Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam. Mam na imię Marek lat 36. Kolega zainteresował mnie tematem i w związku z tym, chcę się dowiedzieć czegoś o elektronice i Arduino. W przyszłości ta lista może się wydłuży ale na razie muszę opanować podstawy.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@marand Cześć Mariuszu, powodzenia w realizacji zadań z kursów 🙂  W razie wątpliwości śmiało pytaj w komentarzach do kursów.

@Segan Witaj Marku na naszym forum 🙂

2 godziny temu, Segan napisał:

na razie muszę opanować podstawy.

Pewnie! Od czegoś trzeba zacząć. Również życzę powodzenia i w razie problemów śmiało pytaj na forum 🙂  

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, 

- jestem Maciek

- ma 40 lat

-zajmuje się mechaniką płynów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu

-trafiłem na forum ponieważ znajomość podstaw elektroniki ułatwia pracę

-buduję instrumenty pomiarowe

pozdrawiam i zapraszam na moją uczelnię , może się spotkamy na zajęciach

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć,

Mam na imię Sławek, lat 34 i irytowało mnie to, że prąd to dla mnie zupełnie obcy temat. Dlatego zakupiłem kilka kursów, lutownicę i teraz tylko żałuję, że to nie są czasy liceum czy studiów, gdy był na to czas.

Elektroniczne cele w najbliższym terminie: światłolub, mini CNC z napędów DVD. Liczę na Waszą pomoc drodzy forumowicze,

pozdrawiam,

Sławek

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć i witam, szukałem informacji na temat diod led smd jak to ugryść, no i proszę dotarłem w ciekawe miejsce . Nabyłem skrzyneczki z pięknymi skarbami i myślę że jakoś uda się coś z tych maleńst stworzyć😀. Pozdrawiam Tomasz

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@wujmax Witaj Macieju na naszym forum 🙂 

Cytat

pozdrawiam i zapraszam na moją uczelnię , może się spotkamy na zajęciach

a ja zachęcam Cię do aktywności na forum 🙂 Pozdrawiam!

@Sepkong Cześć Sławku, również miło mi przywitać Cię na forum 🙂 Fajnie że masz nowe zainteresowania, fakt... szkoda że czasu jest mniej, ale kursy można robić nawet po kilka minut dziennie więc myślę, że dasz radę 😉 

@Maks07PL Cześć Maks! Powodzenia w zadaniach z kursu 🙂 

@Toma Witaj Tomku na naszym forum 🙂 powodzenia w nauce, trafiłeś tu w ciekawy sposób. W razie problemów śmiało pytaj na forum 🙂 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

Piotrek, lat 30. Zawodowo od dawna programuje, a ostatnio zaczęło mnie bardziej interesować co tam się dzieje pod spodem. Kupiłem więc kilka zestawów i zaczynam ogarniać temat. Chciałbym w relatywnie niedługiej przyszłości 2-5 lat zrozumieć i zbudować jakiś podstawowy komputer w dużej skali dla zabawy. Podoba mi się idea 'monster 6502'. O forbocie wiele już słyszałem, zapowiada się dobrze, zobaczymy 😉
 

Pozdrawiam

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@zwanzig cześć Piotrek, witam na forum i życzę udanych eksperymentów z elektroniką i programowaniem 🙂

@westsiderr cześć Krzysiek, najtrudniejsze są początki - później jest już z górki. Życzę więc wytrwałości 😉

@busz witam na forum 🙂 Raspberry Pi to bardzo dobry wybór - koniecznie pochwal się później swoim projektem!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

ja tu nowy 🙂 i mam i ja malinę i się nią bawię i pewnie będę miał do Was doświadczeni parę pytań. Miłego tygodnia.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć

Już co prawda jakiś czas mam tu konto i raczej do tej pory jako użytkownik bierny, ale teraz dopiero zauważyłem wątek "powitalny" 🙂

Więc dla formalności i swojej przyjemności chcę wszystkim powiedzieć "Cześć".

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.