Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć. Z tej strony Filip, mam 22 lata i jestem studentem ostatniego roku Elektrotechniki (specjalność Mikroprocesorowe Systemy Sterowania w Elektrotechnice). W wolnym czasie lubię sobie po majsterkować z Arduino (zaczęło się od kursów na Forbocie już jakiś czas temu😉) a ostatnimi czasy zgłębiam tajniki mikrokontrolerów AVR na których działamy na uczelni.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam Was wszystkich. Na imię mam Marcin i jestem z Krakowa. Z zawodu jestem kucharzem, a elektroniką zacząłem się właśnie interesować i chciałbym traktować to nie tylko jako hobby. Na pewno będę miał do Was wiele pytań jako początkujący dlatego też proszę o cierpliwość do mojej osoby. Jak już poznam podstawy chciałbym zbudować drona od podstaw jako pierwszy poważny projekt a dalej czas pokaże. Życzę Wam wielu sukcesów. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@lwojciech cześć Łukasz, witam na forum i życzę udanych eksperymentów z programowaniem mikrokontrolerów! W razie problemów pytaj śmiało na forum 🙂

@MarcinKrK cześć Marcin! Elektronika to świetne hobby, na pewno się wciągniesz - powodzenia 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

Mam na imię Bartek. Jestem po studiach mechanicznych, zawodowo mocno związany z produkcją i przemysłem. Od jakiegoś czasu myślałem, że fajnie by było zgłębić tematy elektroniki i prostego programowania w celu poszerzenia horyzontów. Teraz, gdy pojawiły się u mnie małe dzieci, dodatkowo pomyślałem, że przy okazji nauki mógłbym zmajstrować dla nich jakiegoś robota-zabawkę. Wpisałem w google "programowanie Arduino" i cyk - znalazłem idealne miejsce dla siebie! 😄

Czuję, że czeka mnie mnóstwo funu! Do usłyszenia! 🙂 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim.

Zawodowo zajmuje się drukami fleksograficznymi.

Elektroniki uczyłem się w średniej szkole w latach 90 i niespecjalnie mnie to wciągnęło.

Po 20 latach jednak poczytałem o malince kupiłem zestaw i zaczynam edukacje.

Z Linuxem milem styczność ostatnio w czasach SDI kiedy to systemem freesco na dyskietce podzieliłem łącze na 4 użytkowników (115,2 kb/s)😀

Edytowano przez Reynart
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@greg801 witaj Grzegorzu na naszym forum 🙂 fajnie że trafiłeś na forum. Powodzenia w nauce, jak coś zdziałasz ze wspomnianym projektem to zachęcam Cię do opisania tego na forum w dziale DIY 🙂 

@Reynart witan na forum! 

10 godzin temu, Reynart napisał:

Zawodowo zajmuje się drukami fleksograficznymi.

A to akurat wiem co to jest, w rodzinie mieliśmy drukarnię w latach 90. Poza tym powodzenia w nauce obsługi malinki, możliwości są naprawdę ogromne! 🙂 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć Wszystkim, mam na imię Piotr. Elektroniką zainteresowałem się jeszcze jako młody dzieciak (lata 90). Teraz ta pasja wróciła, może za sprawą wieku i kryzysu wieku średniego ;) kto wiem. Zgromadziłem już pokaźne komplety elektroniki w tym arduino, raspery oraz ARM. Zacieram rączki.

Cieszę się że takie forum istnieje. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim, dołączyłem do forum, aby poczytać o Raspberry Pi gdyż zamierzam na początek uruchomić Pi-hole. Myślę, że to nie jedyny projekt jaki zrealizuję przy pomocy malinki 😉 Prywatnie programista w jednej z największych korpo 😏 Poza siedzeniem przy klawiaturze, można znaleźć mnie na strzelnicy gdyż od lat związany jestem z kolejną pasją jaką jest współczesna broń palna 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.