KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Zdobądź Proxxona FBS 240/E – #11 – Projekt na Raspberry Pi

Zdobądź Proxxona FBS 240/E – #11 – Projekt na Raspberry Pi

Zgodnie z rozpoczętym cyklem pora na kolejne zadanie konkursowe. Stawka jest wysoka, bo do rozdania jest łącznie 12  Proxxonów FBS 240/E.

Dziś rusza kolejne zadanie. Aby wziąć udział w tej edycji należy opisać dowolny projekt, który zrealizowaliście na Raspberry Pi.

Osoby, które nie wiedzą o co chodzi odsyłam do wcześniejszego artykułu. Wszystkich innych zachęcam do przesyłania zgłoszeń do XI już edycji konkursu. Tym razem harmonogram wygląda następująco:

 1. 3 stycznia, start konkurs
 2. 31 stycznia, ostatni dzień zgłaszania swoich prac
 3. 1 lutego, start ankiety
 4. 7 lutego, koniec ankiety, wyniki
 5. do 15 lutego, wysyłka nagrody

Temat zadania: Projekt na Raspberry Pi

Poziom ogólności tego zadania jest wysoki. Może być to dużym zaskoczeniem dla czytelników, którzy regularnie śledzą Forbota. Zawsze trzymaliśmy się blisko robotyki. Tym razem można opisać jednak dowolny projekt wykorzystujący Raspberry Pi. Jedyny warunek jest taki, aby do malinki był podłączony dodatkowy sprzęt (samo RPI z zasilaniem i WiFi, to za mało).

Skąd taki ruch? Swego czasu na forum powstał dział dotyczący Raspberry Pi, gdzie dozwolone są rozmowy na temat tej platformy nawet, jeśli nie są one powiązane z robotyką. Mało kto zauważył ten fakt. Więc pora na rozruszanie tej kategorii poprzez publikację opisów projektów.

Nagroda

Nagroda - Proxxon FBS 240/E

Każdy projekt zgłoszony do konkursu powinien został umieszczony w powyżej wspomnianej kategorii. Opis musi składać się z minimum 3 zdjęć (mile widziane filmy) oraz opisu technicznego przynajmniej na 2500 znaków (licząc ze spacjami). Przedstawcie cel projektu i zasadę działania. Każdy szczegół techniczny i programistyczny działa na plus!

RaspberryPi

RaspberryPi

Tak opisany projekt należy zgłosić pisząc komentarz do niniejszego artykułu. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę projektu, link do opisu oraz krótki opis (3-4 zdania).

Sponsorem głównym nagród jest właściciel sklepu ŚwiatNarzędzi.pl

logo_swiat_narzedzi

Sponsorem jest również Polski przedstawiciel Proxxona, firma "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (dawniej "Lange Łukaszuk" Spółka jawna)

logo_proxxon_800

Regulamin zadania

 1. Organizatorem konkursu jest właściciel serwisu FORBOT.pl (zwany dalej organizatorem), który zajmuje się wyłącznie: określeniem tematyki prac konkursowych, wyznaczeniem miejsca do publikowania artykułów oraz przeprowadzeniem głosowania wyłaniającego autorów najlepszych prac.
 2. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez firmy niezwiązane z organizatorem, organizator podejmuje się jedynie umożliwienia przekazania nagród do zwycięzców.
 3. W konkursie udział wezmą jedynie zgłoszenia w formie komentarzy do niniejszego wpisu, które będą zawierały wszystkie określone powyżej elementy.
 4. Udział w konkursie możecie wziąć każdy użytkownik serwisu FORBOT.pl, w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna prawnego, która będzie weryfikowana w przypadku wygrania danego zadania przez osobę niepełnoletnią.
 5. Zwycięzca wyłoniony zostanie w publicznej, 7-dniowej ankiecie, która będzie dostępna dla wszystkich czytelników serwisu. Organizator zastrzega sobie prawo do unieważnienia głosów, które będą zdobyte w nieuczciwy sposób (np.: poprzez tworzenie sztucznych kont lub oferowanie korzyści innym osobom za oddanie głosu na własne zgłoszenie).
 6. Sytuacje niejasne oraz nieopisane w niniejszym regulaminie będą wyjaśniane publicznie przez organizatora konkursu.

Nie chcesz przegapić kolejnych zadań oraz wyników? Skorzystaj z poniższego formularza i zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach!

konkurs, konkursProxxon, proxxon, raspberry

Trwa ładowanie komentarzy...