Skocz do zawartości
marcin13021988

Zawody robotów ROBOCOMP 2010 AGH

Pomocna odpowiedź

Rzeczywiscie, przydałby sie jakis kalendarz, bo w tej chwili zaczyna byc tego napchane (a sa przeciez inne Automaticony i reszta eventów robotycznych).

KoNaR sie wział na sposob - grudzien to idealny czas na zawody, a do tego z niczym nie koliduje (gratuluje konceptu)

Co do daty zawodów w Łodzi - daje 95% pewności, ale nie jestem do konca kompetentny by to ogłaszać 🙂 Tak, że z zaproszeniem na razie sie wstrzymuje, w swoim czasie dokona tego Prezes (który zapewne zrówna mnie z ziemią za to, ze powiedziałem o tym nim wszystko przygotowalismy - nie ogłaszalismy tego z tych samych powodów co chłopaki z Gdańska). Poki co - wszystko w budowie, łącznie ze stronką, regulaminami i resztą, jednak w najblizszym czasie ruszamy. Tak, ze potraktujcie to tylko jako przeciek 😋

Do chłopaków z Krakowa - powodzenia w znalezieniu terminu! 🙂

Choć troche bałagan wyszedł przez nakładajace sie terminy, to mysle ze wszyscy mamy nadzieje, ze RoboComp wpisze się w tym roku (i pozniej na stałe) do kalendarza.

PS.

Wybaczcie, ale mam propozycję. Z racji ze na wiekszosci Politechnik (a tam jest organizowane wiekszosc imprez) stan okołosesyjny, walka o przetrwanie, a nawet o stypendia 🙂, to raczej nikt nie mysli teraz dokładnie o zawodach. Ostateczne ustalenie terminów zawodów, ktore beda pozniej niz w połowie kwietnia, proponuje zrobic za czas jakiś (powiedzmy za dwa tygodnie) - wiemy ze bedą zawody, wiemy jakie będą konkurencje, ale nie róbmy paniki. Jestem swiadom, ze to nie jest tak ze impreze mozna zorganizowac w kazdym terminie, z racji kłopotow z miejscem, mozliwe ze zawody sie nałoza, a jesli juz to niech beda w jak najbardziej oddalonych miejscach w Polsce (zeby uniknac konfliktów).

Tak ze dajmy wszystkim Kołom Naukowym jakiś czas na namysł. Niech moc będzie z nami!

[ Dodano: 08 Lut 10 12:31 ]

Nie wiem kiedy są Bionikalia, ale grzebiac po forum znalazłem informacje ze MicroMouse 2010 (organizowane przez 2 koła z PW - w tym Bionik - organizatorów Bionikaliów?) planowane jest na 22 maja. Czyzby jednak zawody w 4 turach? Tak by wynikało z info na stronie http://iair.mchtr.pw.edu.pl/~michal.kowalski/

Witam wszystkich:

1. bulibulibu nie dostaniesz ochrzanu za ujawnieniu terminu i tak planowałem go ujawnić jakoś pod koniec tygodnia najpóźniej w połowie przyszłego.

2. Co do terminu tak jak tomek napisał na 95% jest on potwierdzony musimy tylko dogadać się z organizatorami innej imprezy z, którą mamy zamiar współpracujemy.

3. Treker możesz dodać Sumo Challenge do harmonogramu imprez chyba że wolisz poczekać tydzień na potwierdzenie terminu na 100%.

Uzupełnione, pominąłem coś?

https://www.forbot.pl/forum/events.php?mode=view

Widzę, że przy większej ilości dat ten dodatek nie będzie wygodny, po tym tygodniu spróbuję dodać jakiś normalny kalendarz z datami.

Pozdrawiam

Pomieszałeś kolejność na maxa 🙂

GruX, zmieniłem.

Kolejność też poprawiona.

No to wszystko gra i trąbi 🙂

To będzie dobry rok dla robotyki 🙂

marcin13021988, poprawione.

Dodałem też daty targów 😉

Dwa dni do końca rejestracji robotów a tymczasem tylko 6 konstrukcji typu mini-sumi i 9 sumo... hmm

• Lubię! 1

rejestracja nie zostanie przedłużona?

O kurde 2 dni na rejestrację? Dobrze że przypomniałeś.

No ja również dziękuje, nie wiedziałem do kiedy jest rejestracja nawet 🙂

Widzieliście, ile Litwinów zarejestrowało się na zawody? W tym zwycięzca z Austrii: Master of disaster