Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam wszystkich,

mam na imię Rafał, zainteresowałem się tematem elektroniki a dokładniej Arduino przez studia. Niestety zajęcia były dość krótkie i z wiedzą na ten temat jest u mnie słabo, ale mam nadzieję, że uda mi się to wszystko dzięki kursom nadrobić 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam!

Właśnie zakupiłem zestaw do elektroniki 1, bardzo spodobał mi się FORBOT z racji interesujących artykułów i poradników do Raspberry Pi. Według zaleceń postanowiłem najpierw poduczyć się elektroniki ponieważ jestem początkującym w tym temacie z zerową wiedzą 😄 ale  jak tylko przyjdzie paczka to pewnie się to zmieni!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, jestem Ola, studiuję mechanikę i budowę maszyn II st. w Gdańsku. Muszę przyznać, że nigdy nie byłam dobra z elektroniki ale przyszła pora na zmiany. Obecnie pracuję nad polewaczką do balkonowego ogródka z pomocą Arduino i kursów na Forbocie 🙂 

Edytowano przez dulo
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Czołem!
Ja oczywiście obkupiłem się kursami jak głupi i zaczynam swoją przygodę.
Przy formularzu rejestracji wyskoczył komunikat w stylu "Whoa, chyba nie chcesz robić tylu rzeczy na raz??" Niestety, chcę 😄

W tej chwili chcę się nauczyć lutować, potem elektronika I i II, technika cyfrowa i malinki. Równolegle nauka Data Science i ML.
Już umiem w Pythona i to mój start. Punkt docelowy? Z pewnością będzie się przesuwał, bo nie nam ograniczeń 😉

Jeśli za kilka lat zamiast domu inteligentnego zaatakuje was SkyNet to wiedzcie, że nie chciałem, ale było warto 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@rysiekch witam na forum 🙂 Powodzenia w nauce, a specjaliści w tej tematyce zapewne postarają się pomóc 🙂 

@kenorsgrzeg również serdecznie witam na fourm 🙂

16 godzin temu, kenorsgrzeg napisał:

Jestem już emerytem, ale wciąż lubię pomajsterkować. 

O proszę, to się bardzo chwali 🙂 

@dulo witaj Olu na forum 🙂 

12 godzin temu, dulo napisał:

Obecnie pracuję nad polewaczką do balkonowego ogródka z pomocą Arduino

Wow super! To jeden z moich ulubionych projektów do którego zabieram się od ponad 2 lat 😄 Powodzenia, koniecznie pochwal się w dziale DIY jak skończysz!

@aparatowo_pl witaj! Z tego co czytam to ostro zajarałeś się tematem 😄 ale to fajnie, elektronika to super sprawa - bardzo rozwojowa i przydatna. Powodzonka 🙂 i zachęcam do aktywności.

Link do komentarza
Share on other sites

5 godzin temu, Gieneq napisał:

@aparatowo_pl Z tego co czytam to ostro zajarałeś się tematem 😄 ale to fajnie, elektronika to super sprawa - bardzo rozwojowa i przydatna. Powodzonka 🙂 i zachęcam do aktywności.

Oj tak! planów jest dużo i są wielkie :D Jestem aktywnym fotografem, więc można spodziewać się także mojej nadaktywności wokół projektów okołofotograficznych ;)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.