Skocz do zawartości

Bugi na forum bądź stronie


Szwagier90

Pomocna odpowiedź

Czy to normalne, że forum wylogowuje mnie automatycznie co ok. godzinę? Loguję się o powiedzmy 12 a powiedzmy przed 13 odświeżam sobie stronę główną forum i okazuje się, że jestem już wylogowany chociaż sam tego nie robiłem.

Używam firefox 22.0

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Temat przewija się, co kilka miesięcy. Polecam wyczyścić przeglądarkę i próbować jeszcze raz, ponieważ większości osób automatyczne logowanie działa. Aktualnie działam na najnowszym Chromie i wszystko działa.

Dodam przy okazji, że aktualnie nie poprawiam zgłaszanych błędów, ponieważ w ciągu 2 tygodni wprowadzę sporą dawkę aktualizacji, nie chcę teraz mieszać 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Kiedyś była taka propozycja z mojej strony i została skrytykowana. Później wróciły prośby o taka funkcjonalność. Aktualnie nie planuję, jednak możliwe, że w niedalekiej przyszłości ją wprowadzę.

Link do komentarza
Share on other sites

Marooned, od pewnego czasu funkcja ta działa dla pisania przez pełną odpowiedź. Chyba, że przy szybkiej ręcznie odhaczy się checkboxa. Gdybym nie poprawił tego do końca tygodnia, to podbij proszę temat. Ostatnio mam sporo na głownie innych Forbotowych spraw i nie znajduję czasu na niektóre 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Może nie do końca bug, ale irytująca sprawa.

Wczoraj zalogowałem się przez telefon i nie zaznaczyłem checkboxa by mnie pamiętało. Napisałem dość długiego posta, wysłałem i... wylądowałem na stronie logowania - sesja wygasła. Niestety, po zalogowaniu po poście nie było śladu. Przeglądarka na komórce niestety też nie pamiętała treści gdy się cofnąłem w historii.

Fajnie byłoby pamiętać treść i wstawiać ją po zalogowaniu.

W ogóle wymóg logowania by cokolwiek napisać jest paskudny. Dobrze, że nie jestem tu adminem, bo bym z tym walczył 😋

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.