Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

@pio3m cześć Piotrze! Fajnie że masz ciekawe hobby, powodzenia w jego rozwijaniu! 🙂 

@KuBek12 witam na forum, fajnie że się przywitałeś 🙂

@qrs również witam Cię na naszym forum. Zdążyłem zauważyć, że nieco już się udzielasz - bardzo fajnie i tak trzymaj! 

@150miligram Witam na forum! 🙂 To zrozumiałe, każdy kiedyś w czymś zaczynał. Powodzenia!

Link do komentarza
Share on other sites

Czesc, jestem Tomasz i wlasnie dzisiaj odebralem zestaw podstaw elektroniki. 

 

Pracuje w sektorze IT, ale zawsze chcialem ogarniac elektronike w stopniu ktory pozwoli mi na zrozumienie procesow ktore odbywaja sie 'blisko blachy'

 

Pozdrawiam!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich mam na imię Adam. Bardzo dawno temu zaczynałem od zestawów Młodego elektronika była to świetna zabawa na zimowe wieczory. Zima się zbliża i myślę że ten kurs przyniesie mi trochę radości 😆.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@blejd witaj Tomaszu na naszym forum 🙂 powodzenia w nauce!

@adamz również serdecznie witam Adamie na naszym forum 🙂 

16 godzin temu, adamz napisał:

Zima się zbliża i myślę że ten kurs przyniesie mi trochę radości

Ciekawie 😄 powodzenia, myślę że znajdziesz tu interesujące hobby🙂 

@kkromka witaj Krzysztofie! Również życzę powodzenia, każdy kiedyś zaczynał z jakimś tematem. Zachęcam do pytań na forum w razie trudności. 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć Wszystkim!

Bardzo się cieszę, że dotarłem do tego forum! Od lat interesuję się elektroniką, ale nie miałem nigdy motywacji, aby zacząć. Cieszę się, że w końcu wziąłem się na odwagę i jestem tutaj 🙂

Jestem Mikołaj i jestem studentem 3. roku informatyki we Wrocławiu. W pracy aktualnie piszę małe wewnętrzne programy w języku C#, aczkolwiek bardzo chciałbym przenieść się na Javę 🙂

Miłego dnia wszystkim i powodzonka w nauce! 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim,

Mam na imię Piotr, 39 lat, zawodowo projektant/programista. Elektroniką interesuję się od czasów technikum. Teraz kupiłem zestaw i przejrzałem kurs podstaw ponieważ nadszedł czas aby zainteresować dzieci elektroniką.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, mam na imię Tomek i w związku z budową domu zainteresowałem się tematyką inteligentnego domu HA i Arduino, ktore chciałbym wdrożyć u siebie i trochę poeksperymentować a przy tym ułatwić sobie życie. Jestem po szkole elektroniczno-informatycznej i lubię coś podłubać/wymyślić. Na tym forum jest kompendium wiedzy i liczę na waszą pomoc w krytycznych sytuacjach aby się nie zniechęcić, sam z chęcią się podzielę moimi rozwiązaniami. WITAJCIE.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

Z tej strony Mateusz, lat 27. Interesuję się szeroko pojętym IoT. Ostatnio wzięła mnie ochota na zrealizowanie projektu dotyczącego zarządzaniem kurnika (m.in. sterowaniem jego zasuwy,  liczeniu rezydujących tam delikwentów, wystawieniem interfejsu na stronie WWW lub aplikacji na Androida). Z Forbot'a już dawno temu korzystałem ale jakoś konta nie posiadałem 🙂. Nurtują mnie pewne kwestie co do tego projektu i będę szukał skwapliwie odpowiedzi na niniejszym forum.

 

Pozdrawiam!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie 🙂

Ostatnio zaopatrzyłem się w swoje pierwsze Raspberry Pi zero celem udoskonalenia paru rzeczy w domu.

Dołączyłem tutaj aby móc poczytać ciekawe wpisy na temat projektów i rozwiązań oraz zaczerpnąć pomocy w moich działaniach przy malince 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.