Ruszył nowy konkurs! W puli nagród 2300 zł »

Które książki o elektronice i Arduino wybrać? Rabaty do -93%!

Które książki o elektronice i Arduino wybrać? Rabaty do -93%!

W sprzedaży dostępne jest coraz więcej książek technicznych. Oto lista wybranych tytułów, które będą przydatną pomocą dla osób uczących się podstaw elektroniki, Arduino oraz Raspberry Pi.

Zebrane tu pozycje dla wielu osób mogą też pełnić rolę materiałów dodatkowych do naszych darmowych kursów elektroniki.

Czytaj całość…

Które książki o programowaniu wybrać? Rabaty do -93%!

Które książki o programowaniu wybrać? Rabaty do -93%!

Trwa największa w tym roku promocja na książki techniczne, w której upolować można popularne tytuły z rabatami sięgającymi ponad 90%.

Do wyboru m.in. sporo pozycji o C/C++/C#, coś dla fanów Pythona oraz dużo tytułów, które są związane z ogólnymi aspektami programowania.

Czytaj całość…

Do -94% na 26 tysięcy książek – powrót popularnej promocji!

Do -94% na 26 tysięcy książek – powrót popularnej promocji!

Ruszyła największa promocja tego roku, dzięki której można znacznie taniej zamówić popularne tytuły dotyczące elektroniki, programowania, IT, biznesu, ekonomi, języków obcych i nie tylko!

Na jakie rabaty można faktycznie liczyć? Które książki warto wybrać? Sprawdźcie propozycje.

Czytaj całość…

Rabaty dla fanów Raspberry Pi i Arduino

Rabaty dla fanów Raspberry Pi i Arduino

Dzisiejszy dzień minął bez premiery nowej wersji Raspberry Pi. Nie znaczy to jednak, że nie można świętować dnia liczby Pi oraz dnia Arduino, który jest planowany na najbliższą sobotę.

Pora na zestawienie ciekawych promocji, które zostały przygotowane dla fanów obu platform.

Czytaj całość…

Które książki do nauki programowania wybrać (do -90%)?

Które książki do nauki programowania wybrać (do -90%)?

Poprzednio opublikowałem listę książek do nauki elektroniki, Arduino oraz RPi. Teraz coś dla osób skupiających swoją uwagę na programowaniu.

Do wyboru m.in. sporo pozycji o C/C++/C#, coś dla fanów Pythona oraz dużo tytułów, które są związane z ogólnymi aspektami programowania.

Czytaj całość…

Książki o elektronice, Arduino i Raspberry Pi od 9,90 zł

Książki o elektronice, Arduino i Raspberry Pi od 9,90 zł

W sprzedaży dostępne jest coraz więcej książek technicznych. Oto lista wybranych tytułów, które będą przydatną pomocą dla osób uczących się podstaw elektroniki, Arduino oraz Raspberry Pi.

Zebrane tu pozycje dla wielu osób mogą też pełnić rolę materiałów dodatkowych do naszych darmowych kursów elektroniki.

Czytaj całość…

Do -90% na 17 tys. książek – powrót popularnej promocji [24h]

Do -90% na 17 tys. książek – powrót popularnej promocji [24h]

Ruszyła coroczna, popularna promocja na książki oraz audiobooki. W tym roku akcją objęto blisko 17 tysięcy tytułów, a rabaty sięgają 90%!

Programowanie, elektronika, biznes, języki obce, literatura - jest w czym wybierać. Sprawdź, które książki warto dodać do swojej biblioteczki!

Czytaj całość…

Rabaty na zestawy do kursów elektroniki, Arduino oraz RPi

Rabaty na zestawy do kursów elektroniki, Arduino oraz RPi

Trwa weekend największych promocji. Popularny "czarny piątek" dotarł również na Forbota. W tym roku przygotowaliśmy dla Was promocje na kilka zestawów do naszych kursów.

Mamy coś dla fanów elektroniki, Raspberry Pi oraz Arduino. Promocyjne zestawy sprawdzą się również idealnie w roli prezentów świątecznych!

Czytaj całość…

Do 93% rabatu na 15 tys. książek – Wasze TOP10!

Do 93% rabatu na 15 tys. książek – Wasze TOP10!

Ruszyła największa promocja tego roku, dzięki której można z bardzo dużym rabatem zakupić tytuły dotyczące elektroniki, programowania, IT, biznesu, ekonomi, języków obcych i nie tylko!

Na jakie rabaty można faktycznie liczyć? Które książki warto wybrać? Sprawdźcie propozycje.

Czytaj całość…

Czytaj losowy artykuł