KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Aktualizacja: Ruszyła wielka promocja na GearBest!

Aktualizacja: Ruszyła wielka promocja na GearBest!

Stosunkowo rzadko piszemy na blogu o różnych promocjach. Tym razem jednak naprawdę warto sprawdzić przeceny na GearBest.

Właśnie ruszyła wielka promocja, która obejmuje ogromną liczbę produktów. Od elektroniki, przez narzędzia i drukarki 3D, aż po telefony i laptopy.

GearBest to bardzo duży i popularny, chiński sklep... praktycznie ze wszystkim. Atrakcyjne ceny i prawie zawsze darmowa dostawa przyciągają wielu zainteresowanych. Do tej pory na Forbocie pojawiły się recenzje kilku produktów z GearBest - miałem okazję przetestować m.in. autonomiczny odkurzacz, mikroskop USB, czy stosunkowo tani system do automatyki budynkowej od Xiaomi.

Właśnie ruszyła wielka promocja, w której przeceniono setki produktów. Jak to bywa w przypadku promocji, jedne są lepsze, a inne gorsze - jednak na pewno warto się nimi zainteresować, bo można znaleźć ciekawe produkty. Towary objęte promocją zostały zebrane na stronie dedykowanej tej akcji:

Dostępne rabaty

Jak to często bywa w przypadku GearBest promocja jest dość rozbudowana. Oprócz zwykłych rabatów znaleźć można też kupony typu -30% przy zakupie 3 produktów, czy -20% przy zakupie 2 produktów. Aktualnie dostępne są następujące "Mega Kupony":

Oprócz tego warto sprawdzić główną stronę promocji oraz podstronę dedykowaną narzędziom i DIY:

Jesteś nowym klientem?

Jeśli nigdy wcześniej nie zamawialiście w GearBest to na tej stronie znajdziecie jeszcze więcej rabatów przygotowanych właśnie z myślą o nowych klientach:

Aktualizacja: Nowe produkty, które warto sprawdzić

Poniżej zebrane zostały wybrane produkty, którymi warto się zainteresować. Znajdują się na niej gadżety dla elektroników, narzędzia oraz inne drobiazgi. Promocje na GearBest często się zmieniają, produkty się rotują, pojawiają zupełnie inne oferty itd., więc warto samodzielnie przeglądać listę.

Dodatkowo warto sprawdzić

Dostępna jest również polska wersja strony z promocją, więc gdyby kogoś "odstraszał" angielski to więcej o aktualnych rabatach znajdzie w tym miejscu.

gearbest, promocja, zakupy

Trwa ładowanie komentarzy...