Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam,

Nazywam sie Artur. Mam 25 lat. Od ostatnich 3 lat chciałem zacząć wdrożyć się w świat elektroniki ale studia mi to uniemożliwiały. W końcu jestem u kresu obecnych studiów więc postanowiłem w końcu się zająć czym co mnie interesuje i micro:bit pchnął mnie do tego, jednocześnie z podstawami elektroniki będę sie zapoznawał więc dużo ciekawego przede mną 🙂  

Pozdrawiam

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Luniz89 witaj Łukaszu na forum 🙂 to jesteś z tej branży skoro tyle przepracowałeś i jeszcze się rozwijasz. Dobrze że tu trafiłeś, zachęcam Cię zatem do aktywności 🙂 

@Arczy95 również serdecznie witam Cię Arturze na naszym forum 🙂 ciekawe... kończysz studia i można zacząć się czegoś uczyć, ale niestety czasem tak jest. Zbyt wiele egzaminów że nie ma czasu na naukę tego co ciekawe 😞 fajnie że znalazłeś na to czas, powodzenia z kursami! 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dzień dobry!

Forum już odwiedzam od dawna, ale dopiero dzisiaj się zarejestrowałem. Mój cel to zrozumieć jak działają mikrokontrolery i jak się je programuje. Rozpocząłem kurs STM32, jednak w pewnym momencie się zaciąłem z racji na brak wiedzy i na wykonywanie ćwiczeń na innym modelu niż ten w kursie. Postanowiłem jednak zacząć od podstaw, więc zakupiłem zestawy do dwóch poziomów kursów Arduino. Właśnie je zarejestrowałem i zaraz zaczynam.

Dziękuję za to, że tworzycie kursy w tej tematyce i służycie wszystkim pomocą na forum. Życzę powodzenia w dalszym rozwoju forum a czytającym ten post życzę miłego dnia!

Edytowano przez Stark
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Stark Witam serdecznie na forum 🙂 Dobrze że się zarejestrowałeś, jest to zawsze motywacja do aktywności.

1 godzinę temu, Stark napisał:

Dziękuję za to, że tworzycie kursy w tej tematyce i służycie wszystkim pomocą na forum. Życzę powodzenia w dalszym rozwoju forum a czytającym ten post życzę miłego dnia!

Dziękujemy za pozytywny komentarz, pomaga to w tworzeniu kolejnych materiałów. 🙂 Również miłego dnia, pozdrawiam! 

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim,

Mam na imię Marcin i mam 31 lat. Przywędrowałem tu trochę z innej dziedziny bo jestem biotechnologiem ale chciałbym poszerzyć swoją wiedzę z elektroniki (żeby wiedzieć co w tych wszystkich sprzętach siedzi i jak działa).

Kursy są bardzo przejrzyste i skłoniły mnie nawet do inwestycji w zestaw podstaw. Co będzie dalej, zobaczymy ...

 

Pozdrawiam!

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Virtual23PRO Witaj Jacku na forum 🙂 to jesteś stosunkowo młodym adeptem elektroniki, to dobrze, bo może przyda Ci się w szkole 🙂 Powodzenia!

@Agrael1989 Witaj Marcinie na naszym forum! Fajnie że poszerzasz horyzonty zwłaszcza że te dziedziny idą ze sobą w parze. Zachęcam Cię do  aktywności na forum 😉 

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

Jestem Szymon. Skończyłem technikum mechatroniczne a obecnie studiuję automatykę i robotykę, więc temat elektroniki nie jest mi całkowicie obcy 😄. O Forbocie słyszałem już dawniej, ale z racji na zainteresowanie tematem tylko na potrzeby edukacyjne bardzo rzadko zaglądałem. Ostatnio mam trochę więcej czasu więc postanowiłem zainteresować się elektroniką bardziej hobbystycznie, a może i w kwestii przyszłej pracy w tej branży. Temat na tyle zaciekawił, że na pewno będę odwiedzał forum częściej 😄. Zakupiłem elementy do dwóch kursów (elektronika część I i II) i muszę przyznać, że są bardzo przystępne dla osób początkujących, a osoby które już trochę znają temat również się świetnie bawią odświeżając czy uzupełniając wiedzę.

Pozdrawiam! 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Siemanko!

Mam na imię Dominik i mam 25 lat. Właśnie kończę studia II stopnia z Mechaniki i Budowy Maszyn. Do tej pory byłem głównie związany z układami elektrycznymi w samochodach osobowych (mniej z elektroniką) oraz mechaniką. Od dłuższego czasu chciałem zgłębić temat mikrokontrolerów, jak i pewnych dziedzin elektroniki, jednak zawsze jakoś brakowało trochę czasu i samozaparcia. W planach jest na początek zrobieniu kilku (a może i wszystkich) kursów Forbota, następnie rozwój we własnym zakresie oraz z pomocą forum 🙂 

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez Kwasny
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.