KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Trwa weekend rabatów na zestawy i e-booki Forbota

Trwa weekend rabatów na zestawy i e-booki Forbota

Trwa promocja na zestawy do kursów podstaw elektroniki, Arduino i micro:bita. Na liście m.in. Mistrz Elektroniki i Mistrz Majsterkowania.

Ten weekend to m.in. również świetna okazja na to, aby z wyprzedzeniem zamówić zestawy, które mają być świątecznymi prezentami.

To ostatnia akcja tego typu w tym roku, więc jeśli zwlekaliście z zakupem zestawu do naszego kursu to teraz jest najlepszy moment, aby dołączyć do grona kursantów! Promocja jest też świetną okazją do zamówienia kontynuacji kursów, które właśnie ukończyliście. Znacie już podstawy elektroniki? Może czas na drugi poziom kursu elektroniki lub kurs Arduino?

Rabat na e-booki Forbota (48%)

Jeśli skorzystacie z kodu BFCM22-48 to podczas zakupu e-booków Forbota zaoszczędzicie 48%. Do wyboru jest 5 tytułów – w tym nasz najnowszy „minikurs”, który jest dostępny tylko w formie e-booka. Mowa o książce: Jak czytać noty katalogowe? Praktyczny poradnik dla początkujących

Przykład stron z e-booka o czytaniu not katalogowych

Przykład stron z e-booka o czytaniu not katalogowych

Jeśli nie lubicie uczyć się z kursów dostępnych na blogu to zainteresujcie się pozostałymi e-bookami. Dzięki temu otrzymacie cały kurs w jednym pliku PDF. Będziecie mogli nanieść na niego notatki, wydrukować wybrane strony i łatwo przeszukać cały materiał.

Lista wszystkich e-booków w promocji:

  Rabaty na zestawy (10% i 30%)

  Promocja obejmuje również zestawy, dzięki którym wykonacie ćwiczenia z naszych kursów. W tym roku przygotowaliśmy rabaty na 8 różnych zestawów. Warto więc skorzystać i zrobić zapas zestawów na zimowe wieczory!

  Rabat na zestaw prezentowy

  Przygotowaliśmy rabat na zestaw prezentowy, który zawiera w sobie kuferek z elementami do kursu elektroniki, miernik, książkę i tablice, czyli komplet podręcznych ściąg dla początkujących. Produkt ten sprawdzi się jako świetny prezent dla uczniów, studentów i dorosłych hobbystów.

  Osoba, która otrzyma taki prezent będzie mogła wykonać wszystkie ćwiczenia z najpopularniejszego w Polsce kursu elektroniki. Materiały te wprowadzą dosłownie każdego w świat omów, woltów i amperów – od poznania niezbędnej teorii, aż po eksperymenty praktyczne.

  Rabaty na zestawy dla (przyszłych) Mistrzów

  Mistrz Elektroniki to zestaw, w skład którego wchodzą trzy kuferki, dzięki którym wykonacie ćwiczenia z naszego pierwszego kursu elektroniki, z jego kontynuacji oraz z kursu techniki cyfrowej. Mistrz Arduino to zestaw z dwoma kuferkami - w tym przypadku będziecie mogli wykonać ćwiczenia, które zostały opisane w kursie Arduino poziom I oraz poziom II.

  Z kolei Mistrz Majsterkowania to opcja pośrednia. W skład tego zestawu wchodzą dwa kuferki - jeden do kursu elektroniki, a drugi do kursu Arduino. Dzięki temu możliwe jest opanowanie informacji na temat podstaw elektroniki i płynne przejście do świata Arduino.

  Rabaty na zestaw do kursu Arduino

  Nasz zestawu do kursu podstaw Arduino, sprawi, że każdy będzie mógł rozpocząć swoją przygodę z Arduino. W kuferku znajdują się wszystkie niezbędne elementy elektroniczne, w tym m.in. diody świecące, serwomechanizm, sterownik silników, wyświetlacz, bateria oraz oryginalne Arduino UNO.

  Aby uczyć się z tego kursu nie trzeba mieć żadnej wiedzy na temat podstaw programowania. Mile widziana jest znajomość zagadnień, które zostały omówione w naszym kursie elektroniki. Podstawowa wiedza na temat elementów elektronicznych ułatwi naukę Arduino, ale nie jest to warunek konieczny.

  Rabaty na kontynuację kursów

  Przygotowaliśmy również rabaty dla osób, które mają za sobą pierwszy kurs i chcą pójść krok dalej. Jeśli znacie już podstawy elektroniki to koniecznie zainteresujcie się II poziomem kursu elektroniki. Podczas wykonywania ćwiczeń z tego kursu zbudujecie np. tester pilotów RTV i czujnik przeszkód. 

  Z kolei osoby, które znają już podstawy Arduino mogą zająć się II poziomem kursu, podczas którego można np. zbudować własną centralkę alarmową.

  Rabaty dla najmłodszych majsterkowiczów

  Zestaw do kursu programowania BBC micro:bita to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy szukają ciekawego prezentu dla dzieci w wieku 10+. Zestaw ten sprawdzi się też w przypadku młodszych osób, które będą pracowały pod opieką kogoś starszego.

  W zestawie znajduje się micro:bit, komplet uniwersalnych modułów elektronicznych, które zawierają m.in. pasek kolorowych diod RGB, sensor gestów, ultradźwiękowy czujnik odległości i wyświetlacz.

  Podsumowanie – najważniejsze informacje

  Promocyjne ceny obowiązują do poniedziałku i produkty te na pewno nie będą dostępne w niższych cenach. Wszystkie zestawy do kursów znaleźć można na tej stronie – ceny są obniżone dla wszystkich automatycznie, nie trzeba podawać żadnego kodu.

  Z kolei wszystkie e-booki dostępne są tutaj – podczas zamawiania e-booków należy w koszyku dodać kod rabatowy BFCM22-48. Rabat dotyczy wszystkich naszych tytułów, w tym najnowszego poradnika na temat czytania not katalogowych, którego treść dostępna jest tylko i wyłącznie w formie e-booka.

  Dlaczego warto zamówić e-booka?

  1. Otrzymasz kurs w jednym pliku PDF (gotowy do druku).
  2. Gwarancja dożywotniego dostępu do najnowszej wersji kursu.
  3. Dokładasz cegiełkę do rozwoju Forbota i publikacji kolejny artykułów na blogu, z których na pewno sam w przyszłości skorzystasz!

  Czym jest datasheet?
  Czym jest datasheet?

  Dokumentacja techniczna (nota katalogowa) to dokument, który opisuje element elektroniczny. Są tam podane m.in. liczne parametry, wykresy... Czytaj dalej »

  forbot, promocja, zestaw

  Trwa ładowanie komentarzy...