Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2016

Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2016

Ruszyła rejestracja na Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2016, organizowane przez Koło Naukowe LabVIEW Fan Group, działające przy Katedrze Metrologii Elektronicznej i Fonicznej Politechniki Wrocławskiej.

Jak co roku, podczas tego wydarzenia rozegrane zostaną dwie kategorie: olimpiada studencka oraz zmagania profesjonalistów!

Podczas wydarzenia wyłonieni zostaną: Studencki Mistrz Polski Programistów LabVIEW oraz Najszybszy Programista LabVIEW w Polsce. Mistrzostwa to nie tylko zawody. To także znakomita okazja, aby wziąć udział w prelekcjach, warsztatach, zdać egzamin CLAD oraz poznać potencjalnych pracodawców.

Plakat reklamujący wydarzenie.

Plakat reklamujący wydarzenie.

Wydarzenie składa się z trzech etapów: rejestracji on-line (trwającej do 27 marca), etapu on-line zaplanowanego na 1 kwietnia oraz finałów. Zdjęcia z poprzedniej edycji:

Dzień Finałowy Mistrzostw odbędzie się 23 kwietnia 2016 r. we Wrocławiu, w budynku Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Na zawodników oraz publiczność czekają nagrody! Więcej informacji znaleźć można na stronie wydarzenia.

konkurs, labview, wrocław

Trwa ładowanie komentarzy...