Skocz do zawartości

Pomocna odpowiedź

Nie przypuszczałem że kiedyś napiszę oś takiego w tym dziale ze światłolubami, ale ten wygląda świetnie 😉 No cóż, kobiece poczucie estetyki daje o sobie znać. Szkoda że nie masz silników z przekładnia, bo teraz jeździ pewnie ledwo co (o ile wogóle), a przypuszczam że trochę waży więc mikro serwa odpadają.

Jest to udana próba zatuszowania tego armagedonu z przewodów w środku, którego wolałbym nie oglądać. Ale po tym co ostatnio zobaczyłem, próbując naprawić sterownik jednej z prac dyplomowych w naszej szkole to już chyba mało co mnie przerazi. Póki co, przy takich robotach to nie przeszkadza, ale proponowałbym w następnych konstrukcjach spinać choćby te przewody opaskami zaciskowymi, bo mozna się samemu pogubic i będzie problem z naprawą czegoś, gdy się uszkodzi.

Widziałem już linefollowera biedronkę, żabę 🙂, ale takiego światłoluba jeszcze nie. Przypomina trochę mrówkę, podejrzewam, że nie tylko ja teraz czekam na pierwsze kroki Albercika po dołożeniu napędu.

• Lubię! 1

Sabre, jeszcze w Olsztynie była karetka chyba 🙂 No i jeszcze nie może zostać niezauważony futurystyczny pojazd Nawyka - Nippon, ale to już mnie osobliwe jeździdła.

Robot z zewnątrz ładny, chętnie bym zobaczył flaki 😃 Jakie zasilanie?

chętnie bym zobaczył flaki

Nie, nie rób nam tego!

Odnośnie ciekawych robotów to jeszcze Ponury Żniwiarz (FTL w obudowie kombajnu) 😉 No i Maluszek też wizualnie ciekawy.

W Olsztynie albo Warszawie było jeszcze Mini, które cofało po łuku jak zgubiło linię 🙂.

ha.Swietny.

Dla mnie to Rayman ;] wykapany.

raayyh4.png

Komentarz dodany przez: Treker

Oj super dzięki:)))))) Myślałam, że może mnie zrugacie za wstawienie projektu bez zamontowanego napędu. Dzięki Wam teraz mam podwójny zapał🙂 Chyba wytrawię mu jeszcze elegancką płytkę, a zasilanie przeniosę do plecaczka z tyłu. Będzie funkcjonalnie i schludnie. Fajne z Was chłopaki:))

Robocik fajny (estetyką przerasta mojego SCORPIO 😅 ) Łap browca za obudowę

Maxo też miałem takie pierwsze skojarzenie 😉

• Lubię! 1

Super obudowa. Fajne są serwa towerpro 5010. Były by dobre do tej konstrukcji.

Również czekam na efekt końcowy, zapowiada się ciekawie. Może wreszcie ktoś pokaże, że nawet światłoluba da się zrobić w sposób ciekawy i innowacyjny 😉

Gratuluję pomysłu i witam pierwszą aktywną użytkowniczkę!

Armir świetne są te serwa - mocne i tanie. Zobaczymy czy uda mi się je upchać w Albercie pikolaki. Jeśli nie, to zmienię mu te kościołowe mokasyny:)

Pierwsza? Oj Treker to musicie zachęcić babiniec - zamiast minisumo - elektroniczny Plastuś do torebki, zamiast linefollowera - mały domowy zamiatacz, itp:) Pozdrawiam:)

Zoptymalizowałam układ w ramach swoich skromnych możliwości. Chciałam wytrawić płytkę, ale nie mam jeszcze malutkiego wiertełka do dziurek, więc pozostało okablowanie. Poniżej mój drugi układ testowy do Alberta. Poklejony taśmą śmigał, aż miło 🙂

Przerobione serwa (prawe, lewe) wpięte na goldpiny, płytka na nóźkach.

Lutki:

Siadam do upychania ustrojstwa w Alberta:)

• Lubię! 1

Muszę Cię pochwalić za luty, bardzo ładne, dużo osób ma problemy przy początkach z lutowaniem.