KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Weekend rabatów na zestawy i e-booki do kursów Forbota

Weekend rabatów na zestawy i e-booki do kursów Forbota

Trwa promocja na zestawy do kursów podstaw elektroniki, Arduino, Raspberry Pi i micro:bita. Na liście m.in. Mistrz Elektroniki i Majsterkowania.

Ten weekend to m.in. również świetna okazja na to, aby z wyprzedzeniem zamówić zestawy, które mają być świątecznymi prezentami.

To ostatnia akcja tego typu w tym roku, więc jeśli zwlekaliście z zakupem zestawu do naszego kursu to teraz jest najlepszy moment, aby dołączyć do grona kursantów! Promocja jest też świetną okazją do zamówienia kontynuacji kursów, które właśnie ukończyliście. Znacie już podstawy elektroniki? Może czas na drugi poziom kursu elektroniki lub kurs Arduino?

Rabaty są ważne tylko do poniedziałku:

  DNI   GODZIN   MINUT   SEKUND  

Weekend rabatów to również świetna okazja do zakupu zestawu na prezent! Jeśli rozważacie taką opcję to koniecznie sprawdźcie też nasz poradnik prezentowy. Dowiecie się z niego, który konkretnie zestaw wybrać i czego można się dzięki niemu nauczyć.

Szukasz prezentu? 8 zestawów do nauki elektroniki i nie tylko
Szukasz prezentu? 8 zestawów do nauki elektroniki i nie tylko

Nauka elektroniki i programowania w praktyce to ciekawe zajęcia, które mogą wciągnąć na wiele godzin każdego maniaka nowych technologii.... Czytaj dalej »

Rabaty na e-booki

Jeśli nie lubicie uczyć się z kursów dostępnych na blogu to zainteresujcie się e-bookami. Dzięki temu otrzymacie cały kurs w jednym pliku PDF. Będziecie mogli nanieść na niego notatki, wydrukować wybrane strony i łatwo przeszukać cały materiał. Aktualnie e-booki dostępne są do poniższych kursów:

Oto trzy powody, dla których właśnie teraz warto zamówić nasz kurs elektroniki w formie e-booka:

  1. Otrzymasz kurs w jednym pliku PDF (gotowy do druku).
  2. Trwa promocja -59%, więc możesz sporo zaoszczędzić.
  3. Kupując e-booka dokładasz cegiełkę (19,90 zł), dzięki której powstaną kolejne poradniki, które udostępnimy za darmo na naszym blogu.

Zamów e-booka do kursu elektroniki »

Zakup e-booka to gwarancja dożywotniego dostępu do najnowszej wersji kursu. Jeśli za jakiś czas zaktualizujemy kurs to bez dodatkowych opłat będziecie mogli pobrać jego najnowsze wydanie. Zakup e-booka to również bardzo dobry sposób, aby zwyczajnie wesprzeć działalność Forbota.

Rabaty na zestawy

Weekendowa promocja obejmuje też zestawy, dzięki którym wykonacie ćwiczenia z naszych kursów. W tym roku przygotowaliśmy rabaty od 5% do 12% na 10 popularnych zestawów. Co więcej, jeśli kwota zamówienia przekroczy 300 zł to otrzymacie jeszcze darmową dostawę (do wyboru oczywiście: poczta, kurier i paczkomat). Warto więc skorzystać i zrobić zapas zestawów na zimowe wieczory!

Zestaw do kursu Arduino

Zaczynamy od jednego z naszych bestsellerów, czyli zestawu do kursu podstaw Arduino, który sprawi, że dosłownie każdy będzie mógł rozpocząć swoją przygodę z programowaniem Arduino. W kuferku do tego zestawu znajdują się wszystkie niezbędne elementy elektroniczne, w tym m.in. diody świecące, serwomechanizm, sterownik silników, wyświetlacz, bateria oraz oryginalne Arduino UNO.

Aby uczyć się z tego kursu nie trzeba mieć żadnej wiedzy na temat podstaw programowania. Mile widziana jest znajomość zagadnień, które zostały omówione w naszym kursie elektroniki. Podstawowa wiedza na temat elementów elektronicznych ułatwi naukę Arduino, ale nie jest to warunek konieczny.

