Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć,

Jestem Daniel, 40 lat, w młodości robiłem kilka podejść do elektroniki ale to były takie czasy, że trzeba było mieć mnóstwo samozaparcia, żeby przebrnąć przez ówczesne materiały edukacyjne więc odpuściłem. Trafiłem na to forum, szukając materiałów na egzaminy (kończę studia na PW, kierunek raczej informatyczny ale okraszony "przy okazji" elektroniką, głównie cyfrową). Po sesji doszedłem do wniosku, że te kursy na forbot są tak ŚWIETNIE NAPISANE(!!!), że nadrobię braki w podstawach elektroniki, kupiłem zestaw, zarejestrowałem i jestem:-)

W niedalekiej przyszłości, jak już będę miał podstawy opanowane, będę pewnie chciał rozwijać własne projekty IoT w oparciu o Raspberry (już kupione czeka:-))

Tyle z mojej strony, w najbliższym czasie raczej nie będę często zaglądał na forum (wrócę pewnie z własnym projektem i pytaniami do niego), raz jeszcze chciałem podziękować Twórcom za świetną robotę - zupełnie szczerze, przez całe życie nie spotkałem tak świetnie, przystępnie i z pasją napisanych materiałów dot. elektroniki, działajcie dalej w temacie i rozwijajcie te kursy dalej:-) (jeśli mogę dodać szczyptę inspiracji to na pewno świetnie wyszedł by Wam też kurs odnośnie prądu zmiennego/elektryczny)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@apserwiss witaj Grzegorzu na naszym forum 🙂 Powodzenia w nauce!

@Spoko również serdecznie witam Cię Danielu.

1 godzinę temu, Spoko napisał:

kursy na forbot są tak ŚWIETNIE NAPISANE(!!!)

To miło czytać takie komentarze 🙂 W razie problemów albo z chęci dowiedzenia się czegoś więcej śmiało pytaj na forum.

Link do komentarza
Share on other sites

Siema jestem Karol z okolic Kielc, mam 32 lata, postanowiłem przypomnieć sobie wiedzę z technikum elektronicznego (a raczej nabyć na nowo) bo w szkole jakoś nie za bardzo mnie to interesowało. Może kiedyś zdecyduję się zdać egzamin zawodowy, chociaż nie wiem po co, jak ktoś wie po co, to niech napisze :D

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@TakaShi88 witaj Karolu na naszym forum 🙂 w szkołach takie tematy faktycznie czasem są różnie tłumaczone, a tak jak piszesz bywa że dopiero po czasie zaczyna się je doceniać... fajnie że wracasz, mam nadzieję, że kursy Ci w tym pomogą. Powodzenia!

  • Pomogłeś! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.