Skocz do zawartości

Zawody robotów ROBOCOMP 2010 AGH


Pomocna odpowiedź

Rzeczywiscie, przydałby sie jakis kalendarz, bo w tej chwili zaczyna byc tego napchane (a sa przeciez inne Automaticony i reszta eventów robotycznych).

KoNaR sie wział na sposob - grudzien to idealny czas na zawody, a do tego z niczym nie koliduje (gratuluje konceptu)

Co do daty zawodów w Łodzi - daje 95% pewności, ale nie jestem do konca kompetentny by to ogłaszać 🙂 Tak, że z zaproszeniem na razie sie wstrzymuje, w swoim czasie dokona tego Prezes (który zapewne zrówna mnie z ziemią za to, ze powiedziałem o tym nim wszystko przygotowalismy - nie ogłaszalismy tego z tych samych powodów co chłopaki z Gdańska). Poki co - wszystko w budowie, łącznie ze stronką, regulaminami i resztą, jednak w najblizszym czasie ruszamy. Tak, ze potraktujcie to tylko jako przeciek 😋

Do chłopaków z Krakowa - powodzenia w znalezieniu terminu! 🙂

Choć troche bałagan wyszedł przez nakładajace sie terminy, to mysle ze wszyscy mamy nadzieje, ze RoboComp wpisze się w tym roku (i pozniej na stałe) do kalendarza.

PS.

Wybaczcie, ale mam propozycję. Z racji ze na wiekszosci Politechnik (a tam jest organizowane wiekszosc imprez) stan okołosesyjny, walka o przetrwanie, a nawet o stypendia 🙂, to raczej nikt nie mysli teraz dokładnie o zawodach. Ostateczne ustalenie terminów zawodów, ktore beda pozniej niz w połowie kwietnia, proponuje zrobic za czas jakiś (powiedzmy za dwa tygodnie) - wiemy ze bedą zawody, wiemy jakie będą konkurencje, ale nie róbmy paniki. Jestem swiadom, ze to nie jest tak ze impreze mozna zorganizowac w kazdym terminie, z racji kłopotow z miejscem, mozliwe ze zawody sie nałoza, a jesli juz to niech beda w jak najbardziej oddalonych miejscach w Polsce (zeby uniknac konfliktów).

Tak ze dajmy wszystkim Kołom Naukowym jakiś czas na namysł. Niech moc będzie z nami!

[ Dodano: 08 Lut 10 12:31 ]

Nie wiem kiedy są Bionikalia, ale grzebiac po forum znalazłem informacje ze MicroMouse 2010 (organizowane przez 2 koła z PW - w tym Bionik - organizatorów Bionikaliów?) planowane jest na 22 maja. Czyzby jednak zawody w 4 turach? Tak by wynikało z info na stronie http://iair.mchtr.pw.edu.pl/~michal.kowalski/

Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich:

1. bulibulibu nie dostaniesz ochrzanu za ujawnieniu terminu i tak planowałem go ujawnić jakoś pod koniec tygodnia najpóźniej w połowie przyszłego.

2. Co do terminu tak jak tomek napisał na 95% jest on potwierdzony musimy tylko dogadać się z organizatorami innej imprezy z, którą mamy zamiar współpracujemy.

3. Treker możesz dodać Sumo Challenge do harmonogramu imprez chyba że wolisz poczekać tydzień na potwierdzenie terminu na 100%.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.