Skocz do zawartości

Bugi na forum bądź stronie


Szwagier90

Pomocna odpowiedź

Ma tak być, bo karty często się komuś przez przypadek zamykały, znikały etc. Osobne okno ciężko zamknąć przez przypadek.

Link do komentarza
Share on other sites

1) Prosił bym o zdjęcie blokady logowania z jednej maszyny/jednego IP. Obecnie trzeba się logować za każdym razem gdy przegląda się forum raz z komputera raz z telefonu. Lekko upierdliwa sprawa, a w niczym nie pomaga

Również prosiłbym o rozpatrzenie ponownie tej uwagi, korzystam z dwóch komputerów i trochę przeszkadza mi wpisywanie co chwilę hasła lub loginu.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Tu nie chodzi o zapisywanie hasła, chodzi o to, że na różnych komputerach trzeba się za każdym razem logować. Mało tego, jak zaloguję się w jednym miejscu np. w pracy to wylogowuje mnie z domu, więc jak wrócę do domu to znowu muszę się logować. To nic, że hasło mam zapisane i jest zaznaczony checkbox automatycznego logowania, bo nas wylogowuje z poprzedniej lokalizacji. Jest to upierdliwe, na elektrodę wchodzę z dowolnego miejsca i nie muszę się logować za każdym razem 😋.

Link do komentarza
Share on other sites

Treker. Jeśli logowanie na konto Google nie ma takich obostrzeń, to na pewno nie ma takiej potrzeby dla forum, na którym w profilu nie ma żadnych prywatnych rzeczy 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Czemu jak edytuje pierwszego posta w tym temacie www.forbot.pl/forum/topics7/micromouse-stuart-vt7066.htm zawsze pisze że "Ostatnio zmieniony przez Treker "?

Link do komentarza
Share on other sites

Na początku teź tak myślałem.

Był edytowany 9 razy, edytowałem, pisało że jest edytowany 10 razy i ostatnio przez trekera, potem znów edytowałem i znowu pisze że przez trekera, a edytowany 11 razy.

Link do komentarza
Share on other sites

Harnas, tak zgadza się to jest błąd forum. Widziałem to już kiedyś (coś z priorytetami i uprawnieniami edytujących), jednak błąd był na tyle mały, że nie naprawiałem tego - szczerze mówiąc, myślałem, że tylko ja widzę te informacje o edycji 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.