Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Serwus wszystkim,

Jestem amatorskim zegarmistrzem i studentem biologii na V roku, w zeszłym mieliśmy moduły do wyboru. Wśród modułów była Biorobotyka....wciągnął mnie ten przedmiot... oj mocno 🙂 Ogólnie, to bardzo lubię dłubać i grzebać przy tak drobnych rzeczach, rozwiązywać problemy czemu coś nie działa i później to naprawiać. Najpiękniejsza w tym wszystkim jest satysfakcja z tego co się zrobiło, że zadziałał program w Arduino albo diody się zapalają taj jak tego chcemy 😄

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Yawor witaj Tomku na forum 🙂 Podejmujesz się niezłego wyzwania, ale to dobrze. Powodzenia, oby się udało!

@Hailong również serdecznie witam 🙂 masz ciekawe połączenie zainteresowań, choć z rok pamiętam, że mieliśmy też różne "chimery" elektronik-kucharz-malarz to była norma 😄 

12 godzin temu, Hailong napisał:

Najpiękniejsza w tym wszystkim jest satysfakcja z tego co się zrobiło

Prawda! Aż chce się zacytować klasyk "Dumny jesteś ze swojego projektu z Arduino? (...)" no pewnie 😄 Powodzenia! 

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dobry wieczór.

Rozpocząłem własną konstrukcję stacji/kontrolera pogody w oparciu o Arduino UNO; jest to mój pierwszy kontakt z automatyką.
Elektronika u mnie na poziomie dawno skończonej szkoły średniej, a że w dzieciństwie przeżyłem traumę, bo mnie prąd poraził po włożeniu dwóch szpilek do kontaktu, to i oceny miałem nienajlepsze w temacie. Nadrabiam 🙂

Bardzo mi się podoba tutaj potraktowanie tematu od podstaw, a i język kursów jest bardzo gładki dla Elektrolaika. Mam tylko jedną uwagę - w kursie lutowania pokazujecie bardzo piękne ćwiczebne płytki drukowane, których niestety brakuje mi w zestawie szkoleniowym, który zakupiłem w Botlandzie 😕

Pozdrawiam Wszystkich,
Rafał

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Rabeen witam na forum, miło słyszeć, że nasze kursy są pomocne 🙂 Przepraszam za brak płytek w zestawie, musiał wkraść się jakiś błąd. Napisz proszę na adres reklamacje@botland.com.pl, na pewno szybko uda się dosłać brakujące płytki. Zgłosiłem temat swoją drogą, ale Twoja reklamacja jest konieczna do dosłania płytek. Przepraszam za problem, mam nadzieję, że dalej obejdzie się już bez takich niespodzianek!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Czesc wszystkim,

Robert, lat 35 (chyba ostatni raz pisałem ile mam lat na gadu gadu, bo wydaje się dużo jak na to patrze :D ). Totalny nowicjusz odnośnie elektroniki. Mam nadzieje że kurs mnie wciągnie i będzie to początek nowego hobby.

 

Pozdrawiam

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.