KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Warsztaty CODE{sun}DAY – Gdańsk, 10.03.2019

Warsztaty CODE{sun}DAY – Gdańsk, 10.03.2019

Branża IT nieustannie spotyka się z brakiem kadr, które mogłyby sprostać zapotrzebowaniu rynku.

Możliwości rozpoczęcia swojej przygody z IT jest wiele. Nie każdy wie, jak zacząć, jakiej technologii się uczyć oraz jak ważny jest ciągły rozwój. Dla takich osób pomocne mogą być jednodniowe warsztaty z cyklu CODE{sun}DAY.

Z roku na rok zainteresowanie karierą w IT nie słabnie. Chętnych do zmiany branży i obrania tej ścieżki kariery jest wielu. W wyborze własnej drogi i poszerzaniu umiejętności pomóc mogą niedzielne warsztaty z programowania, które organizowane są przez Fundację CODE:ME.

Podczas warsztatów uczestnicy napiszą wspólnie kod, często swój pierwszy lub przetestują pierwszą stronę. Wydarzenie to świetna okazja, by zapytać o nurtujące pytania doświadczonych trenerów oraz wymienić się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami.

Podczas tej edycji uczestnicy będą mogli wziąć udział w jednym z trzech warsztatów. Dla osób, które zastanawiają się nad programowaniem do wyboru warsztaty z JavaScript lub Pythona. Zainteresowani ścieżką testerską będą mogli sprawdzić się na warsztatach z testowania.

3 różnice w programowaniu: hobbystycznie vs. komercyjnie
3 różnice w programowaniu: hobbystycznie vs. komercyjnie

W pewnym momencie każdy programista musi przestawić się z hobbystycznego kodowania na bardziej profesjonalne podejście do tematu. Czym różni... Czytaj dalej »

Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Fundacji CODE:ME w Gdańsku 10 marca 2019, zapisy trwają do 3 marca 2019, a koszt warsztatów to 30 zł. Ważne: o zakwalifikowaniu decyduje odpowiedź na pytanie:

Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach?

Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz link do zapisów znaleźć można na stronie organizatorów oraz na Facebooku wydarzenia. Organizatorem wydarzenia jest fundacja CODE:ME, która zajmuje się propagowaniem szeroko pojętnej nauki programowania.

javascript, programowanie, Python

Trwa ładowanie komentarzy...