KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Wyjątkowa promocja na książki (druk, e-book)

Wyjątkowa promocja na książki (druk, e-book)

Trwa wielka promocja na książki, audiobooki oraz kursy wideo. Zaczytani 2023 to kolejna odsłona popularnej akcji rabatowej – tym razem promocja jest wyjątkowa i to z kilku względów.

Około 50 tysięcy propozycji, ceny od 6,90 zł do 39,90 zł. W tym cała masa tytułów o elektronice, IT, programowaniu, biznesie, ekonomii i nie tylko!

Ruszyła kolejna odsłona promocji, na którą każdego roku czeka wielu czytelników. Przeceniono 50 tys. tytułów, które można zakupić z rabatami sięgającymi ponad 90% (w przypadku e-booków, kursów wideo oraz audiobooków). Do tego książki drukowane 40% taniej.

Lista wszystkich książek w promocji:

Elektronika »IT »Programowanie »Literatura »Języki obce »Biznes i ekonomia »

Dlaczego ta promocja jest wyjątkowa?

 1. Olbrzymia liczba tytułów, ale to już poniekąd standard w przypadku tej akcji...
 2. Cała oferta angielskich e-booków O'Reilly Media po 29,90 zł.
 3. Każdy może samodzielnie zweryfikować, czy aktualna cena jest atrakcyjna – na stronie księgarni widoczna jest informacja o najniższej cenie z ostatnich 30 dni.
Na stronie każdego produktu można sprawdzić, czy aktualna cena jest faktycznie atrakcyjna

Na stronie każdego produktu można sprawdzić, czy aktualna cena jest faktycznie atrakcyjna

Przykładowe rabaty na bestsellery

 1. Język C. Szkoła programowania. Wydanie VI, 179 zł 39,90 zł (-78%)
 2. Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty, 79 zł 29,90 zł (-62%)
 3. Elektronika dla bystrzaków. Wydanie III, 79,00 zł, 38,90 zł (-51%)

Przykładowe rabaty na nowości (2022)

 1. Jak działa Linux. Podręcznik administratora. Wydanie III, 99 zł 39,90 zł (-60%)
 2. Zrównoważony kod. Dobre praktyki i heurystyki... 99 zł 39,90 zł (-60%)
 3. Git i GitHub. Kontrola wersji, zarządzanie projektami... 69 zł 32,90 zł (-52%)

Do końca promocji:

  DNI   GODZIN   MINUT   SEKUND  

Podstawy elektroniki

Oto 5 książek, które mogą być ciekawe dla początkujących elektroników. Poniższe tytuły można też potraktować jako uzupełnienie naszych darmowych kursów elektroniki. Do tej pory, wśród czytelników Forbota, zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszyły się pierwsze dwa tytuły.

Wszystkie tytuły o elektronice (162 szt.) »

Książka Helion: elebeo_ebookKsiążka Helion: eleb3v_ebookKsiążka Helion: eleinf_ebookKsiążka Helion: jana2v_ebookKsiążka Helion: schele_ebook

Programowanie

Kolejne 5 polecanych książek to tytuły, które ogólnie dotyczą programowania - nie zależnie od tego jakim językiem się posługujecie. Numer jeden to absolutny hit, bestseller i obowiązkowa pozycja na półce każdego programisty (nie tylko tego zawodowego). Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej książce to koniecznie sprawdźcie opinie, spis treści i fragment, który dostępny jest na stronie księgarni.

Wszystkie tytuły o programowaniu (1876 szt.) »

Książka Helion: czykov_ebookKsiążka Helion: algipv_ebookKsiążka Helion: czarcv_ebookKsiążka Helion: algo4vKsiążka Helion: gitrov_ebook

   Python

   Coraz więcej osób programuje w Pythonie, język ten jest również popularny wśród elektroników. Warto więc mieć pod ręką jakiś dobry podręcznik. Tutaj warto zwrócić uwagę na drugą pozycję na liście.

   Wszystkie tytuły o Pythonie (266 szt.) »

   Książka Helion: algpyt_ebookKsiążka Helion: pyth5v_ebookKsiążka Helion: autopy_ebookKsiążka Helion: delepy_ebookKsiążka Helion: pytdk3

   C/C++

   Programowanie w językach C i C++ to coś z czym zetknęli się chyba wszyscy elektronicy. Znajomość tego języka przydaje się podczas tworzenie programów na komputery PC, jak i na mikrokontrolery.

   Wszystkie tytuły o C (49 szt.) » Wszystkie tytuły o C++ (75 szt.) »

   Książka Helion: jcmika_ebookKsiążka Helion: jansiv_ebookKsiążka Helion: jcszp6_ebookKsiążka Helion: wpcpp3_ebookKsiążka Helion: jcdlam_ebook

   Wydawnictwo O'Reilly Media

   Pierwszy raz w promocji tego typu można zamówić anglojęzyczne tytuły od O'Reilly Media. Warto to podkreślić, ponieważ książki są teraz dostępne po 29,90 zł, a przeważnie są one dostępne w cenach po ponad 200 zł. Idealna okazja dla osób, które szukają zagranicznych tytułów. Przykładowe tytuły:

   Książka Helion: e_1uaiKsiążka Helion: e_2xyyKsiążka Helion: e_2s28Książka Helion: e_1enpKsiążka Helion: e_16x0

   Ciekawostki o matematyce

   Nie wszyscy przepadają za matematyką, ale na pewno jest to potężna dziedzina nauki, z którą spotyka się również każdy programista. Dlatego warto też zwrócić uwagę na e-booki, które w ciekawy sposób opowiadają właśnie o matematyce. Nie są to nudne podręczniki i zbiory zadań - tutaj mowa raczej o wciągających książkach, które pokazują praktyczne zastosowanie matematyki.

   Książka Helion: maalpr_ebookKsiążka Helion: jatedo_ebookKsiążka Helion: e_36h4_ebook Książka Helion: e_1fis_ebookKsiążka Helion: e_1s1m_ebook

   Książki (nie)techniczne

   Oto książki, które nie są typowo technicznymi tytułami, ale na pewno zainteresują one osoby ze świata IT. Jakie szkody może wyrządzić nam nowa technologia, jaka będziesz przyszłość i jak wyglądają kulisy tworzenia gier? O tym dowiecie się z poniższych tytułów.

   Książka Helion: hisprz_ebookKsiążka Helion: e_0xqv_ebook Książka Helion: e_1fgz_ebookKsiążka Helion: e_1er4_ebook Książka Helion: e_10pp_ebook

   Audiobooki

   Na koniec audiobooki - idealne dla osób, które lubią posłuchać czegoś ciekawego podczas spacerów, ćwiczeń lub jazdy samochodem. Tutaj szczególnie warto chyba zwrócić uwagę na pierwszą pozycję (i to nie tylko z uwagi na "chwytliwy" tytuł).

   Książka Helion: miejw2_3Książka Helion: e_480e_3Książka Helion: art3vv_3Książka Helion: leanbv_3Książka Helion: droppp_3


   Podczas poprzednich edycji zainteresowanie bywało tak duże, że strona księgarni nie wytrzymywała natłoku odwiedzających. Jeśli traficie na moment, w którym strona działa poprawnie to skorzystajcie z okazji i zakończcie zamówienie. Udanych zakupów!

   Artykuł sponsorowany: wpis zawiera linki z programu partnerskiego.

   ebooki, Helion, sponsorowany

   Trwa ładowanie komentarzy...