Skocz do zawartości

Sklep HobbyKing


Pomocna odpowiedź

KonradIC13, jak pojawi się informacja na śledzeniu poczty singapurskiej czy jakiejś tam innej to jest duża szansa, że i na śledzeniu poczty polskiej ta informacja też już będzie. Miałem tak przy ostatniej paczce, że mogłem śledzić i tu i tu w tym samym czasie a nie tak jak kiedyś, że na śledzeniu pp pojawiała się informacja jak paczka była już rzeczywiście w Polsce.

Link do komentarza
Share on other sites

Miałem sytuacje że paczka po tygodniu pojawiła się w systemie śledzenia, a innym razem po 2 tygodniach odstałem paczke od listonosza, a na stronie poczty singapurskiej nic nie było.

Generalnie nie trzeba panikować jeżeli nie widać naszej paczki. No może po 1 miesiącu czekania trzeba do nich napisać.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Treker, wczoraj maila dostałem:

Hi, we're back to shipping lipos as quickly and affordable as ever!

We've caught up on the backlog and have implemented several new shipping options. We want to thank you for your patience and support during this period.

(link)

Link do komentarza
Share on other sites

Czy to normalne że na trackingu po wysłaniu paczki pojawiają się inne kraje niż docelowy (Polska)? Bo miałem na trackingu że wysłane z Malezji Kuala Lumpur, długo długo nic i nagle pojawia się informacja Item arrived UNITED KINGDOM

Jakieś międzylądowanie? Nie ma połączenia Malezja Polska i będzie leciało drugim samolotem z UK? Tak się pytam bo kiedyś miałem przygodę jak moja przesyłka ale z USA zamiast trafić do Polski miała nieprzewidziany przystanek w Kanadzie:P

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.