KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2016

Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2016

Ruszyła rejestracja na Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2016, organizowane przez Koło Naukowe LabVIEW Fan Group, działające przy Katedrze Metrologii Elektronicznej i Fonicznej Politechniki Wrocławskiej.

Jak co roku, podczas tego wydarzenia rozegrane zostaną dwie kategorie: olimpiada studencka oraz zmagania profesjonalistów!

Podczas wydarzenia wyłonieni zostaną: Studencki Mistrz Polski Programistów LabVIEW oraz Najszybszy Programista LabVIEW w Polsce. Mistrzostwa to nie tylko zawody. To także znakomita okazja, aby wziąć udział w prelekcjach, warsztatach, zdać egzamin CLAD oraz poznać potencjalnych pracodawców.

Plakat reklamujący wydarzenie.

Plakat reklamujący wydarzenie.

Wydarzenie składa się z trzech etapów: rejestracji on-line (trwającej do 27 marca), etapu on-line zaplanowanego na 1 kwietnia oraz finałów. Zdjęcia z poprzedniej edycji:

Dzień Finałowy Mistrzostw odbędzie się 23 kwietnia 2016 r. we Wrocławiu, w budynku Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Na zawodników oraz publiczność czekają nagrody! Więcej informacji znaleźć można na stronie wydarzenia.

konkurs, labview, wrocław

Trwa ładowanie komentarzy...