Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Hej tu Darek (40 lat) i Tomek (10 lat) pracujemy razem jesteśmy w temacie tak zieloni jak trawa późną wiosną... umiemy podłączyć ładowarkę do telefonu. 🙂 będziemy ogarniać pierwszą lekcję.

Edytowano przez DarTom
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam wszystkich,

Mam na imię Paweł i mam 25 lat. Od małego pasjonuje się komputerami, co wiąże w tym momencie ze studiami o kierunku informatyka w biznesie.

Z racji mojej pasji wszelkie kłopoty ze sprzętem wśród rodziny i znajomych zostawały rozwiązywane przeze mnie. Szło mi to dość dobrze, dlatego od początku roku we własnym zakresie zagłębiam tajniki napraw laptopów i komputerów, a także próbuje sił od 4 miesięcy prowadząc własny serwis.

Zaczynam tu od kursu lutowania, chcąc przejść przez kurs elektroniki, kończąc na jeszcze nie wiem czym 😄 mam nadzieję na rozwinięcie pasji dzięki kursom oraz pomocy innych, bardziej doświadczonych forumowiczów. 

Pozdrawiam wszystkich! 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć Wam, 
Jestem Bartek i mam już 22 lata. Do niedawna  nie bardzo wiedziałem co chcę robić w przyszłości, wtedy trafiłem na kanał Daniela Rakowieckiego na YT, tam zafascynowała mnie naprawa, lutowanie itd. komputerów. Z komputerami jestem bardzo blisko, jednak do tej pory, nie wiedziałem jak się zabrać za takie naprawianie. Dlatego postanowiłem zacząć naukę elektroniki od podstaw :D Będę jeszcze próbował sił z arduino i na pewno będę się uczył lutować.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@grzegorz_golis witam Grzegorzu na forum 🙂 serdecznie zapraszam do aktywności!

@Therru również serdecznie Cię witam Bartku na naszym forum 🙂 fajnie że trafiłeś na ciekawe hobby i może coś z tego wyjdzie zawodowego 😉 Powodzonka!

@Izadaw000 witam równie serdecznie na forum 🙂 

12 godzin temu, Izadaw000 napisał:

znajdę tu odpowiedź na każde zadane przeze mnie pytanie w temacie elektroniki. 🙂

Postaramy się 😉 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

Mam na imię Tomek i mam 39 lat. Moja przygoda z elektroniką zakończyła się prawie 20 lat temu. Obecnie z wielu względów (zima, lockdown, chęć spędzenia czasu z synem, rozwój) chcę zarazić podstawami elektroniki mojego 7 letniego syna.

Trzymajcie kciuki..wiele osób mówiło mi że to za wcześnie. Jak w pokerze - sprawdzam :).

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.