KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

AKTUALIZACJA! Zaczytanego 2015! Tysiące eBooków do -90%

AKTUALIZACJA! Zaczytanego 2015! Tysiące eBooków do -90%

Początek nowego, 2015 roku przyniósł kolejną edycję promocji, z której sporo osób skorzystało rok temu. Przez najbliższe 24h na eBookPoint znaleźć można ebooki oraz audibooki w bardzo atrakcyjnych cenach - nawet do -90%.

Szczegóły w rozwinięciu wpisu!

ZACZYTANEGO 2015

2 stycznia to prawdziwe święto czytelnika. Wszystko za sprawą księgarni Ebookpoint.pl, która już po raz trzeci organizuje wyjątkową akcję „Zaczytanego”. To przedsięwzięcie z roku na rok nabiera rozmachu.

Sporym wyzwaniem będzie przejrzenie wszystkich 5000 tytułów, które trafią do promocji. Tym bardziej, że będzie ona aktywna tylko przez 24 godziny! Wszystkie książki będzie można kupić w czterech progach cenowych: 6.90 zł, 9.90 zł, 14.90 zł i 19.90 zł.

Na uwagę zasługuje 1740 ebooków Grupy Helion, które można kupić wyłącznie na Ebookpoint.pl. Warto skorzystać z opcji sortowania - ofertę można wyświetlić według kategorii, wydawnictwa czy popularności tytułu. Pełna lista tytułów dostępna jest na stronie. Jedno jest pewne - każdy znajdzie coś dla siebie!

Tytuły polecane dla konstruktorów robotów

Przypominam, że informacje o najciekawszych książkach oraz ich recenzje znajdziecie na osobnej podstronie bloga. Poniżej przedstawiam największe okazje, które znalazłem w tej promocji: 

Znaleźliście inne ciekawe książki? Chcecie pochwalić się zakupami? Piszcie w komentarzach!

ebooki, elektronika, książki, okazja, promocje, robotyka

Trwa ładowanie komentarzy...