Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

@Tomek867 witam na forum 🙂 

10 godzin temu, Tomek867 napisał:

pytanie czy kurs podstaw elektroniki to zmieni

Kursy są na tyle przystępne, że powinno się udać. Powodzenia 🙂 w razie problemów śmiało pisz na forum.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam wszystkich,

mam na imię Rafał, zainteresowałem się tematem elektroniki a dokładniej Arduino przez studia. Niestety zajęcia były dość krótkie i z wiedzą na ten temat jest u mnie słabo, ale mam nadzieję, że uda mi się to wszystko dzięki kursom nadrobić 🙂

• Lubię! 1

@Rafdal witaj Rafale na naszym forum 🙂 Na zajęciach nie wszystko się zrobi, a dużo zależy od własnej pracy w domu. Fajnie że chcesz porobić więcej 🙂 

Witam!

Właśnie zakupiłem zestaw do elektroniki 1, bardzo spodobał mi się FORBOT z racji interesujących artykułów i poradników do Raspberry Pi. Według zaleceń postanowiłem najpierw poduczyć się elektroniki ponieważ jestem początkującym w tym temacie z zerową wiedzą 😄 ale  jak tylko przyjdzie paczka to pewnie się to zmieni!

• Lubię! 1

Cześć, jestem Ola, studiuję mechanikę i budowę maszyn II st. w Gdańsku. Muszę przyznać, że nigdy nie byłam dobra z elektroniki ale przyszła pora na zmiany. Obecnie pracuję nad polewaczką do balkonowego ogródka z pomocą Arduino i kursów na Forbocie 🙂 

Edytowano przez dulo
  • Lubię! 2

Czołem!
Ja oczywiście obkupiłem się kursami jak głupi i zaczynam swoją przygodę.
Przy formularzu rejestracji wyskoczył komunikat w stylu "Whoa, chyba nie chcesz robić tylu rzeczy na raz??" Niestety, chcę 😄

W tej chwili chcę się nauczyć lutować, potem elektronika I i II, technika cyfrowa i malinki. Równolegle nauka Data Science i ML.
Już umiem w Pythona i to mój start. Punkt docelowy? Z pewnością będzie się przesuwał, bo nie nam ograniczeń 😉

Jeśli za kilka lat zamiast domu inteligentnego zaatakuje was SkyNet to wiedzcie, że nie chciałem, ale było warto 😉

• Lubię! 1