Do -94% na 26 tysięcy książek – powrót popularnej promocji!

Do -94% na 26 tysięcy książek – powrót popularnej promocji!

Ruszyła największa promocja tego roku, dzięki której można znacznie taniej zamówić popularne tytuły dotyczące elektroniki, programowania, IT, biznesu, ekonomi, języków obcych i nie tylko!

Na jakie rabaty można faktycznie liczyć? Które książki warto wybrać? Sprawdźcie propozycje.

Czytaj całość…

Rabaty dla fanów Raspberry Pi i Arduino

Rabaty dla fanów Raspberry Pi i Arduino

Dzisiejszy dzień minął bez premiery nowej wersji Raspberry Pi. Nie znaczy to jednak, że nie można świętować dnia liczby Pi oraz dnia Arduino, który jest planowany na najbliższą sobotę.

Pora na zestawienie ciekawych promocji, które zostały przygotowane dla fanów obu platform.

Czytaj całość…

Które książki do nauki programowania wybrać (do -90%)?

Które książki do nauki programowania wybrać (do -90%)?

Poprzednio opublikowałem listę książek do nauki elektroniki, Arduino oraz RPi. Teraz coś dla osób skupiających swoją uwagę na programowaniu.

Do wyboru m.in. sporo pozycji o C/C++/C#, coś dla fanów Pythona oraz dużo tytułów, które są związane z ogólnymi aspektami programowania.

Czytaj całość…

Książki o elektronice, Arduino i Raspberry Pi od 9,90 zł

Książki o elektronice, Arduino i Raspberry Pi od 9,90 zł

W sprzedaży dostępne jest coraz więcej książek technicznych. Oto lista wybranych tytułów, które będą przydatną pomocą dla osób uczących się podstaw elektroniki, Arduino oraz Raspberry Pi.

Zebrane tu pozycje dla wielu osób mogą też pełnić rolę materiałów dodatkowych do naszych darmowych kursów elektroniki.

Czytaj całość…

Do -90% na 17 tys. książek – powrót popularnej promocji [24h]

Do -90% na 17 tys. książek – powrót popularnej promocji [24h]

Ruszyła coroczna, popularna promocja na książki oraz audiobooki. W tym roku akcją objęto blisko 17 tysięcy tytułów, a rabaty sięgają 90%!

Programowanie, elektronika, biznes, języki obce, literatura - jest w czym wybierać. Sprawdź, które książki warto dodać do swojej biblioteczki!

Czytaj całość…

Rabaty na zestawy do kursów elektroniki, Arduino oraz RPi

Rabaty na zestawy do kursów elektroniki, Arduino oraz RPi

Trwa weekend największych promocji. Popularny "czarny piątek" dotarł również na Forbota. W tym roku przygotowaliśmy dla Was promocje na kilka zestawów do naszych kursów.

Mamy coś dla fanów elektroniki, Raspberry Pi oraz Arduino. Promocyjne zestawy sprawdzą się również idealnie w roli prezentów świątecznych!

Czytaj całość…

Do 93% rabatu na 15 tys. książek – Wasze TOP10!

Do 93% rabatu na 15 tys. książek – Wasze TOP10!

Ruszyła największa promocja tego roku, dzięki której można z bardzo dużym rabatem zakupić tytuły dotyczące elektroniki, programowania, IT, biznesu, ekonomi, języków obcych i nie tylko!

Na jakie rabaty można faktycznie liczyć? Które książki warto wybrać? Sprawdźcie propozycje.

Czytaj całość…

[Aktualizacja] Jesienna promocja: 150 zł rabatu na zestawy

[Aktualizacja] Jesienna promocja: 150 zł rabatu na zestawy

Razem z Botland.com.pl przygotowaliśmy kolejną promocję. Odszukajcie jesienne liście ukryte na naszych stronach i odbierzcie 150 zł rabatu!

Sprawdźcie gdzie szukać kolorowych, jesiennych liści i jak użyć kod. Kto pierwszy ten lepszy!

Czytaj całość…

Aktualizacja: Ruszyła wielka promocja na GearBest!

Aktualizacja: Ruszyła wielka promocja na GearBest!

Stosunkowo rzadko piszemy na blogu o różnych promocjach. Tym razem jednak naprawdę warto sprawdzić przeceny na GearBest.

Właśnie ruszyła wielka promocja, która obejmuje ogromną liczbę produktów. Od elektroniki, przez narzędzia i drukarki 3D, aż po telefony i laptopy.

Czytaj całość…

Czytaj losowy artykuł