Skocz do zawartości

Pathfinder


Mihau

Pomocna odpowiedź

Podoba Ci się ten projekt? Zostaw pozytywny komentarz i daj znać autorowi, że zbudował coś fajnego!

Masz uwagi? Napisz kulturalnie co warto zmienić. Doceń pracę autora nad konstrukcją oraz opisem.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Ładny to on faktycznie nie jest, ale dzięki za miłe słowa 😉

Wygryzłem miniszlifierką. Pierwsze tego typu zmagania, więc i efekty są mierne, ale da się znieść.

Filmik dostępny będzie za chwilkę (obczajam jutuba 😋 ) w pierwszym poście. Na razie jeden, więcej dodam o updacie programu, bo obecny jest "zły".

Każdy czujnik na osobnej płytce miał dać możliwość zmiany ich ustawienia i wymianę jednego wadliwego czujnika bez ruszania reszty w warunkach bojowych(czyt. zawody)

Płytek nie opłacałoby mi się zamawiać, gdyby nie... zdradzę, ale podpowiem, że mój kolega z klasy ma identyczne płytki 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Nie wiem ja bym wolał wymienić sam czujnik odlutowanie i przylutowanie to raczej nie problem:)

Chyba że masz gotowe do podmienienia;)

Ale pewnie miałeś wiecej zabawy w rozmieszczeniu ich równo:)

Link do komentarza
Share on other sites

S-View, właśnie miałem gotowe do podmienienia, na szczęście nie musiałem, a odlutowanie w tym przypadku jest problemem, gdyż czujniki są lutowane od strony druku i nie mam jak wsadzić tam odsysacz.

Trochę zabawy miałem ale przy "wygryzaniu" na nie otworków. Równe rozmieszczenie to linijka, ołówek i 5 minutek.

Link do komentarza
Share on other sites

Dodałem filmik, przepraszam że tak długo, ale to okazało się trudniejsze, niż myślałem.

Moje pierwsze tego typu dzieło, mam nadzieję, że da się oglądać 😋

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.