KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

hub:raum IoT Academy – Krakow 08.11.2017

hub:raum IoT Academy – Krakow 08.11.2017

Internet Rzeczy (IoT) zyskuje na popularności. Temat ten jest dobrze znany entuzjastom, młodym firmom oraz inwestorom branży IT.

Już niedługo, 8 listopada, w Krakowie odbędzie się wydarzenie z serii hub:raum IoT Academy. Inicjatywa ta jest dedykowana do wszystkich entuzjastów Internetu Rzeczy!

hub:raum IoT Academy jest cyklem jednodniowych, bezpłatnych wydarzeń, które w Polsce odbędzie się już po raz 6. Organizatorem jest hub:raum (inkubator przedsiębiorczości Deutsche Telekom) we współpracy z T-Mobile Polska.

Celem wydarzenia jest integracja wszystkich entuzjastów Internetu Rzeczy, ekspertów, startupów, kół naukowych i firm działających w tym obszarze. Jest to miejsce wymiany doświadczeń, wiedzy oraz wizji dotyczących rozwoju technologicznego i biznesowego Internetu Rzeczy w Polsce.

Główną część hub:raum IoT Academy stanowią prezentacje, których prelegentami są przedstawiciele firm działających w obszarze Internetu Rzeczy. Treści prezentacji odpowiadają na trudne pytania, które zadają sobie młode startupy i doświadczone firmy.

Równolegle do prezentacji odbywa się część pokazowa dla firm, startupów i kół naukowych. Jest to okazja do zaprezentowania projektów szerszej widowni.

Dodatkowo odbędą się również warsztaty IoT, na których można nie tylko uzyskać teoretyczną wiedzę na temat budowy projektów Internetu Rzeczy, ale również zbudować własny prototyp pod czujnym okiem specjalistów.

Wydarzenie dostępne jest dla wszystkich, w szczególności dla osób interesujących się warstwą sprzętową rozwiązań IoT. Ponadto jest to świetna okazja do zaprezentowania pomysłów przez koła naukowe oraz firmy pracujące nad rozwiązaniami dla Internetu Rzeczy. Więcej informacji znaleźć można na stronie wydarzenia.

hub:raum, IoT, warsztaty

Trwa ładowanie komentarzy...