Skocz do zawartości

Prośba o pomoc z napisaniem kodu HTML/CSS/JS


keytabspace

Pomocna odpowiedź

Napisz program HTML z wyglądem wiersza poleceń, który będzie mógł być przełączany pomiędzy wyglądem zielonego systemu Linux, Windows 11, Windows 3.1, Mac OS oraz Raspberry Pi. Musisz zmienić wygląd, znak zachęty, tło i obramowanie oraz kolor, aby miał on wygląd aplikacji. Pole tekstowe także musi się znaleźć. Po wpisaniu w nie tekstu powinien znikać tekst. Dodatkowo, musisz dodać pasek 'X', '_' i 'zmień rozmiar', ale pamiętaj, że wygląd, znak zachęty, kolor, obramowanie i pole tekstowe nie mogą się powtarzać!

Link do komentarza
Share on other sites

@keytabspace pomijając, że HTML to nie jest programowanie (daję znać dla formalności) to nie mamy tu w zwyczaju rozwiązywać zadań domowych. Chętnie jednak pomożemy w samodzielnej realizacji. Napisz dokładnie na czym utknąłeś, pokaż swoje próby i wskaż problematyczne miejsca. Na pewno dostaniesz jakąś pomoc, która nakieruje Cię na rozwiązanie problemu 🙂 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

23 godziny temu, keytabspace napisał:

@SOYER Zarejestruj się na platform.openai.com I możesz używać. Chat GPT jest pod adresem chat.openai.com

 

Pisz, jeżeli napotkasz problemy

Tak, wczoraj to zrobiłem, w lekkim szoku trochę jestem. 

 

 

Link do komentarza
Share on other sites

Jeśli mogę offtopic. Dla mnie to taka wygadana przeglądarka google. Jak nie zna szczegółów to nawija, jak zna to robi wrażenie, tylko trzeba się znać żeby wiedzieć kiedy się zna, a kiedy leje wodę.

Link do komentarza
Share on other sites

16 godzin temu, SOYER napisał:

tylko trzeba się znać żeby wiedzieć kiedy się zna, a kiedy leje wodę.

Niekoniecznie. Czasami wystarczy w poleceniu dodać "Napisz 'nie wiem', jeśli nie wiesz lub nie masz pewności" 😉

Zachęcam, aby temat kontynuować tutaj: 

 

 

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.