Skocz do zawartości

Albercik


flamasterka

Pomocna odpowiedź

Nie przypuszczałem że kiedyś napiszę oś takiego w tym dziale ze światłolubami, ale ten wygląda świetnie 😉 No cóż, kobiece poczucie estetyki daje o sobie znać. Szkoda że nie masz silników z przekładnia, bo teraz jeździ pewnie ledwo co (o ile wogóle), a przypuszczam że trochę waży więc mikro serwa odpadają.

Jest to udana próba zatuszowania tego armagedonu z przewodów w środku, którego wolałbym nie oglądać. Ale po tym co ostatnio zobaczyłem, próbując naprawić sterownik jednej z prac dyplomowych w naszej szkole to już chyba mało co mnie przerazi. Póki co, przy takich robotach to nie przeszkadza, ale proponowałbym w następnych konstrukcjach spinać choćby te przewody opaskami zaciskowymi, bo mozna się samemu pogubic i będzie problem z naprawą czegoś, gdy się uszkodzi.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Sabre, jeszcze w Olsztynie była karetka chyba 🙂 No i jeszcze nie może zostać niezauważony futurystyczny pojazd Nawyka - Nippon, ale to już mnie osobliwe jeździdła.

Robot z zewnątrz ładny, chętnie bym zobaczył flaki 😃 Jakie zasilanie?

Link do komentarza
Share on other sites

Oj super dzięki:)))))) Myślałam, że może mnie zrugacie za wstawienie projektu bez zamontowanego napędu. Dzięki Wam teraz mam podwójny zapał🙂 Chyba wytrawię mu jeszcze elegancką płytkę, a zasilanie przeniosę do plecaczka z tyłu. Będzie funkcjonalnie i schludnie. Fajne z Was chłopaki:))

Link do komentarza
Share on other sites

Również czekam na efekt końcowy, zapowiada się ciekawie. Może wreszcie ktoś pokaże, że nawet światłoluba da się zrobić w sposób ciekawy i innowacyjny 😉

Gratuluję pomysłu i witam pierwszą aktywną użytkowniczkę!

Link do komentarza
Share on other sites

Armir świetne są te serwa - mocne i tanie. Zobaczymy czy uda mi się je upchać w Albercie pikolaki. Jeśli nie, to zmienię mu te kościołowe mokasyny:)

Pierwsza? Oj Treker to musicie zachęcić babiniec - zamiast minisumo - elektroniczny Plastuś do torebki, zamiast linefollowera - mały domowy zamiatacz, itp:) Pozdrawiam:)

Link do komentarza
Share on other sites

Zoptymalizowałam układ w ramach swoich skromnych możliwości. Chciałam wytrawić płytkę, ale nie mam jeszcze malutkiego wiertełka do dziurek, więc pozostało okablowanie. Poniżej mój drugi układ testowy do Alberta. Poklejony taśmą śmigał, aż miło 🙂

Przerobione serwa (prawe, lewe) wpięte na goldpiny, płytka na nóźkach.

Lutki:

Siadam do upychania ustrojstwa w Alberta:)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.