Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

@xGrzesieq witam na forum 🙂 

16 godzin temu, xGrzesieq napisał:

  postanowiłem, aby kompletnie nie zmarnować tego czasu.

Dobry pomysł 😄 fajnie że zająłeś się nowym hobby, ale też może być z tego ciekawa praca. Powodzenia w nauce!

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć, witam wszystkich na forum.  Nazywam się Mateusz i mam 27 lat, z wykształcenia jestem informatykiem. Aktualnie wybrałem  kursy pt. "Kurs elektroniki, poziom I i poziom II oraz kurs elektroniki cyfrowej".  Nie ukrywam ze z elektroniki jestem zielony ale zawsze interesowało mnie jak to wszytko funkcjonuje i mam nadzieje ze poszerzę wiedzę dzięki tym kursom.  W przyszłości chciałbym się nauczyć także lutować ale najpierw podstawy, trzeba zobaczyć czy ta dziedzina jest dla mnie :).

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@kocikhio cześć Kamil, witam na forum i życzę powodzenia w nauce elektroniki 🙂 W razie problemów śmiało pytaj na forum. Jeśli zajmujesz się informatyką to koniecznie sprawdź później jeszcze kursy Arduino i Raspberry Pi. Udanych eksperymentów!

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć! Jestem zupełnie nowy w temacie elektroniki i chciałbym to zmienić. Obecnie jestem na półmetku pierwszego kursu z podstaw elektroniki. Pojawiły się już pierwsze trudności i zauważyłem, że treści na forum stanowią solidne uzupełnienie i tak już świetnego kursu, stąd pomysł na rejestrację 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć!

Posiadam podstawy elektroniki i programowania.

Interesuje mnie Arduino, Raspbery. Widzę potencjał w dołączeniu do Forbota i chcę rozwinąć moje umiejętności w Arduino i Raspberry.

Jeśli pójdę za ciosem to i może Azure Sphere zakupione za grosze w promocji.

 

Dziękuję za przyjęcie! Pozdrawiam całą Spełeczność Forbot!

-Andrzej

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Opinel witam na forum 🙂 Fajnie że zabrałeś się za kurs i sprawdzasz też forum. Zachęcam do aktywności!

@werbel82 witaj Radku na naszym forum 🙂 Fajnie że masz nowe hobby, jest to nie tylko ciekawe ale i przydatne zajęcie. 😉 Powodzenia!

@Komar500 witaj Andrzeju na forum 🙂 Teraz elektronika idzie z programowaniem w parze więc dobrze, że bierzesz się za oba te tematy. Miłej nauki, a w razie trudności śmiało pisz na forum 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim,

wpadłem przez przypadek i chyba zostanę na dłużej. Kupiłem synowi zestaw Micro Bit, ale widzę, że będzie pierwszym z wielu. 

Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w elektronice i automatyce  - mam zamiar to zmienić.

Pozdrawiam

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam.

Jestem Marcin. 

Forbota znam od dawna - przerobiłem sobie kilka kursów za które serdecznie dziękuję 🙂 Aktualnie poszukuję dodatkowych zleceń, jednak chciałbym również zaangażować się w działalność forum. Mam nadzieję, że swoim kilkuletnim doświadczeniem w branży pomogę komuś 🙂 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@c7c witam serdecznie na forum 🙂 Fajnie, że chcesz zainteresować syna praktycznym hobby. Powodzenia!

@eldesigner również witam Cię Marcinie na naszym forum 🙂

9 godzin temu, eldesigner napisał:

Mam nadzieję, że swoim kilkuletnim doświadczeniem w branży pomogę komuś

Dobrze wiedzieć, że jest tu ktoś nowy z doświadczeniem. Zatem zachęcam do aktywności 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Witam, mam na imie Lukasz i mam 31 lat. Przygode z mikrokontrolerami praktycznie zaczalem niedawno. OD 10 lat pracuje jako elektyk/automatyk. Obecnie koncze szkole wyzsza w Niemczech w kierunku energetyki i automatyki. Za kilka miesiecy musze oddac swoja prace dyplomowa, w ktorej pojawi sie watek z wykorzystaniem arduino lub innego mikrokontrolera. 

Lubie zagladac na Forbota, wiele ciekawych informacji mialem okazje tutaj zaczerpnac. Na codzien zajmuje sie programowaniem sterownikow PLC Siemensa.

Pozdrawiam wszystkich tutaj obecnych. 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.