Skocz do zawartości

Robomaticon - 07.03.2015, Warszawa


Komentator

Pomocna odpowiedź

Wpisowe było zawsze- pieniądze z niego są przeznaczone na nagrody i przekąskę dla uczestników- chociaż przyznaję, mogliśmy poinformować o tym wcześniej. Za to przepraszamy.

Inną informacją jaką chciałbym przedstawić jest to, że w tym roku dostępna dla zawodników będzie aplikacja na telefony z systemem android. Jest ona dostępna tutaj.

Będzie z niej można śledzić przebiegi konkurencji oraz wyniki. Mamy nadzieję, że to usprawni przebieg turnieju.

Trwają również pracę nad aplikacją na windows phone, jeżeli aplikacja zostanie autoryzowana w Microsoft Store na czas, również będzie do Waszej dyspozycji.

Link do komentarza
Share on other sites

Wpisowe było zawsze- pieniądze z niego są przeznaczone na nagrody i przekąskę dla uczestników- chociaż przyznaję, mogliśmy poinformować o tym wcześniej. Za to przepraszamy.

Nie rozważaliście, żeby zamiast wpisowego i kilku bułek dogadać po prostu otwarcie barku w Gmachu Głównym i oznaczyć go na mapie? Dla osób, które wyjeżdżają z domów o 23 te bułki to i tak za mało. Poza tym skoro wpisowe idzie na nagrody, to na co idą środki od tak licznych sponsorów?

Inną informacją jaką chciałbym przedstawić jest to, że w tym roku dostępna dla zawodników będzie aplikacja na telefony z systemem android. Jest ona dostępna tutaj.

Będzie z niej można śledzić przebiegi konkurencji oraz wyniki. Mamy nadzieję, że to usprawni przebieg turnieju.

Czy w związku z udostępnieniem aplikacji zapewniacie wifi w strefie sterowej i na auli?

Zamiast aplikacji wystarczyłby ktoś ogarnięty i zaopatrzony w krótkofalówkę w strefie serwisowej 😉

EDIT: poklikałam po aplikacji. Naprawdę muszę ściągać apkę tylko po to, żeby wyniki i tak otworzyły mi się w przeglądarce? Dostępna jest opcja logowania, nie wiem po co, bo jeszcze nie udało mi się zalogować, podobno brak połączenia z serwerem, czy coś. A może ma to związek z faktem, że moje hasło ma duże i małe litery, a czcionka przy logowaniu ma dla nich identyczne symbole.

Zastanawiam się też, po co aplikacji uprawnienie takie jak: "odczytywanie kontaktów".

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Nie rozważaliście, żeby zamiast wpisowego i kilku bułek dogadać po prostu otwarcie barku w Gmachu Głównym i oznaczyć go na mapie? Dla osób, które wyjeżdżają z domów o 23 te bułki to i tak za mało. Poza tym skoro wpisowe idzie na nagrody, to na co idą środki od tak licznych sponsorów?

Wpisowe jest przeznaczone na nagrody, natomiast ich koszt jest znacznie wyższy niż pieniądze, które zbierzemy. Myślę, że to rozwiewa wątpliwości na co idą pieniądze od sponsorów. Do tego dochodzą wszystkie koszty organizacyjne. Pomysł z barkiem jest świetny, weźmiemy go pod uwagę planując kolejną edycję.

Czy w związku z udostępnieniem aplikacji zapewniacie wifi w strefie sterowej i na auli?

Zamiast aplikacji wystarczyłby ktoś ogarnięty i zaopatrzony w krótkofalówkę w strefie serwisowej 😉

EDIT: poklikałam po aplikacji. Naprawdę muszę ściągać apkę tylko po to, żeby wyniki i tak otworzyły mi się w przeglądarce? Dostępna jest opcja logowania, nie wiem po co, bo jeszcze nie udało mi się zalogować, podobno brak połączenia z serwerem, czy coś. A może ma to związek z faktem, że moje hasło ma duże i małe litery, a czcionka przy logowaniu ma dla nich identyczne symbole.

Zastanawiam się też, po co aplikacji uprawnienie takie jak: "odczytywanie kontaktów".

Aplikacja została udostępniona jedynie dla wygody uczestników w celu ułatwienia komunikacji. Będą na niej wyświetlane komunikaty i wiadomości, takie same jak na telebimie w sali dla zawodników, natomiast korzystanie z niej nie jest niezbędne. Serwer na którym będzie działał system sprzężony z aplikacją jest na razie nieaktywny, dlatego może być wyświetlany błąd.

Osoba z krótkofalówką na małej auli również świetny pomysł, dlatego jest realizowany co roku. Na pewno ktoś będzie stał i pilnował aby wchodzili tam jedynie uczestnicy. Jesteśmy świadomi, że wiele rzeczy można by usprawnić, natomiast proszę wziąć pod uwagę, że jest to projekt studencki i grupa 50 organizatorów, za swoją ponad półroczną pracę może otrzymać co najwyżej słowa uznania, więc warto docenić nasze starania.

Link do komentarza
Share on other sites

natomiast proszę wziąć pod uwagę, że jest to projekt studencki i grupa 50 organizatorów, za swoją ponad półroczną pracę może otrzymać co najwyżej słowa uznania, więc warto docenić nasze starania.

Właśnie, kurcze jak coś się Wam nie podoba to nikt nie każe Wam jechać. Jak czytam posty o tym wpisowym to już lekka przesada. Wpisowe na zawodach zawsze było i zawsze wynosiło koło 10zł, więc nie wiem skąd to zdziwienie. Rozumiem, że było już od początku dużo błędów technicznych, ale jak widać organizatorzy starają się je naprawić. Przepraszam, że się tak uniosłem, no ale nie mogę czytać niektórych wypowiedzi.

pozdrawiam

Link do komentarza
Share on other sites

W moim przypadku jest tak, że pierwszy raz jadę na Robomaticon i nawet nie wiedziałem, że w poprzednich edycjach było wpisowe. Nie chodzi tutaj o te 15 zł. Trzeba zapłacić to okej, ale należy poinformować o tym uczestników. Czytając stronę i regulaminy nigdzie nie znalazłem informacji o opłatach. Jeżeli gdzieś istnieje odpowiedni wpis to proszę o wskazanie (punkt w regulaminie ? ). Jeżeli takiego wpisu nie ma (nie było jak ja się rejestrowałem) to według mnie jest to nie w porządku wobec uczestników.

Link do komentarza
Share on other sites

Takie cudo mi się nie pojawia -to chyba przez adblocka =D

Spójrz w prawo, widzisz suwak, przesuń stronę główną w dół 😋. Też myślałem, że na starość oślepłem.

Link do komentarza
Share on other sites

W regulaminie Line Follower Enchanced znalazłam taki zapis:

Kształt trasy kwalifikacyjnej zostanie podany na stronie internetowej zawodów

Ktoś może wie, gdzie to znaleźć? 😉 W zasadzie terminu podania nie ma, jak się pojawi jutro o 20, to też będzie zgodnie z regulaminem...

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.