Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam,

Mam na imię Piotr i mam 35 lat, dopiero zaczynam przygodę z Elektroniką mam nadzieję że nie polegnę i dam radę.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów i wszystkim nowym i początkującym życzę powodzenia 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Jawi Witam, fajnie że się przedstawiłeś 🙂 zachęcam do dalszej aktywności.

@ramuh Witam na naszym forum 🙂

14 godzin temu, ramuh napisał:

pytać może mi się zdarzyć

Pewnie, śmiało pytaj 🙂 

@GloberWitaj Piotrze, fajnie że chcesz się uczyć. Powodzenia, a w razie wątpliwości pytaj na forum 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć, postanowiłem skorzystać z waszego kursu FPGA i zaopatrzyłem się w zestaw Elbert V2. Pracuję jako serwisant sprzętu komputerowego, konsol, oraz studiuję informatykę. Co prawda mnie bardziej interesuje Verilog niż VHDL, ale czemu nie poznać obu języków ? Przeszedłem też dawno temu kurs Arduino.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@nekromatyk94 witam na forum 🙂 fajnie że bierzesz się za FPGA, to dość trudny temat więc życzę powodzenia i zachęcam Cię do pochwalenia się zdobytym doświadczeniem na forum 🙂 

@neurotic również witam na naszym forum 🙂 podobnie jak poprzednika, Ciebie również zachęcam do aktywności w temacie FPGA, zwłaszcza że masz zamiar zgłębić oba sposoby opisu tych układów. Powodzenia!

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, nazywam się Marek i mam 34 lata. Elektroniką interesuję się od niedawna, wcześniej spędzałem czas na majsterkowaniu w zakresie budowy modeli silników elektrycznych, prądnic, transformatorów, elektromagnesów - czyli dziedziną związaną bardziej tematycznie z elektrotechniką. Obecnie rozpoczynam kurs podstaw elektroniki I oraz II. Chciałbym w kolejnym kroku zdobyć wiedzę i umiejętności w obszarze techniki cyfrowej oraz Arduino. Na codzień pracuję jako inżynier lotnictwa (specjalizacja: silniki lotnicze). Na studiach uczyłem się podstaw programowania w C/C++. Cieszę się, że mogę dołączyć do społeczności Forbot'a 🙂 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć!

Przez pewien artykuł w jednej z gazet popularnonaukowych, przemierzyłam otchłań Internetu aby dowiedzieć się, o co chodzi właściwie z tą robotyką i czy faktycznie jest możliwe skonstruowanie robota w warunkach domowych. I tak oto natknęłam się na forbot. Zakupiłam więc kurs podstaw elektroniki i jestem bardzo podekscytowana nową przygodą która właśnie się zaczyna. 😉

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@menorzinho witam na forum 🙂 wszystko po kolei, fajnie że masz zapał do nauki! Powodzenia

@anders7 również serdecznie witam 🙂 fajnie że tu trafiłeś!

 

Dnia 22.05.2020 o 19:37, anders7 napisał:

Na codzień pracuję jako inżynier lotnictwa

Przyznam, że masz ciekawą pracę, a na pewno nietypową. Wracając do kursów i nauki, pozostaje mi życzyć Ci powodzenia, a jakbyś miał jakieś trudności to zachęcam do pisania na forum. Postaramy się pomóc 🙂 

@Lele witam na naszym forum 🙂 masz ciekawą historię rozpoczęcia swojej przygody z elektroniką. Sama elektornika jest na pewno zainteresowaniem wartym uwagi - w końcu tego jest teraz pełno w każdej dziedzinie życia. Także życzę Ci powodzenia i jakbyś miała jakieś trudności zachęcam do pisania na forum 🙂 

 

Edytowano przez Gieneq
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich!

 

Jestem Marcin i na co dzień jestem programistą - pracuję przy grach VR. Nigdy specjalnie nie interesowałem się elektroniką, jednak w ostatnim czasie stwierdziłem, że czas dowiedzieć się co nieco na ten temat. Dzisiaj odebrałem zestaw Arduino i wykonałem pierwsze zadania bez większych problemów. Mam nadzieję, że uda mi się przejść cały kurs i zrealizować kilka małych projektów 😄

 

Pozdrawiam i początkującym życzę powodzenia 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.