Skocz do zawartości

Pomocna odpowiedź

Nie przypuszczałem że kiedyś napiszę oś takiego w tym dziale ze światłolubami, ale ten wygląda świetnie 😉 No cóż, kobiece poczucie estetyki daje o sobie znać. Szkoda że nie masz silników z przekładnia, bo teraz jeździ pewnie ledwo co (o ile wogóle), a przypuszczam że trochę waży więc mikro serwa odpadają.

Jest to udana próba zatuszowania tego armagedonu z przewodów w środku, którego wolałbym nie oglądać. Ale po tym co ostatnio zobaczyłem, próbując naprawić sterownik jednej z prac dyplomowych w naszej szkole to już chyba mało co mnie przerazi. Póki co, przy takich robotach to nie przeszkadza, ale proponowałbym w następnych konstrukcjach spinać choćby te przewody opaskami zaciskowymi, bo mozna się samemu pogubic i będzie problem z naprawą czegoś, gdy się uszkodzi.

Widziałem już linefollowera biedronkę, żabę 🙂, ale takiego światłoluba jeszcze nie. Przypomina trochę mrówkę, podejrzewam, że nie tylko ja teraz czekam na pierwsze kroki Albercika po dołożeniu napędu.

• Lubię! 1
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Sabre, jeszcze w Olsztynie była karetka chyba 🙂 No i jeszcze nie może zostać niezauważony futurystyczny pojazd Nawyka - Nippon, ale to już mnie osobliwe jeździdła.

Robot z zewnątrz ładny, chętnie bym zobaczył flaki 😃 Jakie zasilanie?

chętnie bym zobaczył flaki

Nie, nie rób nam tego!

Odnośnie ciekawych robotów to jeszcze Ponury Żniwiarz (FTL w obudowie kombajnu) 😉 No i Maluszek też wizualnie ciekawy.

Oj super dzięki:)))))) Myślałam, że może mnie zrugacie za wstawienie projektu bez zamontowanego napędu. Dzięki Wam teraz mam podwójny zapał🙂 Chyba wytrawię mu jeszcze elegancką płytkę, a zasilanie przeniosę do plecaczka z tyłu. Będzie funkcjonalnie i schludnie. Fajne z Was chłopaki:))

Również czekam na efekt końcowy, zapowiada się ciekawie. Może wreszcie ktoś pokaże, że nawet światłoluba da się zrobić w sposób ciekawy i innowacyjny 😉

Gratuluję pomysłu i witam pierwszą aktywną użytkowniczkę!

Armir świetne są te serwa - mocne i tanie. Zobaczymy czy uda mi się je upchać w Albercie pikolaki. Jeśli nie, to zmienię mu te kościołowe mokasyny:)

Pierwsza? Oj Treker to musicie zachęcić babiniec - zamiast minisumo - elektroniczny Plastuś do torebki, zamiast linefollowera - mały domowy zamiatacz, itp:) Pozdrawiam:)

Zoptymalizowałam układ w ramach swoich skromnych możliwości. Chciałam wytrawić płytkę, ale nie mam jeszcze malutkiego wiertełka do dziurek, więc pozostało okablowanie. Poniżej mój drugi układ testowy do Alberta. Poklejony taśmą śmigał, aż miło 🙂

Przerobione serwa (prawe, lewe) wpięte na goldpiny, płytka na nóźkach.

Lutki:

Siadam do upychania ustrojstwa w Alberta:)

• Lubię! 1