Skocz do zawartości

Robomaticon - 07.03.2015, Warszawa


Komentator

Pomocna odpowiedź

Bobby, temat rejestracji był już poruszany w shoutboxie. Faktycznie dość niefortunne rozwiązanie 🙂

Ja natomiast zwracam uwagę na harmonogram, szkoda, że rejestracja jest tak wcześnie (tylko do 8:30). Wyklucza to możliwość komfortowego przyjazdu rano, w dniu zawodów. Przykładowo z Trójmiasta pociągi w Warszawie są albo o 5:30 rano, albo o 9:30.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam,

Przyznajemy, w tym roku rejestracja nam trochę nie wyszła 😳

Jeżeli chodzi o rejestrację, to te godziny napewno ulegną małemu przeciągnięciu, zdajemy sobie sprawę z osób dojeżdżających z drugiego końca kraju.

Odpowiadając na pytanie matty'ego- nie, zapis jest możliwy tylko do jednej z tych grup.

Link do komentarza
Share on other sites

Ja już mam zaklepaną kuszetkę więc mogę od rana szturmować gmach PW 🙂 Osoby jadące PolskimBusem uprzedzam tylko, że może być Wam zimno, gdy rano utkniecie na dworcu PKS w oczekiwaniu na start metra 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Z wiadomych przyczyn wolelibyśmy nie przeciągać zbyt długo, lecz jeżeli będzie to konieczne rejestracja zostanie przeciągnięta nawet do godziny 10:00.

Należy jednak się liczyć z tym, że kwalifikacje nie ruszą przed zamknięciem rejestracji.

Link do komentarza
Share on other sites

Szkoda, że mówicie to dopiero teraz. Czyli rozważacie przesunięcie startu eliminacji z 8:30 na 10? Rozumiem, że to przesunie harmonogram całego wydarzenia? Dajcie jasną odpowiedź w miarę szybko, pamiętajcie, że sporo osób kupuje z wyprzedzeniem bilety na powrót...

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam,

Przyznajemy, w tym roku rejestracja nam trochę nie wyszła 😳

Jeżeli chodzi o rejestrację, to te godziny napewno ulegną małemu przeciągnięciu, zdajemy sobie sprawę z osób dojeżdżających z drugiego końca kraju.

Trochę?... To eufemizm 😋 Udało mi się zarejestrować robota. Jakoś. Po zarejestrowaniu już nie można do niego wrócić (a przynajmniej nie znalazłam nigdzie na stronie stosownego linku), więc nie jestem pewna jak go nazwałam i jaką nazwę zgodnie z regulaminem powinnam umieścić na robocie.

Nie znalazłam też informacji, czy w tym roku także zbieracie haracz na rejestracji, czy zależy on od liczby członków drużyny czy od liczby robotów, jakiej jest wysokości i jak w ogóle dodać innego członka do teamu. A potem zmienić go jako odpowiedzialnego za robota (cokolwiek ten zapis znaczy).

Link do komentarza
Share on other sites

Eliminacje nie rozpoczną się przed 9.00 bez względu na to, czy rejestracja zostanie przedłużona czy nie.

Jeżeli chodzi o parking to jest możliwość, potrzebujemy jednak numeru rejestracyjnego samochodu i jeżeli nie jest się studentem PW to parking niestety jest płatny .

Wpisowe jest i wynosi 15 zł, płatne od każdego członka drużyny.

Link do komentarza
Share on other sites

natoska, pisałem o tym w shouboxie, ale tam szybko giną informacje. Wejdź w USER ACCOUNT i kliknij na nazwę teamu, wyświetlisz w ten sposób zarejestrowane roboty.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.