Skocz do zawartości

Bugi na forum bądź stronie


Szwagier90

Pomocna odpowiedź

Link był, ładny pogrubiony w nagłówku, ale teraz jest tam link do leksykonu. Strona ze skryptami będzie teraz przebudowana przez nowe prace, które napłynęły. Gdy wszystko ruszy od nowa, pojawi się więcej informacji o tych skryptach 🙂 www.dodatki.forbot.pl

Link do komentarza
Share on other sites

Nie wiem czy to bug, działanie zamierzone, czy może problem z Chrome'em, ale na obu moich komputerach w zasadzie nie działa funkcja pamiętania logowania. Gdy zaloguję się na forum rano, to mam szansę do wieczora pozostać zalogowany. Ale następnego dnia zawsze muszę się logować ponownie. Jakieś rozwiązanie?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

SOA#1

Przejrzyj ustawienia Chrome co do automatycznego usuwania plików cookie. Spróbuj dodać wyjątek dla Forbota. (Ustawienia->Pokaż zaawansowane->Prywatność->Zarządzanie treścią) Na innych serwisach też tak masz? Korzystasz z Chrome zalogowany na swój profil Googlowski?

Link do komentarza
Share on other sites

Mam stałe IP (ale to raczej nie IP, bo przecież komputer mam za routerem), chrome'a podpiętego pod konto gugla, ciasteczka oczywiście łapczywie pożeram i ich nie usuwam, problem nie występuje na żadnej innej stronie, chociażby na fejsie ostatnio logowałem się kilka miesięcy temu, po zainstalowaniu systemu.

Dunno, sprawdzę na IE 🙄

edit: O mamo, IE to jest jakiś szatański pomiot, nawet nie potrafi obsłużyć stałej szerokości strony i rozciągnął wszystko na pełny ekran...

Link do komentarza
Share on other sites

Korzystam z Chrome i nie mam takich problemów. Zapytam dla pewności. Zaznaczasz checkboxa przy logowaniu, który odpowiedzialny jest za pamiętanie logowania?

Link do komentarza
Share on other sites

Wydaje mi się, że jak na jednym komputerze się zalogujesz, a potem na drugim, to ten pierwszy gubi sesję i następuje wylogowanie. Korzystam z Chrome na dwóch komputerach, przeplatam pracę, raz tu raz tu, no i przez to muszę chyba przy każdej zmianie się zalogować. Ale musiałbym sprawdzić dokładnie.

Link do komentarza
Share on other sites

Takie małe "ale" odnośnie działu "Robotyka - wiadomości" i konieczności akceptowania pojawiających się tam tematów.

Otóż - jeszcze przed zaakceptowaniem takiego, tytuł i link wyświetlają się w nagłówku forum (w prawym górnym rogu). Niby nic, ale "nie działający" link trochę może irytować, a ponadto daje to możliwość do pewnych nadużyć - w końcu całe to moderowanie nie jest ot tak sobie, prawda?

Link do komentarza
Share on other sites

Ostatnio znalazłem pewien dość irytujący błąd: Otóż będąć na wyjeździe i korzystając z neta bezprzewodowego zauważyłem, że niektóre reklamy flashowe na okrągło pobierają zawartośćz forum i biorą w ten sposób około 2Mb/s transferu! Normalnie bym się tylko nieco zirytował, ale przy mocno ograniczonym transferze takie marnotrawstwo jest niedopuszczalne. Pomaga użycie Adblocka, ale nie leży to w interesie forum.

Link do komentarza
Share on other sites

Możesz wskazać o jakie reklamy chodzi? Flashowych jest kilka i od kilku dostawców. Możliwe, że któraś jest źle zapętlona. Jak sam wiesz, ciężko to zauważyć pracując na normalnym internecie. Same reklamy są dość lekkie + są cachowane... Potrzebuję więcej szczegółów, aby się temu przyjrzeć 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.