Skocz do zawartości

Sklep HobbyKing


Pomocna odpowiedź

Ja się mogę dołączyć chociaż sam mam w tym małe doświadczenie ( zawsze doczepiałem się do kolegi 😋) Ale przydało by się kilka rzeczy więc gdyby ktoś zamawiał to ja bardzo chętnie 😅

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Macie jakieś sprawdzone serwa typu micro (9-15gram, 1.5-2.5kgcm, metalowe zębatki) z hobbykinga, które moglibyście polecić (max 10USD)? Mają pełen wybór ale opisy godne pożałowania, pełno błędów, przekłamanych informacji, trzeba przekopywać się przez tony komentarzy żeby czegoś się dowiedzieć.

Link do komentarza
Share on other sites

Gdyby ktoś nie wiedział, że ostatnio są problemy:

Dear valued HobbyKing Customer,

RE: Battery Shipping from International Warehouse

Please notice, we have recently been informed by some of our shipping partners that they will no longer be able to ship orders containing lithium based batteries on behalf of HobbyKing from our International Warehouse. As a result, orders placed between 23 September 2013 and 2 October 2013 may have been affected and returned to the International Warehouse.

The shipping options that this will affect are EMS, Singpost, Registered Mail, Air Parcel and China Post.

If your order has been affected, HobbyKing will be upgrading your chosen freight option at no extra cost to you to ensure that you receive your order in a timely fashion.

As a long term solution, HobbyKing will be implementing new shipping suppliers in the following days. Alternatively, we would recommend that you place battery orders through any of our regional warehouses, all of whom have an excellent range of lithium based batteries.

Please note: This will NOT affect orders placed after 2 October 2013.

We at HobbyKing thank you for your continued support and custom and appreciate your patience and understanding in this matter.

Thankfully,
Anthony Hand

President

HobbyKing

Link do komentarza
Share on other sites

Napisałem poprzez HobbyKing Support Centre (nawet nie zauważyłem, że mają czat):

Hello,

I have a question about my order # 2007732409. I paid for it about two weeks ago. All items are available. Why items are not shipped?

Odpisali:

Hi Adam ,

Thanks for contacting the HobbyKing Support Team.

First and foremost, on behalf of Hobbyking Support Team, I would like to personally apologize for your inconvenience. It seems that the shipping courier of your choice is currently experiencing issues with Airport Securities that's why your order is being delayed. But don't worry, we're already in the process of adjusting this for you. We have these best and possible options to process your order:

You may want to cancel the order and we can have you refunded through store credit so you may repeat the order (more convenient).

Please let me know your concern regarding this since Fedex is the only shipping carrier that can ship LIPO, you can change it to this one and we will be checking for the shipping additional payment.

Thanks for emailing support.

If you have any other questions, please let me know.

Regards.

Kyle

HobbyKing Support Team

Dont forget to follow us on Twitter and Facebook for discounts and promotions!

Link do komentarza
Share on other sites

Zamawiał ktoś ostatnio lipole? Ja mam spory problem, bo za wysyłkę chcą minimum $43.23. W ogóle nie mam dostępnych opcji "International (Registered) Air Mail". Mógłbym co prawda zamówić w magazynie europejskim, ale po pierwsze mają znacznei gorsze zapasy, po drugie jest średnio 20-25% drożej :/

Link do komentarza
Share on other sites

Jakaś masakra jest u nich ostatnio. Miałem dwa opłacone zamówienia w tym jedno bez LiPo, a zwlekali długo z realizacją. Jak się upomniałem to chcieli skanu karty kredytowej, mimo tego, że zamówienie było zatwierdzone... Dziwna sprawa, podziękowałem im i anulowałem wszystko...

Link do komentarza
Share on other sites

Jak się upomniałem to chcieli skanu karty kredytowej, mimo tego, że zamówienie było zatwierdzone...
Treker mi kiedyś napisali to samo, ale po wysłaniu skanu karty (zamazałem inne dane oprócz numeru chyba- oni napisali czego dokładnie potrzebują ) wszystko było ok i status skoczył od razu do "zapakowane" czy coś w tym stylu...
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.