KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Co zbudowałeś podczas pandemii? Pula nagród: 6500$

Co zbudowałeś podczas pandemii? Pula nagród: 6500$

Na platformie Tech Master Event trwa konkurs, w którym za opisanie projektu elektronicznego można wygrać nagrody o wartości 6500$.

Nie ma limitów co do tematyki i opisu, wystarczy, że pochwalisz się tym, co udało Ci się zbudować podczas trwania pandemii.

Tech Master Event to nowa platforma konkursowa dla fanów elektroniki i majsterkowiczów z całego świata, która została uruchomiona przez polską firmę TME - jednego z największych dystrybutorów komponentów elektronicznych na świecie. Celem tej inicjatywy jest promowanie i wspieranie zdolnych osób, które w domowym zaciszu budują kreatywne i nowoczesne urządzenia elektroniczne.

Na Tech Master Event trwa pierwszy konkurs, do którego można zgłaszać projekty zbudowane podczas trwania pandemii. Nie muszą to być projekt związane tematycznie z ostatnimi wydarzeniami - chodzi po prostu o pochwalenie się tym, co ciekawego udało Wam się w tym czasie zbudować.

Opisy można publikować na stronie konkursowej do 17 grudnia 2021 roku, ogłoszenie zwycięzców nastąpi 30 grudnia 2021 roku. Do autorów najlepszych projektów trafią nowoczesne smartphony firmy Samsung: Galaxy Z Fold2 5G, Galaxy Z Flip 5G oraz Galaxy Note 20 Ultra 5G.

Nagrodami dla autorów najciekawszych projektów są nowoczesne smartphony

Nagrodami dla autorów najciekawszych projektów są nowoczesne smartphony

Komisja konkursowa będzie oceniała edukacyjną wartość projektu, oryginalność pomysłu oraz sposób w jaki projekt został opisany na platformie Tech Master Event. Więcej informacji znaleźć można na dedykowanej stronie, na której w przyszłości będą pojawiały się kolejne konkursy - organizatorzy już teraz zachęcają więc do regularnego odwiedzania strony i śledzenia nowości.

diy, konkurs, TME

Trwa ładowanie komentarzy...