Skocz do zawartości

Dozownik substancji wyskokowych


Pomocna odpowiedź

Podoba Ci się ten projekt? Zostaw pozytywny komentarz i daj znać autorowi, że zbudował coś fajnego!

Masz uwagi? Napisz kulturalnie co warto zmienić. Doceń pracę autora nad konstrukcją oraz opisem.

Podoba mi się.

Dwa drobiazgi:

Ja bym użył enkoderów zamiast potencjometrów, ale to rzecz gustu.

Poczytaj sobie o tablicach w arduino, bo tu aż się o nie prosi.

  • Lubię! 2
11 minut temu, ethanak napisał:

Poczytaj sobie o tablicach w arduino, bo tu aż się o nie prosi.

To samo odrazu pomyslalem..😉 kod by sie sakramencko skrocil...ale wazne ze dziala, bardzo estetyczny projekt👍

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
×
×
  • Utwórz nowe...