Książki o elektronice, Arduino i Raspberry Pi od 14,90 zł (-94%)

Książki o elektronice, Arduino i Raspberry Pi od 14,90 zł (-94%)

W sprzedaży dostępne jest coraz więcej książek technicznych. Oto lista wybranych tytułów, które będą przydatną pomocą dla osób uczących się podstaw elektroniki, Arduino oraz Raspberry Pi.

Zebrane tu pozycje dla wielu osób mogą też pełnić rolę materiałów dodatkowych do naszych darmowych kursów elektroniki.

Czytaj całość…

Do -94% na 26 tysięcy książek – powrót popularnej promocji!

Do -94% na 26 tysięcy książek – powrót popularnej promocji!

Ruszyła największa promocja tego roku, dzięki której można znacznie taniej zamówić popularne tytuły dotyczące elektroniki, programowania, IT, biznesu, ekonomi, języków obcych i nie tylko!

Na jakie rabaty można faktycznie liczyć? Które książki warto wybrać? Sprawdźcie propozycje.

Czytaj całość…

Rabaty dla fanów Raspberry Pi i Arduino

Rabaty dla fanów Raspberry Pi i Arduino

Dzisiejszy dzień minął bez premiery nowej wersji Raspberry Pi. Nie znaczy to jednak, że nie można świętować dnia liczby Pi oraz dnia Arduino, który jest planowany na najbliższą sobotę.

Pora na zestawienie ciekawych promocji, które zostały przygotowane dla fanów obu platform.

Czytaj całość…

Nie ma żadnego Raspberry Pi 4, ale tak powinno wyglądać

Nie ma żadnego Raspberry Pi 4, ale tak powinno wyglądać

Prawdziwy Gigabit Ethernet, więcej pamięci RAM oraz USB 3.0 to najpopularniejsze cechy, którymi według społeczności powinno charakteryzować się długo oczekiwane Raspberry Pi 4.

Dziś dzień liczby Pi, jeśli liczyliście na premierę Raspberry Pi to możecie czuć się rozczarowani, bo... nie ma żadnej premiery.

Czytaj całość…

Które książki do nauki programowania wybrać (do -90%)?

Które książki do nauki programowania wybrać (do -90%)?

Poprzednio opublikowałem listę książek do nauki elektroniki, Arduino oraz RPi. Teraz coś dla osób skupiających swoją uwagę na programowaniu.

Do wyboru m.in. sporo pozycji o C/C++/C#, coś dla fanów Pythona oraz dużo tytułów, które są związane z ogólnymi aspektami programowania.

Czytaj całość…

Do -90% na 17 tys. książek – powrót popularnej promocji [24h]

Do -90% na 17 tys. książek – powrót popularnej promocji [24h]

Ruszyła coroczna, popularna promocja na książki oraz audiobooki. W tym roku akcją objęto blisko 17 tysięcy tytułów, a rabaty sięgają 90%!

Programowanie, elektronika, biznes, języki obce, literatura - jest w czym wybierać. Sprawdź, które książki warto dodać do swojej biblioteczki!

Czytaj całość…

Do 93% rabatu na 15 tys. książek – Wasze TOP10!

Do 93% rabatu na 15 tys. książek – Wasze TOP10!

Ruszyła największa promocja tego roku, dzięki której można z bardzo dużym rabatem zakupić tytuły dotyczące elektroniki, programowania, IT, biznesu, ekonomi, języków obcych i nie tylko!

Na jakie rabaty można faktycznie liczyć? Które książki warto wybrać? Sprawdźcie propozycje.

Czytaj całość…

Do 93% rabatu na 12 tysięcy książek! Które wybrać?

Do 93% rabatu na 12 tysięcy książek! Które wybrać?

Rok 2018 zaczynamy od wielkiej promocji dla fanów książek. Akcją objęto 12 tysięcy tytułów! Elektronika, informatyka, programowanie, biznes i ekonomia, języki obce oraz znacznie więcej.

Na jakie rabaty można faktycznie liczyć? Które książki warto wybrać? Sprawdźcie propozycje.

Czytaj całość…

Książki o elektronice i programowaniu: 2 za 1 (+dostawa 0zł)

Książki o elektronice i programowaniu: 2 za 1 (+dostawa 0zł)

Dziś ostatni dzień promocji organizowanej przez wydawnictwo HELION. Tym razem kupując dwie dowolne (różne) książki jedną z nich otrzymujemy za 0 zł. Podczas trwania akcji można skorzystać z darmowej dostawy do Paczkomatów.

W związku z olbrzymią ilością tytułów objętych promocją przygotowałem krótkie zestawienie pozycji o elektronice i programowaniu.

Czytaj całość…

Czytaj losowy artykuł