Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć,

Jestem Rafał - 35 lat z wykształcenia informatyk. Zawsze chciałem zagłębić się w tajniki elektroniki, ale nigdy nie znalazłem wystarczająco czasu aby poszukać konkretnej wiedzy, materiałów. Mam nadzieję, że tutaj uda mi się rozpocząć swoją przygodę z elektroniką. Docelowo chciałbym się zagłębić także w automatykę oraz robotykę, są to tematy bardzo ciekawe oraz przyszłościowe.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,  jestem Daniel, 42 lata, elektryk-automatyk. Kupiłem córce zestaw Arduino na 10 urodziny 🙂, no i też dla siebie.  Kiedyś kupiłem i zlutowałem zestaw do Bascoma z AVT ale niewiele na nim porobiłem, może z Arduino pójdzie lepiej. Pozdrawiam.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@michaldck witam na forum i życzę udanych eksperymentów z elektroniką - powodzenia!

@wiwi fajnie, że trafiłeś na nasze materiały i ostatecznie zdecydowałeś się na naukę elektroniki. W razie problemów pytaj śmiało na forum 🙂

@pronoob witam na forum, miło słyszeć, że nasze forum robi dobre wrażenie - to chyba częściowo zasługa PPF 😉 Zachęcam do stałej aktywności!

@Roberty1 cześć Robert, witam na forum i życzę udanych eksperymentów z Arduino 😉

@wolaj cześć Rafał, witam na forum - coraz więcej osób z IT zabiera się hobbystycznie za elektronikę. To bardzo ciekawe hobby, mam nadzieję, że będziesz zadowolony!

@DBig cześć Daniel, witam na forum i pozdrowienia dla córki 😉 Mam nadzieję, że wciągniecie się w temat Arduino. Jeśli te materiały będą za trudne to koniecznie zerknij na nasz kurs micro:bita - to seria przygotowana specjalnie z myślą o dzieciach.

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

Nazywam się Bartłomiej i jestem tu po to aby zaczerpnąć wiedzy. Studiuję informatykę i pasjonuje się terrarystką, co chce razem połączyć, stąd moja obecność na tym forum. 

Edytowano przez Pazaak
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć ma na imię Mariusz  i jestem już emerytem, a że mam jeszcze sporo sił to postanowiłem się przebranżowić i zająć się elektroniką (choć z tego tematu jestem zielony) a do tego remontuję swój dom i będę próbował zrobić go jako "inteligentny dom zakupiłem" zakupiłem centralę i parę elementów z Fibaro i chcę poznać to od podstaw.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Niemas witam na forum kolejnego emeryta - miło słyszeć, że dołączają do nas osoby w przeróżnym wieku! Zachęcam do stałej aktywności 🙂

@SYJON witam na forum, widziałem już opis Twojego projektu - wygląda świetnie. Jutro będzie zatwierdzony, więc więcej osób go zobaczy 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.