Skocz do zawartości

[Minisumo] Hornet - worklog


Pomocna odpowiedź

Dlaczego uważasz ze idiotyczne ?? skoro diody są tego samego typu i parametry mają bardzo zbliżone to wg. mnie nie powinno być większych problemów ???

Zakładając ,że wyślesz paczkę "danych" i sprawdzasz kolejne odbiorniki to któryś powinien zauważyć przeszkodę a i zarazem mniej obciąża procek generowanie paczek dla poszczególnych diod.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

No i fakt faktem po testach się zdziwiłem nawet ekranowanie SFH i diod nic nie daje :/ tylko czemu :/ może dlatego że miałem diody o szerokim kącie świecenia ?? A na koniec usmażyłem 2 SFH i 4 diody i testy się skończyły.

Mam jeszcze pytanie jak się sprawują te Sharpy 340k tak szeroko rozstawione, widza obiekt na środku nie masz martwej strefy??

Link do komentarza
Share on other sites

Raczej pod względem mechanicznym zmiany delikatne - metalowe mocowania silników, 2pcb zamiast 3ech (tym samym zapewne pojawi się jednolita górna pokrywa, zamiast dwóch oddzielnych). Głównie zmiany mają zajść w elektronice - silniki prawdopodobnie równolegle stronami, mostek na mosfetach, tylko 340K, a jak starczy miejsca to postaram się władować BTMa do komunikacji i programowania - to tak z ważniejszych zmian.

Link do komentarza
Share on other sites

O ile Hornet powstanie, to będzie wyglądał inaczej:

na razie jednak pracuję nad innym, nowocześniejszym minisumo (monolitycznym, klapki to przeżytek), który miejmy nadzieję będzie w stanie stawić czoła nowym, szybkim "żelazkom" - wyzdradzę, że czujniki to ani nie sharpy, ani sfh/tsopy i powinien dysponować zdecydowanie większą prędkością i momentem niż większość ms na pololkach 30:1/50:1 😉 Nie chcę jednak zapeszać, dlatego więcej informacji nie zdradzę.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.