Zestawy dla (przyszłych) Mistrzów

Mistrz Elektroniki to zestaw, w skład którego wchodzą trzy kuferki, dzięki którym wykonacie ćwiczenia z naszego pierwszego kursu elektroniki, z jego kontynuacji oraz z kursu techniki cyfrowej. Mistrz Arduino to zestaw z dwoma kuferkami - w tym przypadku będziecie mogli wykonać ćwiczenia, które zostały opisane w kursie Arduino poziom I oraz poziom II.

Z kolei Mistrz Majsterkowania to opcja pośrednia. W skład tego zestawu wchodzą dwa kuferki - jeden do kursu elektroniki, a drugi do kursu Arduino. Dzięki temu możliwe jest opanowanie informacji na temat podstaw elektroniki i płynne przejście do świata Arduino.

Rabaty na kontynuację kursów

Przygotowaliśmy również rabaty dla osób, które mają za sobą pierwszy kurs i chcą pójść krok dalej. Jeśli znacie już podstawy elektroniki to koniecznie zainteresujcie się II poziomem kursu elektroniki. Podczas wykonywania ćwiczeń z tego kursu zbudujecie np. tester pilotów RTV i czujnik przeszkód.

Z kolei osoby, które znają już podstawy Arduino mogą zająć się II poziomem kursu, podczas którego można np. zbudować własną centralkę alarmową. Alternatywnie, w ramach kontynuacji kursu Arduino, można również zabrać się za budowę wielozadaniowego robota.

Rabaty dla najmłodszych majsterkowiczów

Zestaw do kursu programowania micro:bita wraz z kolorową książką to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy szukają ciekawego prezentu dla dzieci w wieku 10+. Zestaw ten sprawdzi się też w przypadku młodszych osób, które będą pracowały pod opieką kogoś starszego.

W zestawie znajduje się micro:bit, komplet uniwersalnych modułów elektronicznych, które zawierają m.in. pasek kolorowych diod RGB, sensor gestów, ultradźwiękowy czujnik odległości i wyświetlacz. Do tego, w komplecie znajduje się również kolorowa książka, która wprowadzi każdego w świat micro:bita.

Rabaty na zestawy z Raspberry Pi

Na koniec coś dla fanów malinki. Jeśli chcecie poznać najpopularniejszy komputer SBC to powinniście zainteresować się zestawami do kursu Raspberry Pi. W zestawie znajdziecie komputer, obudowę, kartę pamięci, zasilacz oraz dodatkowe elementy elektroniczne i niezbędne akcesoria.

Podczas wykonywania ćwiczeń z tego kursu poznasz najważniejsze informacje na temat Raspberry Pi, dowiesz się jak zainstalować i skonfigurować system operacyjny, poznasz podstawy Linuksa i nauczysz się podłączać do RPi podstawowe elementy elektroniczne.

Rabaty są ważne do poniedziałku (włącznie):

  DNI   GODZIN   MINUT   SEKUND  

Dodatkowe ogłoszenie: zestaw prezentowy

Na koniec dodatkowe ogłoszenie. W tym roku przygotowaliśmy specjalny zestaw prezentowy, który zawiera w sobie od razu kuferek z elementami do kursu elektroniki, miernik, książkę oraz tablice, czyli komplet podręcznych ściąg dla początkujących. To nowy produkt, zestaw ten nie jest objęty rabatami, dodaje jednak informację na jego temat, bo może ktoś szuka ciekawego, uniwersalnego prezentu.

Produkt ten sprawdzi się jako świetny prezent dla uczniów, studentów i osób dorosłych, które szukają ciekawego hobby. Osoba, która otrzyma taki prezent będzie mogła wykonać wszystkie ćwiczenia z najpopularniejszego w Polsce kursu elektroniki. Materiały te wprowadzą dosłownie każdego w świat omów, woltów i amperów – od poznania niezbędnej teorii, przez omówienie najpopularniejszych elementów elektronicznych, aż po eksperymenty praktyczne.

elektronika, forbot, kursy, rabaty, zestawy

Trwa ładowanie komentarzy...