Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

@Gregggus To co piszesz wygląda ciekawie, faktycznie trochę tematyka inna, ale czasem zdarza się, że ktoś robi jakiś projekt i możesz ukierunkować jego sposób myśla - niekoniecznie rozchodzi się tu o wybór konkretnego GPIO RPi, ale np. podrzucenie samej idei, czy coś ma rację bytu albo nie 🙂 

@dooplo Witam serdecznie fajnie, że tu trafiłeś 🙂 

11 godzin temu, dooplo napisał:

Fajnie będzie zrealizować kilka drobnych, domowych projektów,

Powodzenia w nauce i projektach, jak coś się uda to zachęcam do opisania tego w dziale DIY.

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim

Już od dłuższego czasu planowałem zająć się nauką elektroniki i robotyki. Szukając jakiegoś dobrego miejsca zaczepienia znalazłem Forbota 🙂  Mam nadzieję, że uda mi się nauczyć czegoś przydatnego. Chciałbym kiedyś móc zaprojektować coś własnego 🙂

Pozdrawiam

Edytowano przez Gloverrin
błąd strony, post wysłał się w trakcie pisania
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć! 🙂

Jestem Adam, lat 24. Z wykształcenia inż. informatyk, aktualnie zajmuję się projektowaniem różnych podzespołów i elementów w Inventorze i AutoCad. Na forum trafiłem kilka dni temu w poszukiwaniu kursów żeby zacząć przygodę z elektroniką i być może pójść w tym kierunku zawodowo 🙂 Z elektroniką nigdy nie miałem styczności ( poza oczywistymi tematami związanymi z informatyką 😛 ) więc najprawdopodobniej często będziecie mnie tutaj widzieć 🙂

Pozdrowionka! 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam wszystkich. Ciesze się ze możemy razem się uczyć. Interesowałem się elektroniką od dziecka, w późniejszym wieku moim głównym zainteresowaniem stały się telefony komórkowe, teraz w erze smartfonów i smartdomów chce spróbować swoich sił w tej dziedzinie.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć. Nazywam się Tomek i mam 21 lat. Studiuję na PWr Mechanikę i budowę maszyn. Elektroniką zainteresowałem się, co może szokować, dzięki wykładom na uczelni. Zawsze mnie ten temat odstraszał, bo była to dla mnie czarna magia, ale odkąd trafiłem na ten kurs wiedzę o elektronice przyswajam jak alfabet w podstawówce 😄 Jestem na etapie drugiego kursu elektroniki, ale mam zamiar zająć się arduino. Chcę się uczyć elektroniki, ponieważ po studiach chcę projektować profesjonalne drony używane w celach bezpieczeństwa, wojskowych, strażackich, straży granicznej itp., a wiadomo, że w takich urządzeniach elektronika to duża część całości. Powodzenia dla wszystkich !

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@ghosttomek witaj Tomku na forum 🙂 

Cytat

Elektroniką zainteresowałem się, co może szokować, dzięki wykładom na uczelni.

Po coś chyba są te wykłady 😄 Niemniej fajnie że masz takie podejście do tego czego się uczysz, to się bardzo chwali i opłaca przy szukaniu pracy 🙂 Powodzenia w nauce!

@Gintek witam serdecznie, fajnie że trafiłeś na forum 🙂 W temacie Arduino na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

@kailos witaj Kamilu na forum 🙂 Dobrze, że chcesz się dowiedzieć czegoś nowego, elektronika jest nie tylko ciekawa ale też bardzo praktyczna. Powodzenia! 

@mmz również serdecznie witam Cię Marcinie na forum! Java to jeden z moich ulubionych języków, acz prawdą jest że niedoskonały. Powodzenia w nauce lutowania, na początku może być ciężko, ale jak z każdym fachem wraz z używaniem nabiera się wprawy. Powodzenia! 

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.