Skocz do zawartości
Treker

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

@Ewka witam na forum 🙂 ciekawe, pozostaje mi życzyć powodzenia w nauce!

@skarbowski również serdecznie witam 🙂 fajnie że kombinujesz, kurs już niedługo zostanie odświeżony, ale jak zauważyłeś komentarze mogą się przydać. Powodzenia!

• Lubię! 1

Cześć. Jestem Łukasz. Mam 4 z przodu. Kolega niedawno zaszczepił mnie Arduino. Kiedyś  za małolata sporo siedziałem z lutownicą, potem była przerwa, a teraz znowu jest trochę czasu i chęci do tego. Pozdrawiam 

• Lubię! 1

@Pz34 witaj Łukaszu na naszym forum 🙂 fajnie że tu trafiłeś, zachęcam Cię do aktywności! 

Cześć! Miło mi dołączyć do Waszej społeczności. Mam na imię Marek, powoli dobijam do 40-tki. W wolnych chwilach próbuję coś tworzyć w druku 3d, stawiać proste systemy na komputerach SBC a od pewnego czasu chciałem poznać Arduino. Trafiłem tu przez Google a Wasz kurs Arduino zachęcił mnie do rejestracji, no i jestem 🙂

• Lubię! 1

@mky witam na forum, fajnie że tu trafiłeś 🙂 

3 godziny temu, mky napisał:

stawiać proste systemy na komputerach SBC

myślę że skoro działasz w takich tematach to z Arduino nie będziesz mieć żadnych problemów 😉

@xGrzesieq witam na forum 🙂 

16 godzin temu, xGrzesieq napisał:

postanowiłem, aby kompletnie nie zmarnować tego czasu.

Dobry pomysł 😄 fajnie że zająłeś się nowym hobby, ale też może być z tego ciekawa praca. Powodzenia w nauce!

Cześć, nazywam się Kuba. Rozpoczynam kurs Arduino - mój pierwszy kurs na forbot😃 Życzcie mi powodzenia😅

• Lubię! 1

Witka, jestem Rafał, głowa pełna pomysłów a zero wiedzy więc rozpoczynam przygodę 🙂 

• Lubię! 1

@DiKej cześć Kuba, witam na forum i życzę udanych eksperymentów z Arduino - na pewno sobie poradzisz 😉

@Kreska cześć Rafał, trafiłeś w dobre miejsce! Powodzenia w nauce elektroniki i programowania 😉

• Lubię! 1

Cześć, witam wszystkich na forum.  Nazywam się Mateusz i mam 27 lat, z wykształcenia jestem informatykiem. Aktualnie wybrałem  kursy pt. "Kurs elektroniki, poziom I i poziom II oraz kurs elektroniki cyfrowej".  Nie ukrywam ze z elektroniki jestem zielony ale zawsze interesowało mnie jak to wszytko funkcjonuje i mam nadzieje ze poszerzę wiedzę dzięki tym kursom.  W przyszłości chciałbym się nauczyć także lutować ale najpierw podstawy, trzeba zobaczyć czy ta dziedzina jest dla mnie :).

• Lubię! 1

@kocikhio cześć Kamil, witam na forum i życzę powodzenia w nauce elektroniki 🙂 W razie problemów śmiało pytaj na forum. Jeśli zajmujesz się informatyką to koniecznie sprawdź później jeszcze kursy Arduino i Raspberry Pi. Udanych eksperymentów!

Cześć! Jestem zupełnie nowy w temacie elektroniki i chciałbym to zmienić. Obecnie jestem na półmetku pierwszego kursu z podstaw elektroniki. Pojawiły się już pierwsze trudności i zauważyłem, że treści na forum stanowią solidne uzupełnienie i tak już świetnego kursu, stąd pomysł na rejestrację 🙂

Cześć,

Jestem Radek, mam 38 lat i na co dzień pracuję w branży IT. Podczas poszukiwań nowego hobby natrafiłem na kurs elektroniki i właśnie jestem w jego trakcie. Jako kolejny planuję kurs nauki lutowania.

Pozdrawiam!

• Lubię! 1

Cześć!

Posiadam podstawy elektroniki i programowania.

Interesuje mnie Arduino, Raspbery. Widzę potencjał w dołączeniu do Forbota i chcę rozwinąć moje umiejętności w Arduino i Raspberry.

Jeśli pójdę za ciosem to i może Azure Sphere zakupione za grosze w promocji.

Dziękuję za przyjęcie! Pozdrawiam całą Spełeczność Forbot!

-Andrzej

• Lubię! 1