KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Zdobądź Proxxona FBS 240/E – #8 – Mój robot

Zdobądź Proxxona FBS 240/E – #8 – Mój robot

Zgodnie z rozpoczętym cyklem pora na kolejne zadanie konkursowe. Stawka jest wysoka, bo do rozdania łącznie jest 12  Proxxonów FBS 240/E.

Dziś rusza kolejne zadanie, a właściwie kolejna edycja zadania, które rozgrywane było wcześniej!

Osoby, które nie wiedzą o co chodzi odsyłam do wcześniejszego artykułu. Wszystkich innych zachęcam do przesyłania zgłoszeń do VIII edycji konkursu. Tym razem harmonogram wygląda następująco:

 1. 1 października, start konkurs
 2. 31 października, ostatni dzień zgłaszania swoich prac
 3. 1 listopada, start ankiety
 4. 7 listopada, koniec ankiety, wyniki
 5. do 15 listopada, wysyłka nagrody

Temat zadania: Mój robot

W tym miesiącu czekamy po raz drugi na opisy robotów. Dowolna konstrukcja pasująca tematycznie do Forbota będzie odpowiednia. Na pewno każdy z Was znajdzie na półce niejednego robota, który nie został opisany na forum. Każda konstrukcja będzie traktowana jako osobne zgłoszenie. Sprawdź recenzje Proxxona FBS 240/E, którego możesz wygrać w tym konkursie!

Nagroda

Nagroda - Proxxonów FBS 240/E

Aby wziąć udział w zadaniu, należy w odpowiednim dziale forum opisać swojego robota, który nie był wcześniej opisywany na Forbocie. Wpis taki powinien zawierać kilka zdjęć oraz opis słowny.

Następnie wpis taki należy zgłosić w komentarzu do tego artykułu. Jako zgłoszenie uznany zostaje link do tematu + 2-3 zdania opisu. Uwaga, w ramach wyjątku! Do konkursu można również zgłaszać konstrukcje, które pojawiły się na Forbocie po 01.05.2015!

Sponsorem głównym nagród jest właściciel sklepu ŚwiatNarzędzi.pl

logo_swiat_narzedzi

Sponsorem jest również Polski przedstawiciel Proxxona, firma "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (dawniej "Lange Łukaszuk" Spółka jawna)

logo_proxxon_800

Regulamin zadania

 1. Organizatorem konkursu jest właściciel serwisu FORBOT.pl (zwany dalej organizatorem), który zajmuje się wyłącznie: określeniem tematyki prac konkursowych, wyznaczeniem miejsca do publikowania artykułów oraz przeprowadzeniem głosowania wyłaniającego autorów najlepszych prac.
 2. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez firmy niezwiązane z organizatorem, organizator podejmuje się jedynie umożliwienia przekazania nagród do zwycięzców.
 3. W konkursie udział wezmą jedynie zgłoszenia w formie opisów robotów umieszczone w powyżej sprecyzowanej kategorii forum. Konieczne jest również zgłoszenie opisu do konkursu w komentarzu do niniejszej strony.
 4. Udział w konkursie możecie wziąć każdy użytkownik serwisu FORBOT.pl, w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna prawnego, która będzie weryfikowana w przypadku wygrania danego zadania przez osobę niepełnoletnią.
 5. Zwycięzca wyłoniony zostanie w publicznej, 7-dniowej ankiecie, która będzie dostępna dla wszystkich czytelników serwisu. Organizator zastrzega sobie prawo do unieważnienia głosów, które będą zdobyte w nieuczciwy sposób (np.: poprzez tworzenie sztucznych kont lub oferowanie korzyści innym osobom za oddanie głosu na własne zgłoszenie).
 6. Sytuacje niejasne oraz nieopisane w niniejszym regulaminie będą wyjaśniane publicznie przez organizatora konkursu.

Nie chcesz przegapić kolejnych zadań oraz wyników? Skorzystaj z poniższego formularza i zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach!

konkurs, konkursProxxon, narzędzia, proxxon, roboty

Trwa ładowanie komentarzy...