jago Również witam Cię na forum 🙂 Fajnie, że interesujesz się dogłębnymi sprawami informatyki już w tak młodym wieku 🙂 powodzenia w nauce!

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam

Nazywam się Mirosław mam 33 lata i zajmuję się elektroniką bardziej jako hobby relaksem w nielicznych wolnych chwilach. Lubię wymyślać jak to Mirki mają w zwyczaju i próbować różnych niekonwencjonalnych rozwiązań. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć! Mam na imię Dawid mam 17 lat elektroniką i elektryką interesuję się od małego jednakże tak na poważanie zacząłem drążyć temat 3 lata temu, obecie przymierzam się do zbudowanie pierwszego (w sumie drugiego ale to na inny temat ) robota (planuję światłoluba) oraz do zamontowania w jakiś interesujący sposób diod RGB pod biurkiem. Pozdrawiam wszystkich!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim !

Mam 42 lata. Zainteresowałem się FORBOTem od czasu kiedy mojemu 5-letniemu synowi spodobały się świecące diody i kiedy nauczył się, jak je podpinać do baterii u mojego szwagra 🙂

Mam zamiar uczyć się podstaw elektroniki razem z nim,

Właśnie dostałem zestaw "Kurs podstaw elektroniki poziom 1". Bardzo za niego dziękuję,

Pozdrawiam,

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@MasterSquirrel witam na forum i życzę udanych eksperymentów z robotami - to ciekawy hobby, na pewno się wciągniesz 😉

@japper witam na forum! Powodzenia w nauce elektroniki - jeśli będziesz chciał później zająć się programowaniem to koniecznie sprawdź też kurs micro:bita (idealny do nauki razem z dziećmi). Powodzenia!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam. Jestem początkującym w arduino. Programuję w C, C++ na poziomie podstawym, i w Pythonie na poziomie dość zaawansowanym. Elektroniką zacząłem się interesować jakieś pół roku temu, czyli dość wcześnie. Właśnie wtedy przeczytałem, że jest coś takiego jak arduino, i jest dobre dla początkujących z elektroniką, i łączy się z programowaniem w C, i C++.

W przyszłości zamierzam stworzyć inteligentny dom na arduino i Raspberry Pi, oraz zbudować drona. Przyznam, że dużo dowiedziałem się z poradników na forbocie😃.

Oprócz tego interesuję się piłką nożną.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@KHX witam serdecznie na forum 🙂 C++ i Python na pewno przydadzą Ci się w Arduino i Raspberry, dlatego nie powinieneś mieć z tym problemów. Powodzenia i zachęcam do aktywności na forum 🙂 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich.Mam  16 lat,interesuje się programowaniem od 4 lat.Na początku programowałem w baltie następnie w codeblocks potem w unity3d i visual studio w języku c++ i c#

Teraz programuje w raspberry pi w codeblocks w języku c.Bardzo dziękuje panom moderatorom wraz z administratorami za  porządek na tym forum oraz miłą atmosferę którą niestety nie wiem dlaczego ale niektóre z niecierpliwości potrafią popsuć. Dziękuje jeszcze za wspaniałe poradniki do raspberry pi

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@michuarduino Cześć! Fajnie że tu trafiłeś 🙂 Zacząłeś dość trudne tematy w młodym wieku, ale to dobrze, na pewno Ci się to przyda 🙂 Zachęcam Cię do podzielenia się swoimi postępami - np. możesz opisać je w dziale DIY. Powodzenia!

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.