Ruszył nowy konkurs! W puli nagród 2300 zł »

Które książki o elektronice i Arduino wybrać? Rabaty do -93%!

Które książki o elektronice i Arduino wybrać? Rabaty do -93%!

W sprzedaży dostępne jest coraz więcej książek technicznych. Oto lista wybranych tytułów, które będą przydatną pomocą dla osób uczących się podstaw elektroniki, Arduino oraz Raspberry Pi.

Zebrane tu pozycje dla wielu osób mogą też pełnić rolę materiałów dodatkowych do naszych darmowych kursów elektroniki.

Czytaj całość…

Które książki o programowaniu wybrać? Rabaty do -93%!

Które książki o programowaniu wybrać? Rabaty do -93%!

Trwa największa w tym roku promocja na książki techniczne, w której upolować można popularne tytuły z rabatami sięgającymi ponad 90%.

Do wyboru m.in. sporo pozycji o C/C++/C#, coś dla fanów Pythona oraz dużo tytułów, które są związane z ogólnymi aspektami programowania.

Czytaj całość…

Do -93% na 24 tys. książek – powrót wielkiej promocji [96h]

Do -93% na 24 tys. książek – powrót wielkiej promocji [96h]

Ruszyła coroczna, popularna promocja na książki oraz audiobooki. Akcja #Zaczytani2020 obejmuje ponad 24 tysięcy tytułów, a rabaty sięgają 93%!

Programowanie, elektronika, biznes, języki obce, literatura - jest w czym wybierać. Na jakie rabaty można realnie liczyć? Które książki wybrać?

Czytaj całość…

Książki o elektronice, Arduino i Raspberry Pi od 14,90 zł (-94%)

Książki o elektronice, Arduino i Raspberry Pi od 14,90 zł (-94%)

W sprzedaży dostępne jest coraz więcej książek technicznych. Oto lista wybranych tytułów, które będą przydatną pomocą dla osób uczących się podstaw elektroniki, Arduino oraz Raspberry Pi.

Zebrane tu pozycje dla wielu osób mogą też pełnić rolę materiałów dodatkowych do naszych darmowych kursów elektroniki.

Czytaj całość…

Do -94% na 26 tysięcy książek – powrót popularnej promocji!

Do -94% na 26 tysięcy książek – powrót popularnej promocji!

Ruszyła największa promocja tego roku, dzięki której można znacznie taniej zamówić popularne tytuły dotyczące elektroniki, programowania, IT, biznesu, ekonomi, języków obcych i nie tylko!

Na jakie rabaty można faktycznie liczyć? Które książki warto wybrać? Sprawdźcie propozycje.

Czytaj całość…

Rabaty dla fanów Raspberry Pi i Arduino

Rabaty dla fanów Raspberry Pi i Arduino

Dzisiejszy dzień minął bez premiery nowej wersji Raspberry Pi. Nie znaczy to jednak, że nie można świętować dnia liczby Pi oraz dnia Arduino, który jest planowany na najbliższą sobotę.

Pora na zestawienie ciekawych promocji, które zostały przygotowane dla fanów obu platform.

Czytaj całość…

Nie ma żadnego Raspberry Pi 4, ale tak powinno wyglądać

Nie ma żadnego Raspberry Pi 4, ale tak powinno wyglądać

Prawdziwy Gigabit Ethernet, więcej pamięci RAM oraz USB 3.0 to najpopularniejsze cechy, którymi według społeczności powinno charakteryzować się długo oczekiwane Raspberry Pi 4.

Dziś dzień liczby Pi, jeśli liczyliście na premierę Raspberry Pi to możecie czuć się rozczarowani, bo... nie ma żadnej premiery.

Czytaj całość…

Które książki do nauki programowania wybrać (do -90%)?

Które książki do nauki programowania wybrać (do -90%)?

Poprzednio opublikowałem listę książek do nauki elektroniki, Arduino oraz RPi. Teraz coś dla osób skupiających swoją uwagę na programowaniu.

Do wyboru m.in. sporo pozycji o C/C++/C#, coś dla fanów Pythona oraz dużo tytułów, które są związane z ogólnymi aspektami programowania.

Czytaj całość…

Do -90% na 17 tys. książek – powrót popularnej promocji [24h]

Do -90% na 17 tys. książek – powrót popularnej promocji [24h]

Ruszyła coroczna, popularna promocja na książki oraz audiobooki. W tym roku akcją objęto blisko 17 tysięcy tytułów, a rabaty sięgają 90%!

Programowanie, elektronika, biznes, języki obce, literatura - jest w czym wybierać. Sprawdź, które książki warto dodać do swojej biblioteczki!

Czytaj całość…

Czytaj losowy artykuł